°C
   2023 12 08 Penktadienis

   Ramūnas Karbauskis: Kodėl liberalai save vadina konservatoriais?

   Nuotrauka: ELTA nuotr.

   Autorius: Ramūnas Karbauskis
   2023-01-23 17:00:00

   Kaip nesusipratimas nuskambėjo Raseinių TS-LKD (konservatorių) partijos skyriaus rinkiminis pareiškimas, jog jie atsiriboja nuo liberalios politikos, kuria įgyvendina jų partija Seime.

   Toks pareiškimas reikštų, kad vienas konservatorių skyrius mano, jog jie remia Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos politiką, bet yra pasiklydę, kaip tas ežiukas rūke, todėl vis dar priklauso liberalais tapusiems konservatoriams.

   Raseinių konservatoriai nepasakė nieko naujo, tiesiog netikėta tai girdėti iš partijos narių, kurių partija tradicinių vertybių stiprinimo politiką iškeitė į tų pačių vertybių naikinimo politiką.

   Konservatoriai yra didžiausi savo rinkėjų išdavikai, nes pavadinime naudoja žodį kardinaliai prieštaraujantį realybei. Partija, kurios nariai balsuoja už narkotikų įteisinimą, socialinės sąjungos įstatymą, nepilnamečių lyties keitimą ir daugelį kitų, sveikam protui nesuvokiamų sprendimų, niekaip negali vadintis konservatorių.

   Bet konservatoriai ir toliau nekeis pavadinimo, o jų nariai toliau bandys atsiriboti nuo partijos politikos, joje išlikdami, nes bus tikimasi, jog ir ateityje pavyks mulkinti rinkėjus dedantis tais, kokiais jie nėra.

   Konservatorių Raseinių skyriaus pareiškimas, kad jie atsiriboja nuo savo partijos politikos, visiems Lietuvos žmonėms signalizuoja, kad balsuodami už konservatorius savivaldybių rinkimuose balsus atiduos liberalams.

   Norinčius palaikyti partiją iš tiesų puoselėjančią tradicines vertybes, nacionalinius interesus ir tautinę savimonę kviečiu balsuoti už Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą, rinkiminiame sąraše mes Nr. 12.

   Politinė reklama.

   Skaityti komentarus