°C
   2024 02 24 Šeštadienis

   “Aš nesergu!”. “Aš mirštu…” arba kaip serga Zodiako ženklai

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2018-08-27 21:00:00

   Šiandien nediskutuokime, kaip žvaigždės veikia vieno ar kito Zodiako ženklo sveikatą. Bet sutikite, kad kiekvieno jų elgesys net pasigavus elementarią slogą skiriasi. Ir, reikia pasakyti, kad vyrai visada “sunkiau serga” nei moterys. Kai kurie sunegalavę “ypatingai sunkūs ligoniai” kelia šypseną, o kitų ir su bizūnu nepaguldysi į lovą.

   Avinas

   Kaip ir priklauso tikram avinui, visomis savo išgalėmis rodo: “Aš nesergu”. Nors čiaudi taip, kad kaimynų kieme kyla žemės drebėjimas. Pasiteisina – dulkelė į nosį papuolė. Aukšta temperatūra? Baikite juokus. Žodžiu, kad Avinui įrodytumėte, jog jis tikrai serga, apsiginkluokite medicininiais žodynais ir terminais. Kitaip jis net svyruodamas nuo gripo žygiuos į darbą.

    Jautis

   Dantis sukandęs kenčia iki paskutinės minutės. O kai jau darosi nepakenčiama, priima horizontalią padėtį, praneša, kad iškeliauja Anapus, užsimerkia ir sudeda rankas ant krūtinės. Jokio dėmesio į aplinką. Vaizdelis, sakykime, ne koks. Gydytojai sumišę, artimieji panikoje. Ir be reikalo! Jau jau gyvenimas jus suvedė su Jaučiu, turėtumėte žinoti, kad šio ženklo atstovo imunitetas pilnas “programinių klaidų”. Jei ligonio sąmonę pasiekia kalbos apie tai, kad jo nedarbingumas nebus apmokėtas, viskas: gipsas nuimamas, plaučių uždegimas baigiasi, randai sugyja – pacientas per minutę pasveiksta, lyg kas būtų gyvuoju vandeniu pašlakstęs.

    Dvyniai

   Jiems liga – vertybė. Kaip ir viskas, ką galima pateikti kaip pateisinantį jo gyvenimo poziciją argumentą: “Tokiomis sąlygomis neįmanoma dirbti!”. Šioje vietoje sergančius Dvynius žvaigždės apdovanojo ypatingu aktoriniu talentu, kuriuo jie puikiai pasinaudoja, įbrėžimą ant rankos pateikdami kaip iki alkūnės nupjautą ranką ar užburkusią nosies gleivinę kaip visišką dusimą ir negalėjimą įkvėpti oro. Atrodytų, sergantys Dvyniai turėtų būti nepakenčiami, bet taip nėra. Jau kitą dieną jiems patiems pabosta voliotis pataluose ir įvyksta stebuklinis pasveikimas.

     

   Vėžys

   Čia galimi du variantai: kaip kareiviai Vėžiai raportuoja tik “Man viskas OK” arba “Oi, atsiprašau, aš, rodos, numiriau”. Jei susidūrėte su šio ženklu atstovu, kuo skubiau pašalinkite visas galimybes prisijungti prie interneto ar gauti medicinines knygas. Vėžiai pasižymi tu, kad patys sau diagnozuoja ligas, išskyrus panikos priepuolius – jie niekada nepanikuoja, jie žino, kad dabar jau – pabaiga.

   Liūtas

   Šio ženklo atstovai – gydytojų numylėtiniai. Vien todėl, kad ypatingai rūpinasi savo sveikata. Jų namų vaistinėlė prikimšta profilaktinių priemonių nuo bet kokio negalavimo, įskaitant ir maliariją, nors gyvename Šiaurės Europoje. Net nepastebėsite, jei darbe nebus viruso į lovą paguldyto Liūto – nuo jo skambučių telefonas taps raudonas: juk jam nesant tikrai viskas žlugs.

   Mergelė

   Mergelė nevirškina gydytojų. Greičiau ilgą laiką kamuosis su dietomis, homeopatiniais vaistais ar liaudiškais receptais, bet pas gydytoją neis. Galima sakyti, kad paguldyti tradicinę mediciną ant menčių – Mergelės garbės reikalas. Ir, reikia pasakyti, gana dažnai ji laimi. Ir ne spiritu užpiltoje gyvatėje esmė: viską lemia Mergelės užsispyrimas, tikėjimas gyvatės užpilu ir, neslėpsime, bjaurus charakteris.

    

   Svarstyklės

   Turi retą talentą bet kur pasigauti virusą – ar būtų betoniniame bunkeryje, ar vilkėtų biokostiumą, ar dėvėtų respiratorių. Taigi, joms susirgti – paprasta, kaip nusičiaudėti. Tačiau tai niekaip neveikia pakylėtos jų dvasios. Gyvenimas puikus! Argi čia koks įvykis? Susirgau, tai tik atneškite man pusę kilogramo tablečių, piliulių ir litrą kitą sirupo. Visiems po bučkį, geros jums darbo savaitės, laukite manęs kitą pirmadienį!

   Skorpionas

   Jie puikiausiai tinka į porą Vėžiams. Visgi Skorpinus gamta apdovanojo geležiniu imunitetu. Todėl, jei jis nesužinos, kad šis gripas gali baigtis mirtimi, šio ženklo atstovas net nepastebės sergąs. Bet išgirdęs, kad ligą jis gali nugalėti rytais sveikindamas saulę – jis tą ir padarys, visiškai suglumindamas gydytojus. Nesvarbu kokia liga tai būtų – jis nugalės bet kurią. Ir tai jam sekasi daug lengviau nei kitiems Zodiako ženklams. 

   Šaulys

   Kietas riešutėlis. Gyvenime vadovaujasi šūkiu – niekada nesirk! Net atgulęs į patalus Šaulys veblens, kad jam sirgti – niekaip negalima. Profilaktinius dalykus jis pamiršta – nėra laiko užsiiminėti niekais! Todėl, jei per televiziją paskelbiama masinė kokia nors epidemija, o darbuotojo Šaulio būsena jau kelia įtarimų, protingas darbdavys suveiks jam nedarbingumą kokiems trims mėnesiais ir su apsauga išgrūs jį iš kabineto. Kol nuo sergančio Šaulio strėlių neiškrito visas kolektyvas. Juk savo noru šio ženklo atstovas darbo vietos nepalieka. Koks dar gripas, jei man mėnesio pabaiga?

   Ožiaragis

   Jis su nenusakomu entuziazmu tikrina savo organizmo stiprumą. Ir paguldyti gydytis jo neįmanoma. Na, koks gastritas, jei taip skaniai kvepia kepti kotletukai, aš tik vieną… Koks lūžis, man ryt lėktuvas į Turkiją, apsukite gipsą polietilenu, kad maudantis nesušlaptų… Klausykite, niekur tas infarktas nesidės, man reikia į vaiko išleistuves, išrašykite mane iš ligoninės, prisiimu atsakomybę… Ką, jau į morgą? O ten wi-fi yra?

   Vandenis

   Ir gydosi, ir serga Vandenis kaip tikras žinovas. Nuo gimimo jo smegenyse įstatytas galingas diagnostinis aparatas, dirbantis be jokių klaidų. Todėl sava galva Vandenis pasitiki labiau, nei statistiniu gydytoju. Ir turi namuose ne visai statistinę vaistinėlę, kurioje, be vaistų nuo vidurių užkietėjimo, viduriavimo ar sąnarių skausmo puikuojasi kokie nors ypatingi riboto leidimo vaistai, prekyboje pasirodę maždaug jo gimimo metais. 

   Žuvys

   Susirgę šio ženklo atstovai pretenduoja į “Oskarą” kaip geriausi draminių vaidmenų atlikėjai. Žuvys taip gailisi savęs, kad net paprasčiausia banali sloga tampa apokalipse. Jei termometro stulpelis perlipa 37 laipsnius karščio, prie Žuvų lovos jau budi notaras, pasiruošęs patvirtinti naujai surašytą testamentą. Jūs glostote ligonio ranką, be jėgų nukritusią ant antklodės po išvargto parašo ir notaro išėjimo, o jis pakelia galvą ir šnibžda: “Viskas gerai, eik į darbo vakarėlį, nesijaudink, aš atlaikysiu… Eik, pasilinksmink, palik mane, palik”. 

   Skaityti komentarus