°C
   2020 07 10 Penktadienis

   7 požymiai, nusakantys, jog sutikote savo antrą pusę – sielos draugą

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2018-09-20 22:00:00

   Pasitikrinkite, kiek jūs su partneriu tinkate vienas kitam.

   1. Kai esate kartu, negalvojate apie kitus.

   Vienos interneto pažinčių svetainės įkūrėja Erika Ettin siūlo atlikti paprastą testą.  Atkreipkite dėmesį, kaip jūs elgiatės su partneriu kavinėje ar restorane. Dairotės į šalis, norėdama pamatyti, kas jus supa? Galvojate apie tai, kas gali jus pamatyti drauge? Ar tiesiog džiaugiatės, kad esate dviese ir kaip tik – norite, kad visi jus pamatytų su ja ar juo? Jei teisingas antras variantas – jūsų partneris testą išlaikė.

   2. Partneris džiaugiasi jūsų pasiekimais.

   Pasak psichoterapeuto Shannon Thomas, nesveikuose santykiuose vienas žmogus dažnai kenkia kitam. Nuoširdus džiaugsmas kito pasiekimais – ženklas, kad to niekad nenutiks. Tam partneris turėtų būti patenkintas savo gyvenimu. Tuomet jis drauge džiaugsis jūsų pasiekimais.

   „Poroms, kurios vertina vienas kito poreikius ir interesus, lengviau rasti kompromisus, nei toms, kuriose kiekvienas galvoja tik apie save“, — sako Sirakūzų universiteto psichologė Laura VanderDrift.

   3. Partneris nebando jūsų pakeisti.

   Jei partneris elgiasi su jumis taip pat ir viešumoje, ir esant tik dviese, yra kantrus - jūs su tinkamu žmogumi. Emocinio smurto aukų tinklapio įkūrėja Tracy Malone pataria įsiklausyti į savo intuiciją. Ji dažnai mums siunčia signalus, kad kažkas ne taip, tačiau mes juos ignoruojame.

   Pavyzdžiui, jei partneris bando jus pakeisti ar nepriima tokio, koks esate — tai signalizuoja apie to žmogaus pomėgį visus kontroliuoti. Jis niekada jūsų negerbs.

   4. Partneris pritampa jūsų gyvenime.

   Pagalvokite, koks jūsų partneris už jūsų santykių ribų. Ar jis sutaria su kitais jūsų gyvenimo žmonėmis? Ar jūsų sutariate su jo draugais ir artimaisiais? Ar turite bendrų interesų ir  veiklos? Jei taip, tai geras ženklas.

   5. Partneris jūsų klauso.

   Pasak psichologės Elinor Greenberg, puiku, jei partneris nuoširdžiai domisi jūsų gyvenimu ir atidžiai klausosi, kai kalbate. Prisimena, ką jūs pasakojote apie save.  O jeigu jis beveik visada kalba tik apie save, neklausinėja apie jus, vargu ar jumis iš tiesų domisi. Jam tiesiog reikia išsipasakoti.

   6. Partneris yra šalia, kai jums liūdna.

   Prisiminkite, kaip partneris elgiasi, kai jums liūdna ar buvo sunki diena. Gal jis rodo dėmesį, nepertraukia, kai dalijatės savo jausmais? Žino, kada reikia tiesiog apkabinti?

   Tačiau jei kritikuoja jus dėl liūdesio ar kalba, kad per aštriai reaguojate, tai jau nerimą keliantis ženklas. Toks elgesys gali būti egoizmo požymiu. Gali būti, kad jums vėliau tikrai pasirodys, kad per aštriai reaguojate, tačiau vis dėl to labai svarbu, kad sunkiomis akimirkomis būtumėte išklausytas.

   7. Partneris neslepia savo emocijų.

   Sveikuose santykiuose partneriai reiškia savo jausmus ir sprendžia konfliktus. Nutylint nepasitenkinimą įtampa tik augs

   „Ginčas tokiu atveju yra ne būdas kitą įskaudinti, o galimybė mokytis“, — pasakoja psichoterapeutas Jonathan Marshall.  Iš tiesų jūs sakote partneriui: „Štai taip veikia mano smegenys, štai ką aš jaučiu, mes galime pasimokyti ir judėti toliau. ”

   Šaltinis: lifehacker.ru

   Skaityti komentarus