°C
   2024 06 17 Pirmadienis

   Marius Gabrilavičius: Nesuprantu, kur žiūri Lietuvos saugumas​?

   Nuotrauka: BNS nuotr. | Minfo koliažas

   Autorius: Marius Gabrilavičius
   2019-11-27 13:00:00

   Nesuprantu, kur žiūri Lietuvos saugumas? Kryžiuočiai užzombino ūkininkus kryžiais puoštis savo traktorius ir važinėtis po Lietuvą demonstruojant savo galią. Jie jau ruošiasi į seimą atvažiuoti, o gal ir užimti, bet niekam nerūpi. 

   O jei žalieji žmogeliukai su medžiotojų pažymėjimais bei ginklais ant dviračių akciją padarytų dėl to, kad negauna kompensacijų už tai, jog neteršia gamtos dviračiais važinėdami? Jei savo ginklus koks 1000 tokios akcijos dalyvių pro seimą gabentųsi į savo seifus ar irgi STT nereaguotų!?

   Jei saugumas nesiims veiksmų prieš gaują kryžiuočių, kurie važinėja traktoriais po Lietuvą ir kelia grėsmę valstybei, tai, mano suvokimu, tokių akcijų turėsime ateityje daugiau ir vis labiau pavojingesnių.    Prezidente, Premjere ar jūs ir toliau ramiai stebėsite ir tik komentuosite neoliberalių lobistų bandymus sukelti chaosą valstybėje? Gal duokite pagaliau darbo saugumui, kad būtų išaiškinti ir paviešinti asmenys, organizavę ūkininkų apvienijimo prieš valstybę akciją.

   Nenustebčiau, jei išaiškėtų, jog tai senelio ir anūko dar vienas bandymas (šį kartą traktoriais) padaryti naują kryžiuočių žygį pavergiant šiuo metu esamos valdžios dėka išblaivėjusius, sveikus, sąmoningus ir jau nebepriklausomus nuo neoliberalių lobistų žalingų produktų bei paslaugų vartojimo Lietuvos žmones. Jų pagrindinis tikslas -sugrąžinti visuomenę į žalingų produktų bei paslaugų vartojimą, kad ir toliau lėtai besižudydami žmonės generuotų žalingiems lobistams didžiausius pinigus ir galias... Žmonijos narkošinimas ir sargdinimas yra jų valdomos sistemos variklis, kuris generuoja išskirtines galias išlikti turtingiausiais bei galingiausiais.

   Skaityti komentarus

   Darius 2019 28 11 10:20

   Atsargiai žmonės,psihas laisvėje.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai