°C
   2023 05 29 Pirmadienis

   Astrologinė prognozė kitai savaitei, balandžio 18–24 dienoms

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   Autorius: ELTA informacija
   2022-04-17 21:00:00

   Astrologinė prognozė kitai savaitei, balandžio 18–24 dienoms.

   DVYNIAI

   Savaitės pradžioje nerimo gali sukelti sutrikusi savijauta. Derėtų pasirūpinti sveikata, nevartoti abejotinos kokybės produktų, gėrimų. Saugokitės ir avarinių situacijų. Po švenčių nelabai seksis bendrauti, įtikti aplinkiniams. Diskusijos, ginčai gali skaudžiai žeisti. Stenkitės neprovokuoti agresijos. Gali spręstis teisinis, turtinis arba aktualus dalykinis klausimas. Nesistenkite pergudrauti kitų, nes tai atsigręš prieš jus. Ir patys pasisaugokite apgaulių, intrigų. Savaitgalį parūps kelionės. Atsargiai kelyje.

   VĖŽYS

   Savaitės pirmoje pusėje pajusite energijos pliūpsnį. Galbūt tai skatins originaliau susitvarkyti namus, keisti įvaizdį, pasireikšti draugų kompanijoje, demonstruoti talentus, megzti pažintis. Netikėtomis išdaigomis gali šokiruoti vaikai, gerbėjai. Po Velykų tiktų koreguoti gyvenimo būdą, mitybą. Tik svarbu nepersitempti ir vengti eksperimentų. Svetimi receptai gali jums netikti. Regis, darbe neišvengsite konkurencinės kovos. Savaitgalį galite sulaukti nemalonios kritikos, bendravimo problemų. Būkite taupesni.


   LIŪTAS

   Savaitės pradžioje noriai šeimininkausite virtuvėje, ūkyje, tačiau bendrauti bus nelengva. Regis, įvyks kažkas labai netikėta. Venkite šokiruoti aplinkinius neprotingais poelgiais, ekscentriška išvaizda. Po švenčių jums teks iš peties padirbėti ir demonstruoti kūrybingumą, gebėjimą priimti bei kitiems perteikti naujoves. Tikriausiai ypač parūps ir įvaizdžio, sveikatos klausimai. Savaitgalio kontaktai bus kažkuo sukrečiantys. Galbūt tie patyrimai pakirs jūsų iliuzijas, įsitikinimus. Gali kilti įtampa ir įprastuose santykiuose.

   MERGELĖ

   Savaitės pradžioje tikriausiai svečiuositės pas gimines arba jų sulauksite savo namuose. Galbūt sulauksite siurprizų arba netikėtai pasikeis jūsų planai. Po švenčių būsite neramūs ir emocionalūs, linkę greitai prarasti savitvardą. Dėl to kentės artimiausi žmonės. Galvokite, ką sakote, ir atsargiai elkitės su technine įranga, ugnimi. Artėjant savaitgaliui, jau trokšite populiarumo, meilės. Galimas neįprastas užsiėmimas, renginys. Labai svarbu neignoruoti organizmo negalavimų, rūpintis sveikata. Saugokite ir vaikus.

   SVARSTYKLĖS

   Savaitės pradžioje labiausiai rūpės žemiški malonumai. Mielai triūsite virtuvėje, eksperimentuosite ir smaguriausite. Po Velykų mėginsite daryti įspūdį aplinkiniams savo žiniomis, statusu. Visgi nelabai seksis bendrauti su kitaip jaučiančiais, mąstančiais žmonėmis. Pasistenkite nedaryti to, dėl ko galėtumėte susikompromituoti ar patirti žalos. Atsargiai kelyje. Antroje savaitės pusėje būtų naudinga rūpintis namais, nuosavybės, turto deklaravimo klausimais. Savaitgalį labiau prižiūrėkite vaikus ir augintinius.


   SKORPIONAS

   Savaitės pradžioje būsite nusiteikę svečių priėmimui arba viešnagei, piknikams. Tačiau polinkis ginčytis gali išprovokuoti įtemptas situacijas. Vienokių ar kitokių rūpesčių kels verslo, turto problemos. Mintys suksis apie permainas ir didesnę naudą. Suabejosite, ar užsiimate tuo, kuo turėtumėte. Artėjant savaitgaliui, gali tekti vykti į trumpą kelionę, pasirūpinti reikiama informacija, instruktažu ar įranga. Regis, pasinaudosite gerais patarimais. Tačiau savaitgalis žada išbandymų. Prilaikykite liežuvį.


   ŠAULYS

   Savaitės pradžia atneš didesnį ramybės poreikį. Visgi turbūt neišvengsite dėmesio, šurmulio. Venkite girtis, plepėti apie savo planus, vertybes – tuo gali kažkas nedorai pasinaudoti. Atsargiai su technika, ugnimi. Po švenčių būsite energingi, todėl į priekį pasistūmės verslo reikalai. Visgi galima apgaulė, veidmainystė, siekiant pasipelnyti ar padaryti įspūdį. Savaitės pabaigoje galite sulaukti keistų pasiūlymų. Jei norite susipykti su giminaičiu ar draugu, paskolinkite pinigų arba vertingą daiktą. Atsargiai kelyje.


   OŽIARAGIS

   Savaitės pradžioje be draugijos neliksite. Bendraujant, šmaikštaujant gali nuskambėti intriguojamas pasiūlymas, smagus flirtas. Jis gali sukelti pavydo sceną. Po švenčių bus sunku įtemptai dirbti, bendrauti. Galbūt nekaip jausitės. Galite susižavėti keistomis idėjomis, sąmokslo teorija ar pan. Reikėtų susilaikyti nuo gandų platinimo. Artėjant savaitgaliui, jūsų asmeninė iniciatyva atsigaus, perimsite vadžias į savo rankas. Ką nors darydami su technika, pasidomėkite jos eksploatavimo taisyklėmis. Atsargiai kelyje.

   VANDENIS

   Savaitės pradžioje ypatingas originalumas, kūrybingumas jums nepakenks, tačiau gali pakenkti ekscentriškumas ir lengvabūdiškumas. Venkite avantiūrų, dėl kurių galite pažeisti taisykles, patirti nuostolių. Būtų šaunu, jei paremtumėte bendraminčius, prisidėtumėte prie bendro tikslo, užuot galvoję vien apie save ir paisę tik savo interesų. Savaitės pabaiga turėtų būti nebloga meniškų polinkių asmenims, religinių organizacijų atstovams, filantropams arba laukiantiems pagalbos iš labdaros ar medikų. Visgi savaitgalį lengva įsivelti į problemas. Saugokitės vagių, sukčių.


   ŽUVYS

   Savaitės pradžia prabėgs nekasdieniškai. Tikriausiai vyksite toliau nuo namų. Priimkite domėn pasiūlymus, kuriuos lyg netyčia ar atsitiktinai išgirsite. Pasistenkite elgtis subtiliau, nes lengvai galite įžeisti kitų žmonių jausmus, neteisingai įvertinti situaciją, skubotai padaryti neobjektyvias išvadas. Itin atsargiai elkitės kelyje bei su technika, ugnimi. Savaitei įsibėgėjus, būsite linkę svarstyti darbo ir santykių perspektyvas. Visgi objektyvumo, racionalumo jums labai stigs. Saugokite sveikatą.

   Skaityti komentarus