°C
   2020 07 03 Penktadienis

   Plinta peticija, raginanti nepriimti taršos mokesčio

   Nuotrauka: BNS nuotr.

   2019-10-05 17:00:00

   Portale peticijos .lt patalpinta peticija Taršos mokesčiui NE per parą nuo paskelbino sulaukė jau daugiau nei 30 tūkstančių parašų. 

   Kviečiame susipažinti su jos tekstu (autorius V.Kazlauskas):

   „Mane, kaip ir daugumą lietuvių, sukrėtė netikėti planai apmokestinti įsigyjamus automobilius.

   Taip, mes visi norime gyventi sveikiau ir nevažinėti taršesniais automobiliais, bet kartais tiesiog nėra kitos išeities.

   Vilniuje gyvenantys ponai nesupranta skurdžių rajonų realijų - miesteliuose daug kur nevažinėja viešasis transportas, apie kaimus nėra net ką kalbėti.   Sakyčiau, apie pusė Lietuvos naudoja pigius automobilius ne dėl patogumo ar noro pasipuikuoti, o dėl būtinumo nuvažiuoti iš taško A į tašką B.

   Gydymo centrai - tik didesniuose miestuose, darbai - taip pat. O jei dar žmonės nori apsipirkti? Juk Lietuva sensta ir negali penkiasdešimtmečiai ar pensininkai rankose nešti sunkių krovinių per visą miestą.

   Be to, šitas mokestis neišgelbės nuo taršių automobilių išnykimo. Padūkęs jaunimėlis jau dabar yra prisipirkęs trilitrinių BMW ar Audi, kuriuos eksplotuos iki paskutinio variklio atodūsio, nes neįpirks iš užsienio vežamų pabrangusių, bet galbūt jau mažiau taršių mašinų.   Raginu Seimą atsikvošėti ir nepriimti tokio įstatymo.

   Mes, FB grupės "Viskas apie automobilius" nariai, tam prieštaraujame.“

   Čia galima pasirašyti peticiją.

   Skaityti komentarus

   Rimas 2019 06 10 06:31

   Mokesciui ne

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai