°C
   2023 12 08 Penktadienis

   Aurelijus Veryga: Ėjo antrieji konservatorių, liberalų ir laisviečių vyriausybės valdymo metai...

   Nuotrauka: BNS nuotr.

   Autorius: Aurelijus Veryga
   2022-08-09 11:00:00

   Ir saulėtą vasaros dieną buvo iškilmingai paskelbta, kad pagaliau ir Lietuvoje bus galima pasikeisti lyti. Dulkys nustatė tvarką...

   Ne įstatymu, o savo įsakymu. Kam tas įstatymas, Dulkys pats yra įstatymas, kaip Leninas prie Ženevos ežero...

   Paskaičiau aprašą ir nepamačiau kiek kartų tą lytį bus galima pasikeisti, nes va vokiečiai skelbiasi, kad leis pasikeisti kartą per metus. Kaip sako, "kad per dažnai nepiktnaudžiautų." O gal Lietuviai gali ir vokiečius perspjauti, kaip su Tavanu. Gal nestabdykim? Gal tegul keičiasi kiek nori, kada nori ir kokiu nori dažnumu, nes ką čia žmones varžysi.

   Nesileisiu į gilias diskusijas, bet nepritariu tokiam sprendimui be įstatymo. Manau, kad tai ministro savivaliavimas.
   O jei kalbėti apie lytį, tai lytis negali būti pakeista. Mes galime įsivaizduoti, kad ji pakeista. Galime farširuoti žmogų priešingos lyties hormonais, nupjaustyti sveikas krūtis ar keisti išorinius lytinius organus, pakeisti vardą ir pavardę, perrengti, tačiau tai lyties nepakeičia. Manau, kad žmonės patys galutinai susipainiojo, kalbėdami, kad tai nėra liga, kad taip turi būti. Jei tai ne liga, tai ką mes "gydome"? Medicinoje egzistuodavo auksinė taisyklė: pirmiausia nepakenk. Jos nelieka. Ar mes turėjome Lietuvoje rimtą diskusiją su psichologais, psichiatrais, medicinos etikos žinovais ir t.t.? Turėjom? Ne. Dulkys žino geriau. 

   Visų šitų "naujųjų politinių krypčių" šalininkai sako, kad nepritariantys (tokie kaip aš) yra atsilikę ir visuomenę gąsdina nebūtais dalykais ir baubais. Tai nereikia nieko gąsdinti. Aš tik noriu paklausti, ar ir Lietuvoje "pasikeitę lytį" vyrai, kurie neva bus moterys, dalyvaus pvz. moterų sporto varžybose ir nepaliks joms jokių šansų, kaip tai jau vyksta kitose šalyse? O gal jau dalyvauja? Kada laukti sprendimų, kad lytį gali keisti ir nepilnamečiai? Ir galima būtų užduoti ir daugiau klausimų, tik kas jų klausysis. 

   Aš galiu suprasti laisviečius, kuriems visas šitas naujasis pasaulio kraustymasis iš proto yra jų politikos sudedamoji dalis. Bet konservatoriai... Ar tame pavadinime dar yra kokios nors logikos?

   Skaityti komentarus

   timeo Danaos et dona ferrentes 2022 09 08 10:05

   kas ministras buvo kai antsnukius mums dėjai? Velykas sugadinai? Senelius lankyti draudei? Slėpkis. Užteks virvės ir tau, dar ko gero pirmiau nei Dulkiui. Jis liurbis, o tu psichiatras. Ir Glock17 turi, Švabo pakaliko Skvernelio dovanotą. Instrukcija: užtaisyk. Atleisk saugiklį. Nukreipk į savo ( savo, ne kitų) smilkinį. Nuspausk gaiduką. Toliau veik pagal pareigybines instrukcijas.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   ALGIS 2022 10 08 04:41

   Veryga tu esi irgi neblogas fruktas. Nepamirsk, kad pats grojai su amerikos ir eurosojuzo dudele.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai