°C
   2020 05 26 Antradienis

   „Maximalist“ automobilio lipdukai plinta kaip virusas

   Nuotrauka: Asmeninis archyvas

   2018-08-20 18:00:00

   Naujasis Maksimalizmas – tai  totaliai blaivaus ir todėl maksimaliai sveiko bei kokybiško gyvenimo būdo propagavimas, visiškai atsisakius alkoholio, nikotino, ,,antidepresantinių“ vaistų ir bet kokių kitų psichoaktyvių, narkotinių medžiagų vartojimo.


   Naujojo Maksimalizmo sąvoką prieš 10 metų pirmą kartą pavartojo psichoterapeutas M.G. Maksimalietis.

   2008 metais rugsėjo 21 dieną M. G. Maksimalietis pradėjo rašyti Naujojo Maksimalizmo ideologiją. Po kurio laiko jis įkūrė „The Global Maximalistic Psychotherapy Society“, kuri padarė revoliuciją psichoterapijos srityje, padėdama iš esmės išspręsti žmonių problemas, eliminuodama esminį problemų židinį – psichoaktyvių medžiagų vartojimą.

   Šiais, 2018-aisiais metais Naujojo Maksimalizmo idėjai dešimt metų. Maksimalistinė psichoterapija jau tūkstančiams žmonių padėjo atsikratyti žalingų priklausomybių. Šių žmonių gyvenimai pasikeitė iš esmės. Dėl padidinto sąmoningumo lygio jiems gyvenime viskas puikiai sekasi. Kai žmonės atsisako smegenų trikdymo alkoholiu ir kitais smegenų apsvaiginimo ar užslopinimo būdais psichiaktyviomis medžiagomis, didėja jų sąmoningumo lygis, jiems gyvenime viskas pradeda sektis daug geriau. Siekdami savo tikslų materializavimo totaliai blaivūs žmonės pradeda daryti mažiau klaidingų pasirinkimų, todėl jie maksimaliu progresu pradeda kelti savo šeimos bei visuomenės gerovės lygį.


   Pažymint veiklos dešimtmetį ir skatinant blaivų ir sveiką gyvenimo būdą pasirinkusius žmones drąsiai apie tai deklaruoti, VŠĮ Maksimalistinės psichoterapijos draugija išleido visada totaliai blaivaus žmogaus - Naujojo Maksimalisto herbą lipduko pavidalu. Jis puikiai tinkamas klijuoti ant automobilių. Apsidairę gatvėse jau galite išvysti automobilius, papuoštus Naujojo Maksimalisto herbu. Beje, taip apklijuoti automobiliai važinėja ne vien Lietuvos, bet ir kitų Europos valstybių gatvėmis. Naujojo Maksimalizmo idėja (o dabar ir ją atstovaujantis ženklas) plinta kaip virusas miestų ir miestelių gatvėse. 

   Jei norėtumėte ir jūs pasipuošti bei tokiu būdu deklaruoti savo vertybes, ieškokite herbo čia.

   Skaityti komentarus

   Dovydas 2019 19 08 07:52

   O prie tokių lipduko KET knygutes duoda? Nes piderais maksimaliai maksimalūs galėtu maksinalumo gyvenvietėse nerodyt. Ir šeip gaidiškai atrodo adware reklamos.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Vvv 2019 28 08 11:17

   Tai kam maksimalistam mašinos? Tegu pestute vaikšto ar dviratį mina. Sveikas gyvenimo būdas-važinėti automobiliu:DDDD cha cha cha

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai