°C
   2020 08 05 Trečiadienis

   5 klausimai, padėsiantys nustatyti, ar jūs demiseksuali

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   Autorius: Rasa Sagė
   2018-06-30 21:00:00

   Jei jūs nepatiriate jokios seksualinės traukos kitai lyčiai tol, kol nesusipažįstate artimiau, nepažįstate jo geriau, nepriprantate prie jo – jūs galite būti demiseksuali.

   Jei jūs nepatiriate jokios seksualinės traukos kitai lyčiai tol, kol nesusipažįstate artimiau, nepažįstate jo geriau, nepriprantate prie jo – jūs galite būti demiseksuali. 

   Jei jums nepatinka greitos pažintys per pažinčių programėles, jei jums reikia gilaus ryšio, tikros meilės, jei jūs niekada nesutinkate su vienos nakties nuotykiu, jei jūs nedemonstruojate savo seksualumo, nes ne kūnas jums yra svarbiausias –galbūt jūs esate demiseksuali.

   Paprastai žmogus jaučia fizinę trauką vien tik pamatęs jam patrauktų asmenį, tačiau esant demiseksualumui seksualinė trauka nejaučiama dar kurį laiką bendraujant. Toks žmogus iš tikrųjų myli žmogų, o ne jaučia trauką jo kūnui. Draugystė, meilė, romantiški jausmai jam visada eina pirma seksualumo. Demiseksualus žmogus jaučia trauką ne visiems, bet toms asmenybėms, kurias pažįsta ir myli.

   Jei jūs jaučiatės panašiai, atsakykite į 5 klausimus, kad tuo įsitikintumėte.

   • Ar kreipiate didelį dėmesį į žmogaus išvaizdą?
   • Ar pažintis su jūsų antrąja puse prasidėjo nuo draugystės?
   • Ar jums patinka mylėtis, tačiau tai nėra pats svarbiausias dalykas santykiuose?
   • Ar pirmasis pasimatymas jums būna be galo svarbus tolimesniems santykiams?
   • Ar kiti žmonės jus laiko atsargia santykiuose?

   Kai kuriems žmonėms išvaizda yra svarbiausia seksualumo dalis. Išvaizda sukelia trauką, bet tik ne demiseksualams. Jei jums išvaizda niekada nebuvo svarbi, jei jūs žiūrite į žmogaus akis, ne į jo figūrą, jei jums svarbus emocinis ryšys, galbūt tai apie jus. Demiseksualūs žmones traukia žmonių veidai, juos žavi pokalbiai ir bendri pomėgiai, o ne seksualios detalės.

   Suartėti su savo partneriu dvasiškai, pažinti jį kaip asmenybę, susidraugauti su juo jums labai svarbu. Tai visada būna pirmiau, nei suartėjate su juo fiziškai. Todėl daugeliu atveju jūsų gyvenime romantiški santykiai atsirado iš draugiškų.

   Fizinis suartėjimo aktas jums yra ne toks svarbus kaip emocinis, intelektualinis. Kai jūs galvojate apie suartėjimą, jums nekyla noras įsivaizduoti ką nors neapibrėžto, nepažįstamo, jūs įsivaizduojate vieną, konkretų asmenį.

   Kaip jis elgsis? Ar bus galima užmegzti gyvą, gilų pokalbį, diskusiją? Dažnai pirmasis pasimatymas jums tampa savotišku testu – ar galėsite pamilti šį žmogų? Apie intymius santykius per pirmą pasimatymą net negalvojate. 

   Kartais galite apie save išgirsti “senų pažiūrų”, ar “pasikėlusi”. Visa tai dažnai yra susiję su demiseksualumu. Demiseksualūs žmonės niekada nesutiks su vienos nakties nuotykių, jie neieško atsitiktinių pažinčių, jie neflirtuoja, nesistengia sužavėti, su naujais žmonėmis dažniausiai bendrauja rimtai, nelaido dviprasmiškų juokelių. Visa tai ateina, tačiau tik tada, kai žmogų pažįsta ir jaučia jam prieraišumą. Iš to prieraišumo gimsta romantiniai jausmai.

   Skaityti komentarus