°C
   2023 09 25 Pirmadienis

   Astrologinė prognozė gruodžio 27-sausio 2 dienoms

   Nuotrauka: Pixabay.com nuotr.

   Autorius: Sidonija Kulikauskienė, ELTA
   2021-12-26 21:00:00

   Astrologinė prognozė kitai savaitei, gruodžio 27-sausio 2 dienoms:

   AVINAS

   Šią savaitę aktyviai bendrausite, provokuosite aplinkinius vienaip ar kitaip į jus reaguoti. Regis, savo pasieksite - sulauksite ir viešo dėmesio, ir įvairių komentarų. Jeigu įtemptai dirbate, turėsite progą pajusti savo svarbą, įtaką, užsidirbti pinigų. Turite būti labai atsargūs gatvėje, kelionėje. Tikėtinas išvykimas toli nuo namų sutikti Naujųjų. Bet kuriuo atveju šventinis vakaras bei savaitgalis mintimis, svajonėmis arba realiai jus gins tolyn nuo įprastos rutinos pasidairyti po pasaulį, originaliai papramogauti ar pan.

   JAUTIS

   Savaitės pradžioje produktyviai padirbėsite ar pasimokysite, jeigu gerai jaučiatės. Regis, kiek pasikeis požiūris į augintinių priežiūrą ir poreikius. Jeigu šiuo metu keliaujate, tikėtini stiprūs įspūdžiai, romantika, bet aktualūs bus ir sveikatos, testavimosi klausimai. Santykiai su partneriu, artimaisiais keisis nuo malonių iki nedarnių. Naujųjų išvakarės ramybės nežada. Saugokite sveikatą, vertingus daiktus, pinigus. Neatsargumas kelyje bei su pirotechnika gali sukelti problemų. Regis, sužibėsite originalumu, žiniomis.

   DVYNIAI

   Savaitės pradžioje kils neblogų idėjų, jeigu ruošiatės keisti įvaizdį ar pirkti modernius daiktus sau, namams ar vaikams. Pastaruosius galite vestis į šventinius renginius ar patys sugalvoti kokią atrakciją. Regis, dosniai išlaidausite, kad mylimiems žmonėms būtų smagu. Jei ne viską padarėte, iki savaitgalio skubėsite atlikti nebaigtus darbus. Šventinis savaitgalis prasidės audringu Naujųjų sutikimu. Svarbu nelikti vienumoje. Jeigu turite gyvenimo partnerį, švęskite su juo kartu. Saugokitės traumų.

   VĖŽYS

   Savaitės pradžioje dar nesinorės aktyviai pulti į darbus. Patiks rūpintis artimaisiais, dailinti savo namus, sukinėtis virtuvėje bei svajoti apie keliones. Dėl jums svarbių santykių pravartu labiau pasistengti, nes juos pagerinę pasijusite laimingesni. Nevenkite romantikos. Artėjant savaitgaliui mažės kantrybes ir daugės dirglaus veiklumo. Galbūt atsiras nenumatytų pareigų, darbų arba problemų su sveikata. Tinkamai elkitės su gyvūnais, technika, ugnimi. Naujus metus pradėkite su mylimu žmogumi, draugais.

   LIŪTAS

   Savaitės pradžioje nesėdėsite sudėję rankų ir uoliai darbuositės, ypač rašikliu, klaviatūra ir liežuviu. Gali gimti neblogas straipsnis ar komentaras. Galbūt teks teikti interviu. Aktualiu reikalu pravartu įsiklausyti į specialistų rekomendacijas. Artėjant savaitgaliui neįprastai daug dėmesio skirsite šeimai, šventinei ruošai. Galbūt ne tik puikiai susitvarkysite, bet ir moderniu pirkiniu pagerinsite buitines sąlygas arba savo įvaizdį. Naujųjų vakaras žada audringą vakarėlį, meilės aistras. Nuo pavojų saugokite vaikus.

   MERGELĖ

   Šią savaitę jūsų pastangos užsidirbti, gauti naudos duos neblogus rezultatus. Būsite linkę surizikuoti dėl tolimesnio progreso. Regis, jums neabejingas asmuo nustebins savo pasirinktu būdu parodyti dėmesį. Gali įsižiebti romantiški jausmai. Būsite nusiteikę susitikimams su giminėmis, draugais. Būkite itin atsargūs kelyje. Geriausia būtų šiuos Naujuosius sutikti jaukiuose namuose su savo šeima, augintiniais. Jeigu esate užsienyje, jusite stiprų namų ilgesį. Saugokitės gaisro, buitinių ir kitokių traumų.

   SVARSTYKLĖS

   Šią savaitę būsite nusiteikę kurti ir puoselėti grožį savo aplinkoje, tobulinti įvaizdį. Jeigu norite išprovokuoti mylimą žmogų, partnerį atkreipti į jus dėmesį, atskleisti jausmus, derėtų atsižvelgti į situaciją ir gaudyti tinkamus momentus, o ne trukdyti ne laiku. Prasidedant Naujųjų savaitgaliui jūsų mintys suksis apie pramogas, siurprizus. Branginkite žmones, kurie jus supa, net jeigu jie jus kritikuoja. Regis, norėsis realių susitikimų, todėl neatsisakysite svečiuotis ir priimti svečius. Atsargiai kelyje.

   SKORPIONAS

   Savaitės pradžia turėtų būti nebloga meninei, psichologinei, medicininei, labdaringai veiklai. Seksis žymiai geriau, jeigu neskleisite negatyvių emocijų ir neregsite intrigų. Kita vertus, keistos iliuzijos, nuojautos gali pasitvirtinti. Aplinkinius intriguosite savo taikliais, įžvalgiais ir šmaikščiais pastebėjimais, komplimentais. Būsite nusiteikę gurmaniškai leisti Naujųjų pradžios savaitgalį, todėl gaminsite, pirksite nekasdieniškus gardumynus ar net užsisakysite prabangią vakarienę. Regis, realizuosite dovanų kuponus ar pan.

   ŠAULYS

   Savaitės pradžioje būsite linkę bendrauti, lankyti ar organizuoti šventinius renginius. Regis, atsidursite šurmulingoje aplinkoje, kolektyve arba įspūdį darys socialinių tinklų pašnekovai. Galite gauti dovanų. Savaitės viduryje gali varginti pagirios ar kiti negalavimai. O galbūt jūsų užuojautos, paramos prireiks kitiems žmonėms. Jeigu gerai jausitės, tuomet rūpės įvairios prekės, komfortas, nuotykiai, o energijos tik daugės. Ji gali prasiveržti kiek destruktyviai jau Naujųjų vakarą. Pasisaugokite traumų, agresijos.

   OŽIARAGIS

   Savaitės pradžia bus kupina pareigų. Galbūt teks bendrauti su įtakingais veikėjais, žiniasklaida arba su reiklia socialinių tinklų publika. Išgirsite intriguojamų naujienų bei patys žarstysite taiklius patarimus, sąmojį. Vis labiau trokšite komforto, prabangos, meilės, pripažinimo, komplimentų. Tai išties tikėtina, jeigu gero įspūdžio nesugriausite ambicijomis, kategoriškumu. Sutinkant Naujuosius jus labiau džiugintų jauki ramybė nei šurmulys. Savaitgalį siurprizų galite sulaukti iš vaikų, mylimo žmogaus ar gerbėjų.

   VANDENIS

   Savaitės pradžioje lydės neramus jaudulys, jeigu ruošiatės kelionei, renginiui, interviu ar egzaminui. Gali nustebinti naujienos iš toli. Stenkitės blaiviai vertinti savo santykius, poelgius. Savaitės viduryje mintys suksis apie darbo aktualijas, politinę situaciją, apribojimus, konkurentus. Įtampą gali kelti ir artimo žmogaus problema. Darbo bus tiek, kad dar nebus kada galvoti apie Naujųjų šventimo planus. Visgi šventinį savaitgalį tikėtinas dosnus dėmesys iš senų gerbėjų ir naujų pažįstamų.

   ŽUVYS

   Savaitės pradžioje sustiprės interesas pinigams arba meilei. Regis, pavyks palankiai susiderėti dėl nuolaidų prekėms arba dėl atlygio už paslaugas. Visgi prioritetas šiuo metu turėtų būti sveikata ir geri santykiai. Jeigu turite svečių iš užsienio, bus smagu, tačiau netrukus jie ims varginti. Arba kaip tik nervinsitės, kad kažkas jau išvyksta. Jeigu studijuojate, teks rimtai sėsti prie mokslų. Naujųjų šventimą turbūt pradėsite ir tęsite ne namuose. Galite atsidurti tarp įžymybių, užsieniečių ar pan. Saugokitės traumų, ugnies.

   Skaityti komentarus

   kEMlzpAX 2021 28 12 12:29

   555

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   kEMlzpAX 2022 21 01 08:57

   555

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai