°C
   2022 06 25 Šeštadienis

   Tomas Gudėnas: Ši akimirka tai viskas, ką turim

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Tomas Gudėnas
   2022-06-14 17:00:00

   Ši akimirka tai viskas ką turim. Ši akimirka tai vartai į ateitį. Per tuos vartus galime žengti išsitiesę ir su šypsena. O galim susispausti, nerimauti ir net nepastebėti kiek galimybių yra čia pat. Kai mums neužtenka įgūdžių ir žinių leidžiančių mėgautis šia akimirka - sakom, kad gyvenimas sunkus. Tada tą sunkumo jausmą velkamės su savimi.

   Nesėkmę darbe patyręs vyras pyktį atneša savo žmonai. Paniką baisioje istorijoje pagriebusi mama, šią paniką įskiepija savo dukrai. Nepriteklių išgyvenęs vaikinas, juo spaudžia savo merginą. Patyčių mokykloje gavęs vaikas, nepasitikėjimą savimi nešasi į sustojusį karjeros augimą.

   Būtų gerai jei neigiami jausmai tiesiog ateitų ir praeitų kaip audros debesys. Bet dažnai jie kaupiasi. O kai niūrių minčių tiek daug, kad negalim panešti, pradėta byrėti ant tų kurie arčiausiai mūsų. O norėtųsi, kad nuo musų buvimo byrėtų žiedlapiai, kerėtų melodijos ir skleistųsi poezija. Bet tam reikia mokėti nenešioti savo įtampų iš paskos. Įvyko nepatogi situacija, pastebėjau savo reakciją, įsisąmoninau iškilusius jausmus ir judu toliau.

   Aprėkė kasininkė, pažemino kolega, pravardžiavo klasiokas. Kiek laiko su savimi nešiosime tai, kas gadina šią akimirką? Juk šis momentas neverčia mūsų nemėgti savo gyvenimo. Tiktai praeities duženos kurias nešiojam nuoskaudų formoje teršia šios akimirkos šlovę. Tobulas gyvenimas ne tas kuriame nėra audrų ir drebėjimų - o tas kur mums savo peršlapusių daiktų nereikia vilktis iš paskos.

   Mes nesam tai kas mums atsitiko. Mes ne tai, ką apie mus galvoja kiti. Mes tai ne mūsų istorija. Šioje akimirkoje renkuosi tai kas esu dabar. Tik šis pasirinkimas turi pakankamai svorio, kad jis taptų lemtingu. Praeities svoris nukrenta nuo pečių ir širdies erdvėje tariu:


   "Jaučiu laisvę pasirinkti savo kryptį, jaučiu jėgas įgyvendinti savo svajonę. Galiu surasti prasmę tiek kartų kiek norėsiu, galiu priimti visus savo būdo bruožus. Visa mano praeitis ir visi sunkūs įvykiai manęs nevaržo. Praeitos patirtys įgalina atrasti savo žavesio atspalvius, užčiuopti energijos versmes, suprasti kur mano laukinė prigimtis, o kur dieviškumas ir džiaugtis tuo, kad esu, ten kur esu ir tuo kas esu."

   Tegu šis virsmas nuolat vyksta gyvenime. Te būna lengva priimti save ir matyti, kad viskas, kas buvo tai geriausias atspirties taškas žaviausiam rytojui. Kuo dažniau mes atkreipiam dėmesį į savo elgesį, būdo bruožus ir mąstymo įpročius tuo lengviau žengti su lengvumu. Juk sąmoningai formuodami save mes nustojam vilkti naštą kuri spaudžia ir pasirenkam tai kas veikia. Jau nuo šiandien mes įžengiam į naujo virsmo kelionę. "Atsipalaidavimo meno" kursą. Tai mėnuo išminties ir pokyčių kurie padeda numesti naštą ir atskleisti akimirkos žavesį. Tai kas vadinama sėkme, meile ir gausa, tai viso labo mūsų gebėjimas netemdyti savo tobulumo įtampomis nešamomis iš praeities. Palengvink savo žingsnius kartu su mumis.


   Renginio nuoroda. (būtina registracija paštu, dalyvauti galima tiesiogiai arba su įrašais, bent kuriuo patogiu metu).

   Skaityti komentarus