°C
   2021 09 24 Penktadienis

   Algimantas Rusteika: Žiūrim per teliką tą izdevalkę

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Algimanto Rusteikos Facebook įrašas
   2021-07-24 21:00:00

   Žiūrim per teliką tą izdevalkę - olimpiadą be žiūrovų, su besiselfinančiais per atidarymą dalyviais. Tai davaj, darom teatro spektaklius ir operas be žiūrovų, mišias be tikinčiųjų, pamokas be mokinių, portalus ir knygas be skaitytojų, vestuves be svečių ir jaunųjų, laidotuves be numirėlių, parduotuves be pirkėjų.

   Nors ne - žiūrovų yra! Tūkstantis pasaulio biurokratų su Makaronu ir Baideniene priešaky plius dar tiek vietinių elitinių išrinktųjų. Tai gal darom šitaip ir Lietuvą be lietuvių, tik Lietuvos teritoriją laikinai administruojančius asmenis palikim? Arba Lietuvą be valdžios? 


   Oi, ne, šito niekada nebus. Žinot, jiems jau beveik pavyko, mus supriešino kapitališkai, kaip kare. Argi yra kas nors, ko labiau pasaulyje pasiskiepijęs neapkęstų už antivakserį? Ar kas nors, kurį antivakseris laikytų durnesniu ir bailesniu už pasiskiepijusį?

   Nors prievarta antivakserį paskiepyti yra tokia pat neteisėta, kaip draudimas skiepytis norinčiam pasiskiepyti. Bet šito jau beveik niekas nesupras. Nes laisvės apsispręsti beveik niekas nebesupranta ir beveik niekam nebereikia. 


   Su kuo beveik jau ir sveikinu beveik nugalėtojus - beveik išnykstančios Lietuvos teritoriją laikinai administruojančius asmenis. Ir tuos beveik piliečius, kurie žiūrėdami šią izdevalkę beveik nieko blogo nebepastebi.

   Skaityti komentarus