°C
   2020 06 04 Ketvirtadienis

   Kada paskutinį kartą išties buvote savimi?

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2019-06-11 08:00:00

   Kada buvai tikrasis tu ir jauteisi ramiai? Kada gyvenai taip, kaip liepia širdis ir jauteisi gerai? Kada prieš visus nusiėmei kaukes nepriklausomai nuo situacijos?

   Žinoma, tai sunki užduotis ego, kuris reikalauja kitų pritarimo, meilės ir priėmimo. Sunku pasiekti vidinę ramybę, kai bijome mesti iššūkį savo mintims bei įsitikinimams. Tad, ką turėtume daryti vietoje to, kad neteisintume savo veiksmų ir nebūtume baimių, nuogąstavimų ar ego vergai?

   Ar tikrai geriausias sprendimas yra paminti savo tikrąją būtį ir elgtis taip, kad patenkintume kitų ego? Ar atsiriboję nuo savo natūralios būsenos ir pasinėrę į egoistinius įsitikinimus bei baimes, mes jaučiamės geriau?

   Tiesa ta, jog žmonės, būdami savimi, nejaučia noro keisti kitų. Ir kai jūs esate patenkinti savimi, jūs nereikalaujate, kad žmonės aplik jus keistųsi. Taip elgiasi tik ego.

   Kai susigyvensite su savimi, pasieksite vidinę ramybę, vienintelis dalykas, kurio turėtumėte imtis... būti tuo, kas iš tikrųjų esate!

   Taigi, kai būsite tikras ir jausite vidinę ramybę, be abejo, kitų ego stengsis išmušti jus iš pusiausvyros, tačiau šalia visuomet bus sielos, kurios seks jūsų pavyzdžiu. Bet kokiu atveju tai turėtų dar labiau sustiprinti jūsų pasitikėjimą savimi.

   Tai trumpas priminimas, kurį galite skaityti, kai jausite, kad reikia padrąsinimo. Geros dienos!

   Skaityti komentarus