°C
   2020 07 05 Sekmadienis

   10 dalykų, kurių niekada nedarykite miegamajame

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2018-11-03 21:00:00

   Norėdami mylėdamiesi gauti daugiau malonumo ir būti tikri, kad jūsų partneris taip pat jaučiasi gerai, pamirškite apie šiuos dalykus:

   1. Tylėti.

   Kuo daugiau kalbama apie seksą, tuo akivaizdžiau darosi, kad partneriai gali visai priešingai suprasti ir priimti tuos pačius dalykus artume.

   Jei kalbama ne apie prievartą ar nepageidaujamą sueitį, abu gali ir turi kalbėti apie savo pojūčius, išsakyti lūkesčius. Taigi, kalbėkite, aiškinkitės. Žinoma, tai turi daryti abu partneriai. Dažnai būna, kad moteris mano, jog vyras supras ir žinos, kas jai teikia malonumą. Bet žmonės nemoka skaityti minčių. Tylint laukti stebuklo – prastas sprendimas. Mylintis partneris išgirs jūsų norą ir pasistengs jį išpildyti, net jei jam tai bus keista, neįprasta, nauja.

   2. Kritikuoti.

   Kritika, grubus, atsainus tonas tikrai nepagerins sutarimo lovoje. Jei jums kažkas nepatinka, jūs norite sustabdyti veiksmą, nutirpo koja ar panašiai – pasakykite partneriui tiesiai.

   Tikėtina, kad partneris nusimins, ims klausinėti, ką jis darė ne taip. Teks susikaupti ir ramiai paaiškinti, kad jums tiesiog esama poza ne visai patogi, o glamonės per grubios, prisilietimų norite kiek kitokių. Jūs esate pasiruošę tęsti, tačiau norite kažką pakeisti. Viską svarbu išsakyti ramiu, švelniu tonu, jokiu būdu nekaltinant artimo žmogaus.

   3. Įsižeisti dėl partnerio žodžių

   Nesusiraukite dėl partnerio komentarų. Taip, galbūt jums dabar labai gera ir norite užbaigti. Arba jau patyrėte orgazmą ir norite partnerį iki to privesti. Tačiau jei jis nori sustoti – sustokite.

   Tai nereiškia, kad jūs niekam tikęs meilužis ar meilužė. Tai greičiausiai reiškia tik tiek, kad partneris nori sulėtinti tempą ar pakeisti pozą.  Jei gerbiate vienas kitą, pratęsite taip, kad abiems būtų malonu ir gera. Partneris gali padėti jums pabaigti kitu būdu, kuris jo netraumuoja, nėra nemalonus ir  nereikalauja „pakentėti“. Tokių būdų begalė, nebūtina užsiciklinti ties vaginaliniu seksu.

   4. Nekreipti dėmesio į skausmą

   Jei jums dėl vieno ar kito veiksmo skauda — nekentėkite. Pasakykite apie tai partneriui. Jei jums skauda įsiskverbimo metu, bet šiaip norite tęsti — yra daug kitų sueities būdų.

   Skausmas nėra normali kūno reakcija. Jei nepavyksta pačiam to sutvarkyti, kreipkitės į gydytoją, kad padėtų rasti ir pašalinti priežastį. Jei partneris pasakė, kad jam skauda, tuoj pat sustokite. Negalima įtikinėti tęsti, pakentėti ar siūlyti kitus mylėjimosi būdus. Išsiaiškinsite vėliau, o tiesiog dabar reikia sustoti.

   Jei partneris pasirengęs tęsti, bet kitu būdu – viskas gerai. Dažniausiai skausmą kelia vaginalinis ar analinis įsiskverbimas. Jei tai būtent jūsų atvejis, vadinasi įsiskverbimo šiuo kartu nebegali būti, o jūs su partneriu galite mylėtis kitu būdu.

   5. Ignoruoti partnerio abejingumą

   Pasyvumas nėra abejingumas. Jei jūs susijaudinę glostote kurią nors partnerio kūno dalį, o jo kvėpavimas nesikeičia, jis guli nereaguodamas, vadinasi tai jo nejaudina. Tylėti žmogus gali dėl įvairių priežasčių. Pavyzdžiui, mato, kaip jūs kaifuojate ir nenori to nutraukti. Bet mylėjimasis – dviejų veiksmas ir logiška, kad abu viena skitą jaudintumėte, o ne vienas jaudintųsi pats, naudodamas jus kaip įrankį tam.

   6. Nerimauti dėl orgazmo

   Nereikia orgazmo laikyti galutine ir būtina mylėjimosi viršūne. Tuo labiau ta akimirka, kuria ir baigiasi artumas.

   Tiesą sakant, orgazmui pasiekti reikia tam tikros trinties tam tikroje vietoje ir būna, kad gana ir 10  sekundžių, kad jis būtų pasiektas.. Daugelis žmonių orgazmą patiria greičiau ne su partneriu, o masturbuodamiesi, taigi tam partneris neypatingai ir reikalingas.

   Mylėjimasis — tai artumas ir malonumas, o orgazmas — tik viena jo sudėtinių dalių

   Jei jūs įsiklausote vienas į kitą ir esate pasirengę eksperimentuoti, prisiderinti prie partnerio judesių, labai tikėtina, kad lengvai abu pasieksite orgazmą. Ir neužsiciklinkite ties savo pojūčiais – tai gali duoti priešingą rezultatą. Tiesiog mėgaukitės vienas kitu.

   Jokiu būdų nevaidinkite orgazmo. Neįsižeiskite, jei partneris pasakys, kad orgazmo nepatyrę — jau kalbėjome, kad geras seksas gali būti ir be to.

   7. Gėdytis išsakyti savo norus.

   Jei norite išbandyti kažką naujo, nesigėdykite apie tai pasakyti. Jei prašote kažkokio veiksmo, tai mažų mažiausia – esate pasirengęs tai išbandyti ir  tikitės patirti malonumą. Jei permetate atsakomybę už savo malonumą partneriui, jam tai gali nebūti malonu.

   8. Naudoti kvepiančias vaško žvakes kaip intymius žaisliukus.

   Tiesiog to nedarykite. Labai tikėtinas deginimas ir alerginė reakcija.

   9. Mylėtis tik todėl, kad jūs nutarėte, jog kitas to nori.

   Žmonės nenori mylėtis nuolat, 24/7 rėžime.  Buvo atliktas eksperimentas, kurio metu trys poros pasiryžo užsiimti seksu kasdien mėnesį laiko. Jiems tapo negera ir nuobodu.

   Jei partneris atėjo į jūsų namus, jis nebūtinai nori mylėtis. Kiekvienas pats sau turi nuspręsti, kiek dažnai to nori. Ir atsisakymas nebūtinai reiškia, kad esate atstumiamas. Tiesiog tuo metu partneriui norisi kažko kito. Jei norite privesti partnerį iki orgazmo, turite atminti, kad tam jis turi būti visiškai atsipalaidavęs. Jei partneris įsitempęs apie kažką mastys, jis negalės atsipalaiduoti. Tuomet jums tai bus masturbacija, o jam – nevykęs seksas.

   10. Mylėtis, kai partneris neblaivus.

   Tai netinkamas sprendimas. Pagalvokite, ar jūs patikėtumėte vairuoti automobilį išgėrusiam. Jei ne, vadinasi ir mylėtis negalima. Apgirtęs žmogus nėra adekvatus, jis viską priima kiek kitaip, nei visiškai blaivus, negali pilnai prisiimti atsakomybės už tai, kas vyksta.

   Skaityti komentarus