°C
   2024 06 17 Pirmadienis

   Paaiškėjo, kurios Kauno rajono gatvės ar keliai šiemet sulauks remontininkų

   Nuotrauka: m.diena.lt nuotr.

   2022-03-25 19:00:00

   Kauno rajono savivaldybė paskelbė vietinės reikšmės kelių ir gatvių, kur šįmet intensyviai darbuosis kelininkai, sąrašą. Jį ketvirtadienį patvirtino Savivaldybės politikai.

   Atnaujintomis gatvėmis ir šaligatviais Kauno rajone šiemet džiaugsis kurortinės teritorijos statusą turinčių Kačerginės bei Kulautuvos gyventojai ir svečiai.

   Kulautuvoje ketinama baigti Akacijų alėjos bei V. Augustausko gatvės, o Kačerginėje – J. Janonio ir J. Zikaro gatvių rekonstrukciją. Šie projektai pradėti pernai birželį.

   Rekonstrukcijos darbai bus tęsiami ir baigti šįmet V. Montvilos gatvėje (Garliava). Dar numatoma įrengti Aviacijos ir Veterinarų gatves Laisvosios ekonominės zonos teritorijoje (Karmėlavos seniūnija), Mokyklos gatvę – Garliavos apylinkių seniūnijoje.

   Kauno rajono savivaldybės administracijos Kelių ir transporto skyriaus vedėja Gita Kaminskienė įvardijo ir svarbiausius naujus projektus, kurių įgyvendinimas prasidės šiemet. Tai –Domeikavos seniūnijos Neries gatvės, B. Buračo tako Karmėlavos seniūnijoje, Neveronių seniūnijos Bijūnų gatvės, Linksmakalnio seniūnijoje Žaliosios gatvės, Ringaudų seniūnijos Žalgirio gatvės, Šviesos gatvės Zapyškio seniūnijoje, J. Šimkaus gatvės Garliavos seniūnijoje rekonstrukcijos darbai. Batniavos seniūniją ir Vilkijos miestelį sujungs dviračių takas.

   Kauno rajono mero Valerijaus Makūno teigimu, pastaraisiais metais šiame rajone kuriasi nauji gyvenamieji kvartalai, sparčiai plečiasi gatvių tinklas, todėl kelių infrastruktūros plėtra yra tarp Kauno rajono savivaldybės prioritetinių sričių. „Kelių priežiūros ir plėtros programos (KPPP) lėšos, skiriamos valstybės, šįmet sieks 4,7 mln. eurų, Panaši suma yra numatyta Kauno rajono savivaldybės biudžete. Savivaldybė Lietuvoje yra viena iš nedaugelio, kuri keliams, gatvėms statyti, rekonstruoti ir taisyti taip pat skiria lėšų“, – priminė meras.

   Skaityti komentarus