°C
   2020 06 06 Šeštadienis

   „NBC News“: Hillary Clinton valstybės departamente dangstė elitinį pedofilijos žiedą

   Nuotrauka: thehill nuotr.

   2019-01-10 08:00:00

   Viena iš prieštaringiausių šių laikų temų – „Pizzagate“ tema ir dėl svarios priežasties – jei visa istorija yra tiesa, tuomet įtakingi žmonės yra įsivėlę į žiaurius nusikaltimus. Tai pakeistų mūsų požiūrį į juos, įskaitant prezidentus, aukšto rango politikus bei tuos, kuriais mes pasitikime ir leidžiame valdyti šalis. Šie žmonės būtų kaltinami pedofilija.

   Taigi reikia būti atsargiems ieškant tokio įvykio detalių. Natūralu manyti, jog jei tai nėra tiesa, tuomet atliekami tyrimai neturėtų kelti nepatogumų. Tačiau viskas vyksta kiek kitaip.

   „NBC news“ pranešimas tvirtina, jog Hilary Clinton, būdama valstybės sekretore, nutraukė pedofilijos žiedo tyrimą šalies departamente tam, kad išvengtų skandalų ir apsaugotų aukšto rango politikų ir ambasadorių karjeras. Kodėl tai galėjo įvykti?

   „NBC“ tyrimas buvo transliuojamas dar prieš „NBC“ imant stipriai palaikyti Hilary Clinton per paskutinius rinkimus. Jie gavo vidaus departamento atmintines tam, kad paneigtų tvirtinimus apie Hillary Clinton elitinio pedofilijos žiedo dangstymą ir slėpimą.

   „Rimti kaltinimai pareikšti  valstybės departamentui“,- pranešė „NBC“ diktorius prieš paskelbiant trikdančias detales, kurių populiarioji žiniasklaida negalėjo skelbti 2017 metais, todėl istorijoje žiojėjo skylė, kai ėmė aiškėti „Pizzagate“ detalės.

   „Pasak vidaus departamento atmintinių, agentūra galėjo atšaukti arba įsikišti į tyrimus, galimai nelegalų, neleistiną elgesį su aukšto rango pareigūnais tam, kad būtų išvengta skandalo ir apsaugoti darbai.“

   „Vašingtone yra senas pasakymas, jog nusikaltimo slėpimas yra blogiau nei nusikaltimas. Tačiau šiuo atveju abi dalys vienodai sukrečia“,- kalbėjo Chuck Todd.

   „Kaltinimai prostitucija ir pedofilija bei kaltinimai, kad šie nusikaltimai buvo slepiami - šalies departamentas turės pasiaiškinti. Šie tyrimai yra susiję su valstybės departamento pareigūnų, įskaitant ambasadorių, apsaugos agentų ir Hilary Clinton nusikalimais.“

   „Manoma, jog šie tyrimai buvo apglaistyti ir visiškai panaikinti, o tokie nurodymai atėjo iš aukščiau.“

   „NBC gavo dokumentus, susijusius su tyrimu, kurie metė kaltinimus valstybės departamento personalui ir bent vienam ambasadoriui. Valstybės departamento atmintinėje rašoma: „ambasadorius pastoviai apleisdavo savo pareigas tam, kad gautų seksualines paslaugas iš prostitučių ir mažų vaikų.“

   „Atmintinėje taip pat rašoma, kad vyriausias valstybės departamento pareigūnas liepė valstybės departamento tyrėjams „nutraukti tyrimą“ ambasadoriaus paliepimu.“ Tai tik vienas pavyzdys to, kas kitame dokumente apibūdinama kaip „keliais netinkamos įtakos pavyzdžiais“ iš valstybės departamento pareigūnų.“

   Buvęs valstybės valdininkas Steve Piezenik taip pat panoro paaiškinti, kaip Hilary Clinton yra įsivėlusi į pogrindinį elito pedofilijos žiedą.

   „Mes žinome, jog jie abu dalyvaudavo, kas yra vadinama „The Lolita Express“ – tai lėktuvas, priklausantis Jeff Epstein, turtingam multi-milijonieriui, skrendančiam į Bahamus, kur jis bei Billas ir Hilary Clintonai įsitraukia į seksą su mažaisiais, o tai yra vadinama pedofilija.“

   Pažvelkime į fiasko, kuris įvyko, kai „CBS“ diktorius Ben Swann papasakojo „pizzagate“ istoriją skiltyje „realybės patikra“. Tai buvo teisingas ir harmoningas pranešimas be emocijų prieskonio ar galutinės išvados. Tai leido žiūrovui apsispręsti pačiam ir, kitaip nei populiariausiųjų žiniasklaidos portalų pasakojimai, nesistengė nukreipti žiūrovo mąstymo tam tikra linkme. Visgi B. Swanno įrašas buvo pašalintas ir jo asmeninio darbo niekas nebegali išvysti. Po kiek laiko jis grįžo į „CBS“, tačiau „pizzagate“ istorija jau buvo „palaidota“.

   Ar jau suskaičiuotos elitinio pedofilijos žiedo dienos?

   Priešingai negu H. Clinton, slepianti ir dangstanti baisius įvykius, prezidentas D. Trumpas pradėjo federalinį elitinio pedofilijos skandalo tyrimą, įtraukiant prekybą žmonėmis ir prižadėjo užbaigti šiuos „siaubingus, labai siaubingus nusikaltimus.“

   Prezidentas D. Trumpas surengė trumpą spaudos konferenciją po susitikimo su prekybos žmonėmis ekspertais ir pranešė, kad lieps „teisingumo departamentui, vidaus saugumo departamentui ir kitoms federalinėms agentūroms“ skirti daugiau žaliavų ir personalo tyrimui.

   Nors tyrimui reikia skirti daug dėmesio, D. Trumpas spaudos konferencijoje pabuvo vos dvi minutes. Jis pareiškė, jog problema jau kurį laiką rūpinasi federalinė valdžia, tačiau sausio mėnesį, perėmus ofisą, tyrimui imta skirti daugiau dėmesio. Mes tikimės, jog jis neapleis pažadų ir užbaigs šį klaną visiems laikams.

   „Tyrimui buvo skirta kur kas daugiau laiko per paskutines keturias savaites, galiu jus patikinti.“

   Kodėl reikia apie tai šnekėti?

   Nors labai paprasta žvelgti negatyviai į tokią istoriją, tačiau yra svarbu skleisti tiesą. Mes gyvename laikais, kur humaniškumas turi gerai pagalvoti, kokia ateitis jo laukia. Ar mes toliau eisime abejingumo ir destrukcijos keliu, ar mes pabusime ir suprasime, kas iš tikrųjų vyksta, išardysime tai ir sukursime pasaulį, kuriame gera gyventi?

   Nėra nė abejonės, jog tai, kas prasmukdavo pro plyšius anksčiau, daugiau nebeprasmunka. Žmonės yra kur kas sumanesni, moka žaisti žaidimus ir dangstyti tai, kas vyksta pasaulyje, ypač aukšto rango politikai ir karinis JAV lygmuo. Daugelis gauna daugiau informacijos apie valdymo kabalą ar šešėlinę valdžią, ar slaptą grupę žmonių, kurie valdo pasaulį. Tai buvo tik sąmokslo teorija prieš 10 metų, o šiuo metu tai aptarinėja net populiarieji naujienų portalai.

   Tai gana aiškiai parodo, kokį didelį sąmonės šuolį patyria žmonija ir todėl jie galės išvysti, kas iš tikrųjų dedasi pasaulyje, taigi mes galime suprasti ir perkelti viską, ką mūsų sąmonė yra sukūrusi. Tai reikš susidūrimą su „tamsa“, giliai pasislėpusiu emociniu skausmu, pakilimą virš ego, supratimą, kas mes esame ir kodėl čia esame. Ne dėl religijos ar „naujųjų amžių“, bet dėl pamatinio supratimo, kaip viskas veikia. Mes jau dabar galime matyti, kad tai vyksta: vystosi naujas, dvasinis supratimas, kas mes iš tikrųjų esame.

   Taigi, kai šios tiesos išvysta dienos šviesą, mums yra metamas iššūkis pamiršti išankstinį nusistatymą, suvirškinti įsiūtį, pyktį, baimę ar nuogąstavimą ir vietoje to „nusigauti“ į tokią vietą, kur pajaustume, kad tokioms patirtims realybėje vietos nėra ir suprastume, kaip tai prisidėjo prie mūsų „augimo“. Tokiu būdu mes neleidžiame tokiems dalykams tęstis, priešingai, užkertame tam kelią ir pakeičiame tai meile ir taika, o ne pykčiu, apmaudu ir gailesčiu, kas tik suaktyvintų blogų emocijų kaskadą.

   Pokyčiai prasideda viduje. Tobulinant suvokimą, ima aiškėti, kokių priemonių imtis toliau, be to, suteikia progą kitiems pamatyti kitokį pasaulį, o tai leidžia greičiau keisti aplinką. Mes visi esame pajėgūs. 

   Skaityti komentarus