°C
   2023 04 02 Sekmadienis

   Piketas išgąsdino G. Nausėdą ir jo komandos narį L. Slušnį?

   Nuotrauka: Organizatoriaus nuotr.

   2019-03-09 22:00:00

   Minfo.lt portalo skaitytojus buvome informavę apie tai, kad šeštadienį (2019-03-09 dieną) nuo 12 val. prie gerb. kandidato į prezidentus G. Nausėdos rinkimų štabo rengiamas piketas prieš dabartinę valstybės politiką vaiko teisių klausimais

   G. Nausėdos oficialioje Facebook paskyroje buvo skelbiama, kad 2019-03-09 dieną 12:30 val. jo rinkimų štabe rengiamas visuomenės susitikimas-diskusija su jo patarėju L. Slušniu. 

   Tačiau jau kovo 8 dieną paskelbta nauja informacija:

   Gitanas Nusėda“Maloniai informuojame, kad keičiasi diskusijos su vaikų psichiatru Linu Slušniu „Kaip švietimas gali nuvesti Lietuvą į gerovės valstybę“ vieta, laikas ir formatas.

   Matydami didelį susidomėjimą kokybiško ugdymo tema, sulaukę ženkliai didesnio kiekio registracijų nei gali priimti štabo patalpos bei pageidavimų plačiai aptarti temą, priėmėme sprendimą pakviesti daugiau prelegentų ir perkelti renginį į didesnę auditoriją.

   Naują renginio laiką ir vietą pranešime artimiausiu metu.

   Įdomu tai, kad diskusija su L. Slušniu atšaukta/perkelta jau po to, kai žinia apie piketą paskleista BNS naujienų agentūros kanalu. Piketo organizatoriai savo pirminės idėjos neatsisakė ir rinkosi planuotu laiku. 

   Susirinkę žmonės rekomendavo kandidatui į Lietuvos prezidentus susirasti, jų nuomone, labiau kompetetingą patarėją vaikų teisių ir psichinės sveikatos klausimais. 

   Primename dar 2015 metais išaiškėjusį faktą apie tai, kad L.Slušniui dirbant Švėkšnos specialiojo ugdymo centre šis psichiatras žinojo apie ten vykdomus nusikaltimus ir juos slėpė. Akivaizdu, kad tai žinant ne vien piketo dalyviams kyla klausimų apie šio specialisto kompetenciją patariant kandidatui į LR Prezidentus švietimo ir vaiko gerovės klausimais. 

   Piketo dalyvių mintys:


   Vykstant piketui Lino Slušnio feisbuko paskyroje atsirado nuotrauka „iš už kampo“, kurią galimai jis pats padaręs ir įkėlė. Tiesa, gana greitai šis piketo stebėjimo faktas iš psichiatro feisbuko paskyros buvo pašalintas. Pateikiame jums išsaugotą ekrano kopiją ir dalį jos komentaro:

   Skaityti komentarus