°C
   2024 07 16 Antradienis

   Astrologinė prognozė kitai savaitei, spalio 10–16 dienoms

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   Autorius: ELTA informacija
   2022-10-09 21:00:00

   Astrologinė prognozė kitai savaitei, spalio 10–16 dienoms.

   AVINAS

   Šią savaitę teks pasirūpinti pinigų, turto reikalais, dokumentais. Stenkitės būti racionalūs, laikykitės įstatymų. Didelių piniginių įplaukų, lengvos naudos tikėtis neverta. Gali būti, kad teks bylinėtis dėl nuosavybės ar pinigų. Antroji savaitės pusė pasižymės informacijos gausa. Regis, rasite būdų, kaip sklandžiau spręsti aktualiausias problemas. Galite susitarti dėl bendro projekto, tarpininkavimo. Savaitgalį aktyviai bendrausite su kaimynais, giminėmis. Susilaikykite nuo neapgalvotų avantiūrų. Atsargiai kelyje.

   JAUTIS

   Šios savaitės svarbi aktualija jums gali būti verslo, turto, kreditų, įmokų arba išmokų klausimai, dalykinės reformos, darbų sauga ir pan. Laiku ir tinkamai atliktas darbas bus įvertintas pinigine forma. Kitu atveju galite sulaukti priekaištų dėl vilkinimo, materialinės nuosavybės netausojimo ar kt. Pasisaugokite vagių, sukčių, traumų, ugnies. Atkreipkite didesnį dėmesį į savo nuojautą bei kitų žmonių užuominas. Savaitės pabaigoje kai ką galite nudžiuginti savo konkrečia pagalba. Galbūt įsigysite dailų reikalingą daiktą.

   DVYNIAI

   Savaitės pradžioje numatyti klausimai bus sprendžiami gana sunkiai, tačiau įmanomi preliminarūs susitarimai. Draugas, kolega gali jums padėti arba kaip tik pakenkti. Savaitės viduryje nekaip jausitės. Nederėtų pasitikėti abejotina informacija, gandais, o juo labiau tai skleisti ir klaidinti kitus. Pasisaugokite vagių, sukčių, venkite svaigalų. Savaitės pabaiga skatins demonstruoti, ką sugebate arba ką sugeba jūsų vaikai. Džiaukitės ramybe, sveiku maistu, kurkite grožį, jaukumą savo aplinkoje.

   VĖŽYS

   Savaitės pradžioje nelengva bus vykdyti konkrečias užduotis, pareigingai dirbti, tačiau jausite, kad tai būtina. Galbūt kitaip pažvelgti į situaciją ir save padės protingo draugo atviras vertinimas, komentaras. Nuo savaitės vidurio daugiau laiko skirkite poilsiui, atsipalaidavimui, tausokite savo ir kitų sveikatą, nervus. Gali pristigti apdairumo ir diplomatijos bendraujant su aplinkiniais, todėl verčiau pasakykite per mažai nei per daug. Nepažeiskite konfidencialumo principo. Saugokitės sukčių.

   LIŪTAS

   Šią savaitę būsite nusiteikę energingai darbuotis, reikšti savo nuomonę ir turbūt neišvengsite dėmesio, prieštaringų vertinimų. Neabejotinai bus tokių asmenų, kuriems nepatiks jūsų ambicijos ir tikslai, todėl tikėtini nervingi debatai, nemalonūs komentarai. Visgi jūs lengviau nei kiti šiuo metu valdysite savo nuotaikas ir gebėsite taikliai argumentuoti, oponuoti. Savaitės pabaigoje pavyks puikiai pasireikšti bendraminčių kolektyve, draugų kompanijoje arba prieš publiką. Svarbu rasti laiko pabūti vienumoje.

   MERGELĖ

   Ši savaitė neleis išvengti rūpesčių. Jūsų darbą gali apsunkinti nelabai suvokta atsakomybė, neaiškūs reikalavimai ar kriterijai. Galite įsivelti į nuostolingas avantiūras. Darbo, verslo, politikos srityse gali būti pareikalauta ataskaitų už panaudotas medžiagas, inventorių, išleistas lėšas ar kt. Galbūt teks kažką taisyti arba dėl ko nors aiškintis. Jeigu nevilkinsite svarbių darbų, savaitgalį galėsite atitrūkti nuo nemalonių pareigų ir smagiau praleisti laiką. Visgi saugokitės traumų, ugnies, apsinuodijimo.

   SVARSTYKLĖS

   Savaitės pradžioje pasistenkite ypač kruopščiai tvarkyti dokumentus, turinčius finansinės ir teisinės atsakomybės galią. Gali būti, kad turėsite išlaidų arba rūpesčių, susijusių su paskola, turto dalybomis, žalos ar broko pašalinimu ir kt. Regis, dėl savo nesėkmių kaltinsite aplinkinius, konkurentus, valdžią. Verčiau ramiai pasikalbėkite apie problemas su tais asmenimis, kurie gali jums padėti. Savaitės pabaigoje galbūt išvyksite į varžybas ar konferenciją, kultūrinį renginį. Tikėtini pasiekimai. Atsargiai kelyje.

   SKORPIONAS

   Savaitės pradžioje suaktyvės jūsų konkurentai, priešai. Nemalonumų galite patirti tiek dėl savo kaltės, tiek dėl kitų nepalankumo. Saugokitės vagių, ugnies, dujų nuotėkio, traumų. Labiau prižiūrėkite vaikus. Savaitės viduryje gali tekti aiškintis santykius, bylinėtis. Jei tikėjotės sklandaus bendradarbiavimo, gali paaiškėti, kad verslo partneriai kitaip įsivaizdavo reikalų eigą ir tikslus. Gali kilti būtinybė susigrąžinti skolas arba pasiskolinti. Savaitgalį atitrūkite nuo pilkos rutinos ir turiningai pailsėkite.

   ŠAULYS

   Savaitės pradžioje nelabai seksis tvarkyti reikalus. Skubėdami, darydami spaudimą, galite kažką sugriauti. Norint sėkmės darbe ir konkursuose, prireiks profesinės patirties, žinių, o ne sukto manipuliavimo. Regis, teks atkreipti didesnį dėmesį ir į vaikų elgesį, jų poreikius. Antroji savaitės pusė taip pat žada iššūkių. Veltui mėginsite pakeisti kitus arba priversti juos tenkinti jūsų poreikius. Žymiai geriau seksis, jei sugebėsite bendradarbiauti, konkrečiai tartis. Tuomet neteks ilgai ieškoti tinkamos draugijos.  

   OŽIARAGIS

   Savaitės pradžioje nerimo gali sukelti šeimos narių, vaikų problemos. Norint kažką sureguliuoti teks plačiau atverti piniginę. Atsargiau kelyje. Saugokitės apsinuodijimo, priepuolių, vagysčių. Savaitės viduryje darbe galite susidurti su sunkumais, sukelti vadovo arba kliento nepasitenkinimą. Jei nesate pažeidę įstatymų, taisyklių, tuomet viskas lengvai išsispręs ir net turėsite naudos. Savaitgalį daug laiko skirsite ūkio darbams. Atminkite, kad dėmesio, bendro laisvalaikio reikia artimiesiems.

   VANDENIS

   Savaitės pradžioje galimas netikėtas rūpestis. Tikriausiai nesiseks susikalbėti su artimaisiais arba per juos susidursite su problemomis. Gali būti, kad jų arba jūsų nesėkmė nekaip paveiks bendrus planus. Saugokite nuo pavojų vaikus. Stenkitės šeimos biudžetą ir verslą tvarkyti ekonomiškiau. Svarbu, kad norai neviršytų galimybių. Savaitės pabaiga gali būti smagi. Džiugins kūryba, flirtas, sportas. Bendras laisvalaikis su vaikais, mylimu žmogumi išsklaidys nerimo debesis, leis pailsėti, atgauti jėgas. Pasisaugokite traumų.

   ŽUVYS

   Šią savaitę tikriausiai stengsitės įgyvendinti planuotą finansinę, komercinę operaciją, pateikti ar įvykdyti užsakymą, paruošti reikiamą informaciją ir pan. Atsakingai kalbėkite, jeigu teiksite interviu arba viešai pasisakysite. Atsargiai kelyje bei su technika, ugnimi, dujomis. Saugokitės sukčių. Nieko gero, jei šeimos narius versite daryti tai, kam jie nepritaria. Tokiu atveju susidursite su grubiu pasipriešinimu. Savaitgalį dar svarbiau draugiškai suderinti interesus, nes tik taip pagaliau rasite raktą į vienas kito širdis.

   Skaityti komentarus