°C
   2024 06 17 Pirmadienis

   Astrologinė prognozė kitai savaitei, rugpjūčio 15–21 dienoms

   Nuotrauka: ELTA nuotr.

   Autorius: ELTA informacija
   2022-08-14 21:00:00

   Astrologinė prognozė kitai savaitei, rugpjūčio 15–21 dienoms.

   AVINAS

   Šią savaitę pradėsite su optimistine Žolinių nuotaika, jausdami atsigavimą, polėkį. Dalindamiesi džiaugsmais ir rūpesčiais su jums svarbiais asmenimis tapsite vieni kitiems artimesni. Regis, parūps stambūs pirkiniai. Galbūt pavyks nusipirkti išsvajotą daiktą, dėl ko nors palankiai suderėti, arba jums bus suteikta naudinga paslauga. Savaitės pabaiga žada daugiau mobilumo ir kontaktų. Bendraudami su aplinkiniai kontroliuokite savo kalbą, nes gali išsprūsti netaktiškos frazės, pasklisti apkalbos. Kelyje būkite itin atidūs.

   JAUTIS


   Šios savaitės pradžioje labiausiai norėsis, kad ilgasis savaitgalis nesibaigtų sulig pirmadieniu. Jums patiks fantazuoti, kurti realius bei nerealius planus ir vartytis prieš saulutę. Seksis meninė veikla, galite sužibėti originalumu. Savaitės viduryje gali atsirasti netikėtų galimybių įsigyti ar parduoti nekilnojamojo turto, arba kils idėjų, kaip jaukiau ir gražiau susitvarkyti buitį. Savaitgalį būsite linkę lepinti save, artimuosius, vaikus. Viskas bus gerai, jei susilaikysite nuo besaikio išlaidavimo ir nepasitarnausite sukčiams.

   DVYNIAI

   Savaitės pradžia žada gerų emocijų, intriguojamo bendravimo. Tikėtini susitikimai su bendraminčiais, senais bičiuliais. Jeigu negalite apsispręsti aktualiu klausimu ir dėl to nerimaujate, atsipalaiduokite – jūsų pasąmonė gali padiktuoti genialių išeičių. Jeigu ką tik pradėjote dirbti ar ėmėtės reformų, savaitės antroje pusėje turbūt pasijusite sudirgę. Jūsų keisti kurstymai, aštrūs pasisakymai tikriausiai nesulauks palaikymo. Pasirūpinkite sveikata, venkite rizikos vandenyje ir kelyje bei saugokitės sukčių.

   VĖŽYS

   Šią savaitę viskas bus gerai, jeigu nekelsite sau ir kitiems per didelių reikalavimų. Turiningiau ir maloniau leiskite laisvalaikį. Jeigu dabar ne atostogaujate, o dirbate, plečiate verslą, jums teks rimčiau padirbėti, pasisemti naujos patirties, informacijos. Aplinkiniai stimuliuos jūsų saviraišką, ambicijas. Galite susitarti dėl atlygio, kreditavimo. Įmanomas tam tikras praturtėjimas. Visgi jūsų aktyvumas netrukus nuslops ir savaitgalio pageidausite ramaus, be šurmulio. Galbūt nedžiugins savijauta arba intrigos, abejonės.

   LIŪTAS

   Šią savaitę įdomiai leisite laiką, jeigu keliaujate, bendraujate su užsieniečiais, įžymybėmis. Kai kuriuos savo sumanymus realizuosite be didelių pastangų. Galite apsispręsti dėl aktualaus pasirinkimo. Tai metas, kai jūsų autoritetas gali gerokai ūgtelėti, ypač jei sublizgėsite žiniomis, gebėjimu valdyti kitus, organizuoti, vadovauti. Džiugins flirtai. Savaitgalį tikėtini jus dominantys renginiai, kolektyvinės pramogos. Seksis daryti įspūdį, lyderiauti. Derėtų neprarasti saiko išlaidaujant bei atsargumo vandenyje, kelyje.

   MERGELĖ

   Savaitės pradžioje Žolinę turbūt panaudosite kelionei ar nekasdieniškam laisvalaikiui. Regis, pavyks padaryti neblogą įspūdį įtakingam asmeniui. Jei aktualu, jums gali pavykti neblogai pasipelnyti, naudingai apsipirkti ar paskolinti. Nedelskite sumokėti mokesčius, grąžinti skolas. Įmanomos neblogos permainos tose srityse, kuriose buvo didžiausi trikdžiai. Artėjant savaitgaliui situacija prastės. Dėl gedimų, taisyklių pažeidimų gali kilti problemų. Gresia apgaulės, aferistų pinklės. Atsargiai kelyje ir vandenyje.

   SVARSTYKLĖS

   Šią savaitę pravartu gludinti meilės santykius, ieškoti kompromisų. Jeigu jausmai dar nevirto pelenais, jie iš naujo atgis. Parodykite iniciatyvą norėdami susitikti su jus dominančiu asmeniu. Šiuo metu tiktų tarpininkauti, kreiptis į kompetentingus tarpininkus, konsultantus, sudaryti finansines sutartis, ieškoti rėmėjų ir pan. Svarbu nepasikliauti avantiūristais. Jei atostogaujate, veikiausiai kažkur vyksite. Bet kokiu atveju savaitgalį ypač norėsis ištrūkti iš įprastinės aplinkos. Pasisaugokite erkių, infekcijų, apsinuodijimo.

   SKORPIONAS

   Savaitės pradžioje pasistenkite suderinti naudą, pareigą ir malonumus. Raskite laiko sveikatai ir grožiui naudingoms procedūroms, malonioms ir sveikoms vasaros pramogoms. Darbe rimčiau dirbkite pavestus darbus, laikykitės disciplinos reikalavimų. Jums visur neblogai seksis, jeigu mokėsite prisitaikyti įvairiose situacijose. Į netikėtus iššūkius, oponavimus reaguokite kuo ramiau, būkite korektiški ir lankstūs. Artėjant savaitgaliui rimtų rūpesčių gali sukelti artimi žmonės, vaikai ir neplanuotos išlaidos.

   ŠAULYS

   Savaitės pradžioje pasižymėsite gyvybingumu, kūrybingumu. Galbūt turėsite reikalų, susijusių su pramogų, vakarėlių, šou renginių ar varžybų organizavimu. Galite pademonstruoti savo arba kitų talentus. Jei sveiko proto bus daugiau nei aistrų ir emocijų, taps aiškiau, ką sugebate ir ką mylite. Savaitės viduryje gali iškilti persikvalifikavimo, įsidarbinimo, studijų klausimas. Regis, jį tinkamai išspręsite. Savaitgalį nederėtų pasitikėti pirmu įspūdžiu bei klaidinti kitų, kelti konfliktų. Atsargiai vandenyje ir kelyje.

   OŽIARAGIS

   Savaitės pradžioje džiaugsitės galėdami daugiau laiko praleisti su artimiausiais žmonėmis ramioje aplinkoje. Tai patiks ir jūsų vaikams, ypač jei pasiduosite impulsui juos lepinti, linksminti. Jeigu po Žolinės tęsis atostogos, jus trauks pasilinksminimai, nuotykiai, erotika. Galimi neplanuoti brangūs pirkiniai arba romantinis apsvaigimas. Artėjant savaitgaliui daugės techninių, dalykinių, ūkinių rūpesčių. Regis, susigriebsite, kad privalote daug nuveikti. Saugokite savo ir kitų sveikatą. Neerzinkite gyvūnų.

   VANDENIS

   Savaitės pradžioje tikėtina turininga išvyka, įdomūs susitikimai. Galbūt netikėtu vizitu labai nudžiuginsite giminaitį ar vaikystės draugą. Jeigu ne atostogaujate, o dirbate, turbūt sėkmingai derėsitės, tarpininkausite, imsite interviu, reklamuosite ir kt. Savaitės viduryje teks nukreipti dėmesį į šeimą ir pagaliau išgirsti artimųjų pageidavimus. Gali kilti pagunda keisti gyvenamą vietą, būstą. Geriau būtų be skubos apsispręsti dėl svarbių dalykų. Artėjant savaitgaliui ypač parūps meilės nuotykiai, sportas. Saugokite vaikus.

   ŽUVYS

   Šią savaitę teks pagalvoti apie materialinius reikalus. Neblogas metas ieškoti norimų prekių, pajamų šaltinių, galimų verslo dalininkų, rėmėjų ir kt. Tikriausiai pavyks gauti naudingos informacijos, tinkamai apsipirkti, pasireklamuoti, o gal netgi įsidarbinti norimoje srityje. Savaitės pabaigoje pasimėgaukite namų ramybe arba išvažiuokite į gamtą, sodybą. Neprimeskite savo norų ir elgesio modelio šeimos nariams - leiskite jiems patiems nuspręsti, palaikyti draugiją ar ne. Ugnis ir vanduo kels pavojų, tad atsargiai.

   Skaityti komentarus