°C
      2024 03 19 Antradienis

      Žlugusių santykių pagrindinė priežastis

      Nuotrauka: Pixabay nuotr.

      2019-03-22 19:00:00

      Vis susimąstome, kas įvyko, kodėl taip atsitiko? „ji buvo per daug įnoringa“, „jis negražiai su manimi elgėsi“, „mes tiesiog atitolome“. Kas iš tiesų vyksta? Ar tai tikrosios skyrybų priežastys, o gal visgi mes kalbame skirtingomis meilės kalbomis, todėl nesuprantame vienas kito?

      Mes visi norime žinoti, kaip priversti partnerį jaustis mylimu. Tačiau dar svarbesnis klausimas, kurį dažnai pamirštame, tai kaip mes norime, kad mus mylėtų. Juk trijų žodžių junginys „aš tave myliu“ nėra vienintelis būdas išreikšti savo jausmus. Žodžiai yra viena iš daugelio meilės kalbos rūšių.

      Galbūt esate girdėję, kad, pasak Gary Chapman, egzistuoja 5 meilės kalbos. Norint suprasti savo mylimąjį ir atskleisti jam/jai savo jausmus, pirmiausia vertėtų atrasti tinkamiausią būdą tai padaryti. Žemiau pateikti visų 5-ių meilės kalbų aprašymai, išsirinkite tinkamiausią arba įvaldykite juos visus!

      Daugiau darbų, mažiau kalbų

      Šio tipo žmonėms darbai yra svarbiau už žodžius. Indų plovimas, produktų pirkimas po darbo, masažas, šuns vedžiojimas, sauskelnių pakeitimas... sąrašas galėtų tęstis. Šie darbai parodo meilę, bet tik tuo atveju, jei jie daromi savu noru. Manipuliacijos ar po gerais darbais besislepiantys reikalavimai užkerta kelią meilei. Reikalavimai - slidus reikalas. Norint kalbėti šia meilės kalba, vertėtų apgalvoti, ar antrajai pusei netaikome lyčių stereotipų.

      Viską patvirtinantys žodžiai

      Šiems žmonėms žodžiai reiškia daug. Jie vartoja žodžius, norėdami išreikšti jausmus, todėl jiems nieko nėra geriau už išgirstus ar perskaitytus komplimentus, padrąsinimus, pripažinimus bei padėkos žodžius iš mylimųjų. Šie žmonės brangins ir saugos mielus atvirukus, negalės atsiklausyti dainų iš grojaraščio, kurį jūs sudarėte, nes jiems žodžiai bet kokia forma yra prasmingi. Iš šio tipo žmogaus galite tikėkitės žinutės, pranešimo, nuoširdžių žodžių, elektroninio ar paprasto laiško.

      Mielos dovanos

      Nepainiokite šios kalbos su materializmu, nes dovanotojas taip pat patiria šiltus jausmus rinkdamas dovaną. Šios meilės kalbos propaguotojams patinka, kai juos prisimena. Dovana neturi būti brangi ar labai didelė; dažniausiai mintis – pagrindinis aspektas. Meilė išreiškiama dovanomis, dovanojamomis per gimtadienį, šventes, metines ar be progos. Mažos smulkmenos jiems reiškia daug. Tai gali būti gėlės, rankų darbo atvirukas ar net mėgstamas mylimojo maistas.

      Fizinis prisilietimas

      Šie žmonės ne tik dievina apsikabinimus, bet ne retai patys dalina geriausius. Jie žino, kad jūs jiems rūpite ir mylite juos, nes taktiliniai prisilietimai sustiprina jūsų ryšį. Jei šių žmonių diena buvo sunki, apkabinimas gali sušvelninti blogą nuotaiką. Bučiniai, lėtas šokis, apkabinimai ir masažai yra keli šios kalbos pavyzdžiai.

      Kokybiškai praleistas laikas

      Išjungtas televizorius ir į šoną padėtas mobilusis telefonas žmogui, kuris kalba šia meilės kalbas, leis suprasti, kad visas jūsų dėmesys priklauso jam/jai. Skirdami laiko partneriui mes parodome savo meilę jai/jam. Kokybiškai praleistas laikas kartu – galinga meilės apraiškos forma. Tai neturi būti visa diena ar naktis; paprastas skambutis ar pokalbis po darbo dienos parodys, kad jums rūpi jūsų partneris. 

      Skaityti komentarus