°C
   2020 07 16 Ketvirtadienis

   102 metų senolė tapo vyriausia pasaulyje šuolininke parašiutu

   Nuotrauka: SA Skydiving | Youtube nuotr.

   Autorius: BNS informacija
   2018-12-13 19:00:00

   Pietų Australijoje 102 metų senolė atliko šuolį iš 4,3 tūkst. metrų aukščio parašiutu ir, kaip manoma, tapo vyriausia parašiutininke pasaulyje. 

   Šimtametė adrenalino mėgėja Irene O'Shea (Airin Ou'Ši) po šuolio, per kurį krintant 220 km per valandą greičiu moteriai plazdeno žandai, tikino, jog „jautėsi normaliai". 

   Pirmąjį savo šuolį parašiutu ji atliko švęsdama 100-ąjį gimtadienį 2016-aisiais. Tačiau pastarojo šuolio organizatoriai tvirtina, kad šis 102 metų ir 194 dienų amžiaus moters su instruktoriumi atliktas šuolis įeis į istoriją.

   „Ten viršuje buvo labai giedra, oras buvo geras, bet buvo labai šalta", – pasakojo I. O'Shea, cituojama Australijos žiniasklaidos.

   I. O'Shea šiam skrydžiui ryžosi norėdama surinkti lėšų labdaros organizacijai, padedančiai motorinių neuronų liga sergantiems pacientams. Nuo šios ligos ligos mirė jos duktė.

   Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.

   Skaityti komentarus