°C
   2024 06 17 Pirmadienis

   Kelininkai: orai šventinio savaitgalio kelionių nesugadins, bet atsiveriančių duobių keliuose teks saugotis

   Nuotrauka: ELTA nuotr.

   2022-03-10 21:00:00

   Šventinį ilgąjį savaitgalį eismo sąlygos keliuose numatomos pavasariškai geros – keliai išliks sausi ir neslidūs, be to, nenumatomi ir krituliai, informuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija, vadovaudamasi hidrometeorologų duomenimis.

   Šį savaitgalį džiugins vėsūs ir sausi orai, dieną vis dažniau švies saulė ir oras įšils iki 4-6 laipsnių šilumos, o naktį bus giedra ir vėsu, oro temperatūra nukris iki 2-3 laipsnių šalčio.

   Keliuose vairuotojai turi išlikti budrūs dėl atsiveriančių duobių, perspėja kelininkai. „Kelių priežiūra“ praeitą savaitę užtaisė 4817 kv. m išdaužų. Daugiausiai išdaužų užtaisyta Jurbarko, Švenčionių ir Vilniaus rajonuose. Dėl silpnos, lūžtančios, byrančios kelio dangos besiformuojančių išdaužų visoje Lietuvoje atskiruose kelių ruožuose yra taikomi greičio ir transporto masės ribojimai. Sudėtingesnės sąlygos išlieka keliuose su žvyro danga, šie keliai yra profiliuojami, bet tai atlikti galima tik esant palankioms orų sąlygoms.

   Šią savaitę, bendrovės „Kelių priežiūra“ duomenimis, kasdien vidutiniškai dirbo 52 mechanizmai, buvo išbarstyta 791 tona druskos ir 1703 tonos smėlio-druskos mišinių. Atliekant žiemos priežiūros darbus nuvažiuota 22,5 tūkstančio kilometrų.

   Skaityti komentarus