°C
   2020 10 28 Trečiadienis

   Astrologinė prognozė rugsėjo 14–20 dienoms

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2020-09-13 21:00:00

   AVINAS

   Savaitės pradžioje norėsis pabėgti nuo problemų ir patirti malonumų. Galbūt prasiverš ketinimai, apie kuriuos nė nenumanėte. Kad ir kokie būtumėte apsukrūs, galite įsivelti į aferas, patikėti netikrais jausmais ar pan. Galbūt iš keblios situacijos reikės gelbėti kolegą ar šeimos narį. Saugokite sveikatą. Į savaitės pabaigą užbaigę senus darbus, jau galite planuoti naujus, aptarti veiklos gaires. Savaitgalį pasistenkite neprovokuoti partnerio pavydo ir pykčio, tramdykite savo impulsyvumą ir agresyvumą.

   JAUTIS

   Šią savaitę galbūt mesite iššūkį blaiviam protui ir kitaip pakreipsite įvykių vagą. Regis, aplinkiniams savo veiksmais sukelsite daug nerimo. Galimas meilės išbandymas. O jeigu bandysite rizikuoti finansų, verslo srityje, tikėtina, kad kažką sugadinsite. Savaitės viduryje jums seksis veikla, susijusi su mokymais, kultūros projektais ir pan. Regis, ypač parūps augančios kartos situacija ir poreikiai. Gali būti sunku suderinti darbą ir vaikų priežiūrą. Savaitgalį ypač saugokite sveikatą bei puoselėkite svarbius santykius.

   DVYNIAI

   Šią savaitę veikiausiai teks narplioti tiek asmeninio gyvenimo, tiek darbo reikalų painiavą. Tačiau galbūt gausite žinią, kuri išvaduos jus nuo dviprasmiškumo. Nepameskite svarbių dokumentų. Savaitės vidurio svarbiausia aktualija bus šeima, jos gerovė, vaikai, investicijos į jų ateitį. Atsakingai žiūrėsite į šeimos narių poreikių tenkinimą. Savaitgaliui prisiplanuosite ir pramogų, ir praktinės veiklos ar ūkinių darbų. Venkite rizikos kelyje. Saugokitės ūmių infekcijų, avarijų.

   VĖŽYS

   Šią savaitę iki jaunaties sutvarkykite su komercija, tiekimu, nekilnojamuoju turtu, informacijos pateikimu susijusius reikalus. Gali būti, kad kiti suinteresuoti asmenys nepasižymės draugiškumu derėdamiesi dėl savo interesų. Nusimato daug pokalbių, ginčų. Nuo ketvirtadienio prasideda jaunatis ir yra svarbu atsakingai elgtis su informacija, neperžengti etiško bendravimo rėmų, neklaidinti kitų, nemanipuliuoti žmonių nerimu. Savaitgalį teks pasirūpinti buitimi bei atlikti aibę kitų darbų. Prioritetą teikite šeimai.

   LIŪTAS

   Šią savaitę būsite nusiteikę bet kokia kaina apginti savo interesus bei požiūrį. Jums turėtų sektis, jeigu nesate pažeidę įstatymų. Nors jausitės svarbūs, verčiau nepiktnaudžiaukite savo padėtimi. Lengva susikompromituoti, prarasti autoritetą, meilės objektą. Naujas darbelis gali būti neblogai atlygintas. Artėjant savaitgaliui, vis labiau domėsitės įvairia informacija, diskutuosite. Nesusigadinkite įvaizdžio tendencingais pasisakymais. Rūpinkitės šeima, nekritikuokite tėvų bei kitaip mąstančių asmenų.

   MERGELĖ

   Savaitės pradžioje stigs noro dirbti, bendrauti. Gali būti, kad sužinosite tai, kas pakeis jūsų ankstesnį požiūrį, planą. Turbūt teks grąžinti skolą. Antroje savaitės pusėje prasidės jaunatis ir jums ypač fiksuosis patiriami išgyvenimai, jausmai, įvykiai. Jie ilgai išliks svarbūs ir neš rimtus padarinius. Seksis spręsti vaikų problemas, padėti mylimam žmogui. Galima imtis naujo projekto. Savaitgalį turbūt teks paišlaidauti techniniams, statybų, elektros instaliacijos ar su IT susijusiems reikalams. Atsargiai kelyje.

   SVARSTYKLĖS

   Savaitės pradžioje pasinaudokite palankia proga užmegzti draugystę, partnerystę, įsijungti į visuomeninį - politinį judėjimą. Nelikite abejingi mylimo žmogaus, vaikų poreikiams, bet venkite ekscentriškumo, finansinių avantiūrų. Antroje savaitės pusėje prasidedanti jaunatis gali išryškinti silpnąsias vietas. Galbūt teks imtis naujovių, šį tą keisti įprastinėje kasdienybėje, santykiuose su artimaisiais. Savaitgalis bus malonesnis, jei nesipyksite su aplinkiniais ir išvengsite kontaktų su agresyviais asmenimis.

   SKORPIONAS

   Savaitės pradžia pareikalaus apsukrumo, o galbūt ir demagogijos ar gražbylystės meno. Regis, nelabai seksis laikytis numatytos darbotvarkės, nes atsiras nenumatytų rūpesčių. Atsargiai su elektra. Nuo savaitės vidurio kartu su prasidedančia jaunatimi ims stiprėti kritiškas požiūris į aplinkinius. Labai aiškiai atsijosite tuos, kuriais neverta pasitikėti, ir tuos, dėl kurių patikimumo neabejojate. Savaitgalį ypač saugokite sveikatą, tiek fizinę, tiek psichinę. Jeigu serga artimas žmogus, neišvengsite stipraus nerimo.

   ŠAULYS

   Šią savaitę susikaupę darbuositės, skirsite daug laiko dvasiniams ir intelektiniams interesams. Ne viskas džiugins, tačiau įgysite įdomios ir naudingos patirties. Gali nustebinti informacija internete. Atsargiai su nepažįstamais gerbėjais. Saugokitės užkrečiamų infekcijų. Antroje savaitės pusėje prasidedanti jaunatis suaktyvins karjeros ir šeimos aktualijas. Pastarąsias reikės derinti su augančiu darbo krūviu. Savaitgalį į nuotykius, varžybas jus gali vilioti draugai. Regis, tai nepatiks šeimos nariams.

   OŽIARAGIS

   Savaitės pradžia bus gana palanki švietimo, kultūros, tarptautiniams reikalams. Būkite atidesni su svetimomis vertybėmis, dokumentais, jų nesugadinkite. Pasidomėkite savo vaikų pomėgiais. Nuo ketvirtadienio prasidedanti jaunatis gali sustiprinti jūsų pasiryžimą mokytis ir mokyti kitus, kelti kvalifikaciją, siekti karjeros politikoje ar kitur. Savaitgalį jauskite saiką ir stabdžius politikuodami, antraip galite susipykti su artimos aplinkos žmonėmis arba sulaukti nemalonių komentarų socialiniuose tinkluose.

   VANDENIS

   Savaitės pradžioje kažkas vis mėgins išmušti jus iš pusiausvyros, paskatinti neatsakingam poelgiui. Stenkitės nuosekliai vykdyti pareigas, laikytis įstatymų, nes jūsų konkurentai budriai stebi, kada suklysite ir pan. Provokuojant aplinkinių reakcijas, reikėtų neužmiršti, kad bus atsiliepiama taip, kaip šaukiama. Iš vėžių gali išmušti naujas mokestis, nuostolis ar didesni reikalavimai, kontrolė. Savaitgalį atsiras nelengvo protinio ir kitokio darbo. Regis, pavojai tykos kelyje ir bendraujant su nepažįstamais žmonėmis.

   ŽUVYS

   Savaitės pradžioje galimos naujienos, susijusios su darbu, nuosavybe, gyvūnais. Turbūt labiau parūps augintinių sveikata, higiena. Antroje savaitės pusėje prasidedanti jaunatis užfiksuos partnerystės ir kitų svarbių jums santykių situaciją ilgesniam laikui. Pravartu pasistengti, kad nenukentėtų ryšiai su draugais, antrąja puse. Verčiau neskolinkite ir nesiskolinkite, tačiau skolas būtina grąžinti, jeigu suėjo terminas. Savaitgalį netapkite lengvabūdiškais švaistūnais, kad ir koks kipšas gundytų.

   Skaityti komentarus