°C
   2021 03 07 Sekmadienis

   Irina Hakamada: efektyvus savęs vertinimas yra kelias į sėkmę

   Nuotrauka: https://style.rbc.ru/ nuotr.

   Autorius: Irina Hakamada, minfo.lt vertimas
   2021-02-06 19:00:00

   Efektyvus savęs vertinimas yra kelias į sėkmę. Galite manimi patikėti, nes nuėjau šiuo keliu iki galo. Iki 30-ies jaučiausi bjauriuoju ančiuku ir tik po 40-ies galų gale supratau, kad esu kažkokia, tegul ir ne balta, bet  gulbė.

   Taigi kokias technikas aš naudojau? Susipažinkite!

   Pirma:pasaulis yra toks, koks esi tu pats. Visko reikia ieškoti savyje. Problemos ir nesėkmės yra tam, kad pamatytume savo klaidas ir jų nekartotume. Protingas, kuris mokosi iš savo klaidų, genijus yra tas, kuris tikrai iš jų mokosi. (Deja, iš svetimų klaidų niekas nesimoko.)

   Antra: įsižeidusiais vandenį nešioja. Įsižeidėt, viską savyje išsakėt ir ... paleidot, ir atleidot. Neskaudės nugara, o ir pasitikėjimo savimi energija bus išsaugota. Negalima rinkti aplink save negatyvo, tai pritrauks dar daugiau negatyvo. Kolekcionuokite, nors ir mažomis porcijomis, pozityvą ir žavėkitės tuo kiekvieną dieną.

   Trečia: venkite tokių žodžių ir posakių kaip „aš tai žinojau, (aš žinojau)“, „visada taip bus“, „nieko neišeis“, „viskas aišku, suprantama“ ir pan. Išplėskite ausis ir laukite stebuklo. Stebuklas netoleruoja apibendrinimų, jis yra itin individualus ir įvyksta ten, kur jį gerbia.

   Ketvirta: užsibrėžę didelį tikslą, eikite link jo mažais žingsneliais. Pagrindinis dalykas yra judėti... Pasak R. Bransono, tapkite „kada“, o ne „jei“ žmogumi. Akys bijo, o rankos daro. Moterys mane supras... Įvertinkite ir kuklius pasiekimus.

   Penkta: ieškokite savo veiklos įvertinimo tarp bendraminčių, o ne svetimoje aplinkoje. Laikykitės savo aplinkos. Man dažnai pateikiami teiginiai, kad mano knygos ir meistriškumo kursai skirti tik vidurinei klasei. Taip, iš tiesų, teisinga. Aš atnešu savo patirtį į savo aplinką. Kai tik peržengsiu jos sienas ir pradėsiu flirtuoti su ūkininkais ir darbininkais, viskas taps melu.

   Šešta: jei kritika, net jei ji pateikiama griežta forma, yra teisinga ir plėtoja jūsų potencialą, neturėtumėte to vertinti priešiškai ar apaugti kompleksais. Jei kritika sunaikina jūsų asmenybę ir žemina jūsų žmogiškąjį orumą, „smūgiuokite“ atgal. Čia neverta kuklintis. 

   Septintas ir paskutinis: nieko niekam neįrodinėkite! Jūs patirsite mažiau agresyvių susidūrimų ir negaišite laiko sekinantiems ginčams. Daugiau klausykite ir rinkite idėjas. Būti optimistu - tai menas nesukurti sau nereikalingų priešų lygioje vietoje. Jų ir taip yra pakankamai.

   Skaityti komentarus

   Kate Seawood 2021 14 02 07:00

   Mano vardas Kate, aš esu iš Oregono. Vedžiau 17 metų. Mano vyras vieną rytą pabudo ir pasakė, kad nori, kad eitume savo keliais. Mėnesius ašarojau. Buvau sutrikusi ir suskaudusi širdį. Aš siunčiau seserį eiti jo prašyti, bet jis reikalavo, kad mūsų sąjunga baigtųsi, kad jis man pavargo. Aš ieškojau pagalbos, kai skaičiau keletą liudijimų apie daktarą Ajayi apie tai, kaip jis meilės burtais padeda žmonėms, turintiems santuokos problemų. Aš susisiekiau su juo ir jis man pasakė, ką reikia padaryti, kad jis užkerėtų, iš pradžių buvau skeptiškas, jei turėčiau tai padaryti, ir nusprendžiau pabandyti. aš padariau tai, ką man liepė rašyti daktaras Ajayi, rašybos ratukas, tada ne iš 7 dienų iš niekur mano vyras, kuris mane paliko be jokios priežasties, vieną vakarą grįžo namo ir maldavo mane sugrąžinti, jis netgi atėjo su savo broliu ir maldavo atleisti. Po tiek skausmo, kurį patyriau, mano vyras grįžo. esu tokia laiminga. dėka dr. Ajayi, galite kreiptis į jį dėl bet kokio rašybos darbo. Tikiu, kad jis matys tave per tavo problemas. El. Paštas: [email protected] Arba „Whatsapp“: +2347084887094

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai