°C
   2021 11 27 Šeštadienis

   Astrologinė prognozė kitai savaitei, spalio 25–31 dienoms

   Nuotrauka: ELTA nuotr.

   2021-10-24 21:00:00

   Astrologinė prognozė kitai savaitei, spalio 25–31 dienoms.

   AVINAS

   Savaitės pradžioje pravartu rimčiau susikoncentruoti į analizuojamą problemą, kad rastumėte teisingą atsakymą. Galvokite, ką kalbate, rašote, nes esate atsakingi už tai, ką skleidžiate. Svarbiausia, akcentuokite gėrį ir nebegalvokite apie senas nuoskaudas. Aktyvi, kūrybiška turėtų būti antroji savaitės pusė. Gali kilti ūpas bet kokiomis priemonėmis siekti savireklamos, populistinio tikslo. Tik nepiktnaudžiaukite savo padėtimi. Negrąžinta skola, apkalbos gali pakenkti draugystei.

   JAUTIS

   Savaitės pradžia palanki veiklai susijusiai su aktyviu komunikavimu, aptarnavimu, reklama, žiniasklaida, ryšiais, mokslu, prekyba. Kils neblogų idėjų, jomis rasite ką sudominti, suintriguoti. Tačiau pasistenkite, kad žmogus, kuris jus remia, pasitiki, neliktų apviltas. Antroje savaitės pusėje jau turbūt nesugebėsite tinkamai reaguoti į iššūkius, pasireikš emocionalumas, dirglumas. Dėl to sunkiau bus rasti bendrą kalbą su aplinkiniais Nervins dalykiniai ir buitiniai rūpesčiai. Puikiai atpalaiduotų aktyvi fizinė veikla, sportas.

   DVYNIAI

   Savaitės pradžioje būsite nusiteikę tvarkyti komercinius, tiekimo, nuosavybės reikalus. Tikėtini ir argumentuoti, produktyvūs, ir nelabai malonūs debatai. Galbūt pavyks susitarti dėl pelningo užsakymo, su nuolaida įsigyti norimą prekę, paslaugą. Tik nepiktnaudžiaukite savo padėtimi, ryšiais – tai gali atsisukti prieš jus. Regis, labai norėsis komforto, meilės. Nuliūsite, jeigu dominantis asmuo neskubės jums pritarti ar atsakyti tuo pačiu į jūsų šiltus jausmus. Savaitgalį atsiras tiek reikalų, kad poilsį teks pamiršti.

   VĖŽYS

   Savaitės pradžioje gali atsirasti keistų kliūčių, gandų, intrigų. Galbūt teks išeiti iš įprastos komforto zonos. Jeigu sugebėsite suimti save į rankas, elgtis ramiai, empatiškai ir tolerantiškai, neįprasta situacija gali pridėti tam tikrų pliusų – pasitikėjimas jumis išaugs, pagarba taip pat. Pravartu aiškintis finansinius, teisinius klausimus. Specialisto konsultacija turėtų atverti jums akis. Savaitės pabaigoje nelengvai įveikiamų rūpesčių gali sukelti vaikai, ūkiniai, turtiniai reikalai.

   LIŪTAS

   Ši savaitė žada pokalbius apie naujus projektus, bendradarbiavimą, tarpininkavimą. Galite sužinoti tai, kas buvo nuo jūsų slepiama. Arba paslapčia kažkas mėgins daryti įtaką sprendimams, viešinti jūsų trūkumus. Galbūt paaiškės, kad žmogus, kurį laikėte sąjungininku, turi kitokių nei jūs motyvų bei interesų. Būtina gerai pagalvoti prieš pažadant, įsipareigojant. Savaitės pabaigoje norai, viltys, užmojai bus kuo geriausi, tačiau galimi nelengvi išbandymai. Likimas tarsi kaišios kliūtis ir tikrins jūsų atsparumą.

   MERGELĖ

   Šią savaitę darbas atims nemažai jėgų, tačiau tarp visų reikalų bei darbų nepamirškite pasidomėti, kaip sekasi šeimos nariams, draugams. Gali atsinaujinti sena pažintis, partnerystė. Tačiau žalos galima patirti per neblaivius ar nekompetentingus asmenis, melagingą informaciją. Antroje savaitės pusėje ramiai darbuotis trukdys nerimas, nesaugumo jausmas. Regis, viską vertinsite pernelyg kritiškai. Geriau būtų gilintis į intelektinius, dvasinius dalykus. Saugokite savo ir kitų sveikatą.

   SVARSTYKLĖS

   Šios savaitės pradžia tikriausiai parodys, kaip yra vertinama jūsų kompetencija, gebėjimai ar autoritetas. Kontaktai, pokalbiai su vadovais, konkurentais, oponentais bus nelengvi, bet naudingi. Sukaupę reikiamą kiekį informacijos, galėsite sėkmingai judėti pirmyn. Antroje savaitės pusėje nederėtų išlaidauti, pirkti neplanuotų daiktų, sudaryti neapgalvotų komercinių sutarčių. Gali nuvilti asmuo, kurio jausmai paremti naudos kriterijais. Jums taip pat gali kilti moralinių dilemų pasirinkti draugystę ar naudą.

   SKORPIONAS

   Savaitės pradžioje būsite linkę imtis įvairių darbų, kreiptis į įtakingus asmenis, vykti į kelionę. Pravartu aptarti savo perspektyvas, planuoti ateities užmojus. Galimi pokalbiai su autoritetingais asmenimis. Tačiau nusimato ir trukdymų, ypač po savaitės vidurio. Gali pasirodyti, kad kiekvienas jūsų žingsnis stebimas ir sekamas. Kažkas tik ir taikysis pakišti jums koją. Pasistenkite geriau suprasti kitus žmones, pažabokite norą elgtis įžūliai ir arogantiškai. Savaitgalį energiją išliekite sportuodami, darbuodamiesi fiziškai.

   ŠAULYS

   Šią savaitę gali pasijusti bandymai neleisti jums įgyvendinti kai kuriuos tikslus. Jeigu rasite protingų argumentų, situacija pasikeis. Vien demagogiškos kalbos šį kartą nepadės. Venkite lengvabūdiškų nuotykių, apgaulingų pažadų. Meilės sferoje tai į gerą taip pat neišeitų. Stenkitės laiku vykdyti finansinius įsipareigojimus. Aktualiu klausimu pravartu pasitarti su gerais specialistais, o ne vadovautis išankstinėmis nuostatomis. Savaitgalį venkite aplaidumo, jei reikės rašyti straipsnį, paruošti ar išnagrinėti svarbų dokumentą.

   OŽIARAGIS

   Šią savaitę patirsite didesnį aplinkinių dėmesį. Nepykite, jei pasirodys, kad iš jūsų daugiau reikalaujama nei iš kitų. Naudingi gali būti bendri projektai su patikimais sąjungininkais. Gali išsispręsti teisinis klausimas. Venkite nekokybiško maisto, alkoholio, prisilaikykite dietos. Savaitės pabaigoje giliai viduje jausite augantį nerimą ir nepasitenkinimą. Nepasitikėsite aplinkiniais, draugais, suabejosite savo populiarumu. Baugins nemažos išlaidos, kiti finansiniai rūpesčiai. Bent trumpam pakeiskite aplinką.

   VANDENIS

   Savaitės pradžioje nestigs darbo ir bendravimo, ir tuo labiau, kuo populiaresni esate. Galite būti viliojami į avantiūras, naujoves, riziką. Jūsų išradingumas, aktyvumas darbe ar versle turėtų būti gerai įvertintas. Galbūt imsitės reformų, keisite įrangą, mokysite kolegas. Visgi neskubėkite atsisakyti to, ką turite ir pulti prie rizikingų naujovių vien iš smalsumo. Savaitės pabaigoje jūsų egoizmas gali atitolinti artimą žmogų. Neverta tikėtis, kad pavyks save ar ką nors kitą perauklėti, ypač jei to sieksite netinkamais būdais.

   ŽUVYS

   Savaitės pradžioje turėsite galimybių pasinaudoti savo žavesiu, patirtimi ir daryti įtaką kitiems. Atviriau reikšite jausmus, aistras, kils ūpas realizuoti save per protą, kūrybą ar sportą. Visgi verčiau nesistenkite gauti to, kas jums nepriklauso, neapgaudinėkite kitų žmonių. Nieko gero, jei žaisite dvigubą žaidimą meilės ar verslo srityje. Savaitės pabaigoje suvoksite, kad jūsų sveikata ne geležinė. O galbūt jūsų pagalbos prireiks kitam sergančiam asmeniui. Nežiopsokite kelyje.

   Skaityti komentarus