°C
   2020 07 10 Penktadienis

   „Džiunglėse gali būti tik vienas karalius“ – Chabibas Nurmagodedovas kviečia Floidą Maiveterį į dvikovą

   Nuotrauka: C. Nurmagomedovas ir F. Maiveteris | Getty Images

   2018-10-17 07:00:00

   Po triuškinančios pergalės UFC 229 čempionate prieš Konorą McGregorį, lengvasvoris čempionas Chabibas Nurmagodedovas į dvikovą iškvietė bokso legendą Floidą Maiveterį, manydamas, jog jam gali pasisekti ten, kur K. McGregoris pralošė.  

   Praeitą savaitę Las Vegase C. Nurmagomedovas nugalėjo K. McGregorį ir išsaugojo savo čempiono titulą. Šiuo metu kovotojo žvilgsnis krypsta į jau nebekovojantį boksininką – nenugalimąjį F. Maiveterį.

   Vaizdo įraše, kurį į socialinį tinklą įkėlė boksininko vadybininkas D. Bleikas, galima matyti C. Nurmagomedovą stovintį šalia Leonardo Elerbe, „Mayweather Promotions" generalinio direktoriaus.

   Šypsodamasis į kamerą, 30-ies metų rusas sako: „Ei, Floidai, pirmyn, mes turime susikauti, 50 ir 0 prieš 27 ir 0, du kovotojai, kurie niekada nepralaimi.“ Degestano kovotojas priduria prieš sakant: „Nes džiunglėse gali būti tik vienas karalius.“

   „Žinomas, aš esu karalius, nes jis negali pašalinti McGregorio, bet aš galiu lengvai, štai kodėl mes turėtume susikauti.“

   Dagestanietis nepaminėjo kokiu būdu jis norėtų kovoti. Praeitą rugpjūtį Las Vegase K. McGregoris dalyvavo pasaulio bokso kovose už pinigus, kurias F. Maiveteris laimėjo 10-ojo techninio nokauto metu.  

   Nors F. Maiveteris (41) iki šiol atmetė visus pasiūlymus pasirodyti ringe, o jo kitas žingsnis bus kova prieš filipiniečių bokso žvaigždę – Manį Pacquiao.

   Kol C. Nurmagomedovo ateitis lieka neaiški, nes jam gali būti uždrausta lankytis Nevados valstijoje dėl vykusių muštinių po kovos su K. McGregoriu.

   Jis taip pat grasina pasitraukti iš UFC, jei organizatoriai atšauks visas jo komandos draugo Zuibaros Tukhugovo kovas dėl jo vaidmens muštynėse.

   Jei C. Nurmagomedovas paliktų UFC, jis tuoj susilauktų pasiūlymų iš kitur, o visai neseniai jam JAV reperis 50 Cent  pasiūlė 2 mln. JAV dolerių grynaisiais, jei kovotojas pasirinktų priešininkus – „Bellator“. 

   Skaityti komentarus