°C
   2020 07 09 Ketvirtadienis

   19 Seimo narių kreipėsi į Generalinį prokurorą E. Pašilį dėl galimai padarytų nusikalstamų veikų prieš LR Seimo narę D. Šakalienę

   Nuotrauka: D. Šakalienė | Facebook nuotr.

   2018-11-14 13:00:00

   Kaip pranešė infa.lt, 19 Seimo narių lapkričio 13 dieną kreipėsi į Generalinį prokurorą Evaldą Pašilį dėl galimai padarytų nusikalstamų veikų prieš Lietuvos Respublikos Seimo narę Dovilę Šakalienę. 

   Penkių Seimo frakcijų atstovai pasirašė po kreipimusi kuriame teigiama, jog prieš Seimo narę Dovilę Šakalienę galimai buvo padarytos ir toliau daromos nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos baudžiamojo  kodekso 287 straipsnio 1 dalyje (Grasinimas valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas  atliekančiam asmeniui), 154 straipsnio 2 dalyje (Šmeižimas padarius sunkų arba labai sunkų nusikaltimą), 145 straipsnio 1 dalyje (Grasinimas nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimas). 

   Todėl klausiama ar yra pradėtas ikiteisminis tyrimas siekiant nustatyti ir baudžiamojon atsakomybėn patraukti asmenis, šmeižiančius Lietuvos Respublikos Seimo narę grobiant vaikus bei jais prekiaujant, t. y. darant sunkius ir labai sunkius nusikaltimus (BK 156,157 straipsniai), viešai kurstančius su ja susidoroti ir tiesiogiai grasinančius nužudyti ir šiais veiksmais siekiančius neleisti D. Šakalienei vykdyti Lietuvos Respublikos Seimo narės pareigų.


   Seimo nariai, kurie pasirašė kreipimąsi:

   1.Julius Sabatauskas
   2.Vitalijus Gailius
   3.Agnė Bilotaitė
   4.Rima Baškienė
   5.Juozas Olekas
   6.Algirdas Sysas
   7.Viktorija Čmilytė
   8.Gabrielius Landsbergis
   9.Bronislovas Matelis
   10.Rasa Budbergytė   11.Algimantas Salamakinas
   12.Aušrinė Armonaitė
   13.Rimas Andrikis
   14.Gintarė Skaistė
   15.Gintaras Steponavičius
   16.Dovilė Šakalienė
   17.Stasys Šedbaras
   18.Monika Navickienė
   19.Ona Valiukevičiūtė

   Skaityti komentarus