°C
   2023 12 08 Penktadienis

   Astrologinė prognozė rugsėjo 26–spalio 2 dienoms

   Nuotrauka: ELTA nuotr.

   2022-09-25 21:00:00

   AVINAS

   Šią savaitę pradedate su patekančia mėnulio jaunatimi, kuri ilgesniam laikui akcentuoja tarpusavio santykių sritį. Regis, nepavyks išvengti konkuravimo dėl įtakos, patinkančio objekto, naudos ar kt. Aktualūs gali būti ir teisiniai niuansai, tarpininkų pagalba, susitikimai su visuomeninių organizacijų, oficialių įstaigų veikėjais, pareigūnais. Galbūt kils ūpas leistis į finansines avantiūras ar į jas traukti kitus. Artėjant savaitgaliui, gali ypač parūpti kelionė, pasidalijimas jos įspūdžiais, svečias arba žinia iš užsienio.

   JAUTIS

   Šios savaitės pradžioje imsitės reikalų, kurie dėl naujų aplinkybių pradeda atrodyti realiai įgyvendinami. Pravartu tvarkyti dalykinius reikalus, ieškotis darbo, jei tai aktualu. Regis, ypač daug reikš aplinkinių požiūris, meilės romantika, jauki aplinka. Galbūt pradėsite labiau rūpintis sveika gyvensena, dieta, sportu. Nuo savaitės vidurio numatomi svarbūs kontaktai, teisiniai arba finansiniai reikalai. Jums nestigs praktiškumo įgyvendinant planus. Tačiau tikėtina tam tikra sumaištis, kraštutinumai jausmų srityje.

   DVYNIAI

   Savaitės pradžioje prasidėjusi jaunaties fazė reikš, kad formuojasi naujos gairės. Palanku pradėti šį tą keisti, ypač jei jaučiatės nusivylę savo veikla arba gyvenimo būdu. Regis, didės jūsų kūrybinis potencialas, daugės šmaikštumo, pozityvumo. Galite susidomėti neįprasta veikla, žaviu asmeniu. Savaitės viduryje kažkas gali susitrukdyti dėl gedimo, netikėto patikrinimo ar kolegų nepasirengimo tinkamai darbuotis. Regis, savaitgalis bus aktyvus intelektine, kūrybine prasme. Atsargiai kelyje. Saugokitės sukčių.

   VĖŽYS

   Ši savaitė kartu su jaunaties pradžia jus paskatins daugiau dėmesio skirti šeimai bei savo vidiniam pasauliui. Jūsų pagalbos gali prireikti artimiesiems arba patys juos kviesitės į pagalbą. Mokykitės suderinti pareigas ir poilsį, nes persitempimai, nervingos situacijos kenks sveikatai. Nuo savaitės vidurio gerai seksis scenoje, šou versle. Regis, rasite naujų sąjungininkų, gerbėjų ir bendraminčių. Savaitės pabaigoje turbūt išleisite pinigų grožio ir sveikatos atstatymui arba domėsitės kokios nors įrangos pirkimu.

   LIŪTAS

   Savaitės pradžia turėtų būti sėkminga naujam startui, jei ketinate inicijuoti ar pradėti projektą, paramą, mokymus, straipsnių rašymą arba kitas veiklas. Galite tikėtis aktyvaus aplinkinių dėmesio ir palaikymo. Komercinis pojūtis, apsukrumas, informuotumas turėtų padėti rasti tinkamą sprendimą. Gali iš vietos pajudėti svarbus šeiminis arba nuosavybės klausimas. Visgi savaitės viduryje būsite labai nekantrūs. Venkite skubos, nes galite suklysti. Savaitės pabaiga žada kūrybinį impulsą. Atsargiai kelyje. Saugokite vaikus.

   MERGELĖ

   Savaitės pradžioje pravartu aktyviau veikti, jeigu norite papildomai pasipelnyti. Pirmiausia imkitės praktinių ir verslo aktualijų. Ypač seksis darbuotis tose srityse, kur reikalingas įkvėpimas, kūrybingumas, psichologinė įžvalga. Džiaugsmo teiks meilė, vaikai, komfortas. Nuo savaitės vidurio daug nuveiksite tvarkydami komercinius reikalus, siekdami išgauti, pateikti ar apdoroti informaciją. Visgi gali neraminti išgirsti gandai. Regis, kažkuo suabejosite, nors jau turėjote tvirtą nuomonę arba aiškią strategiją.

   SVARSTYKLĖS

   Pradedant šią savaitę, prasidėjo ir jaunatis, kuri jums gali būti ypač svarbi, nes teks spręsti svarbiausius konfliktus, tuoktis arba skirtis, palaikyti oponentus dėl bendrojo gėrio arba kaip tik jiems pasipriešinti. Regis, pasinersite į konkrečius reikalus, darbą. Pradės aštrėti aktualus uždarbio, nuomos, tiekimo ar kitoks nuosavybės, verslo investicijų klausimas. Neblogai jausite, kur dvelkia nauda, prestižu. Visgi nemalonių netikėtumų galite sulaukti iš meilės objekto, draugo arba vaikų. Savaitgalį domins kelionės, mokslai.

   SKORPIONAS

   Savaitės pradžioje dar neaptarinėkite su visais savo planų, svarbių sumanymų, neatskleiskite paslapčių. Regis, puikiai seksis veikla, kuriai reikalinga ramybė, intuicija, susikaupimas, įžvalgumas. Veikiausiai susitarsite dėl naudingo kontrakto, interviu ar kt. Gali būti, kad gims žavių meilės vilčių. Nors savaitės viduryje bus dėl ko nerimauti, tačiau prie visko priprantama, netgi prie streso. Kitų žmonių intrigos nebegalės jums pakenkti. Ypač jei patys atvirai išreikšite savo požiūrį. Savaitgalį turbūt išleisite nemažai pinigų.

   ŠAULYS

   Savaitės pradžioje nenustygsite vietoje, veršitės bendrauti, oponuoti, pasireikšti scenoje ar iš tribūnos. Gali būti, kad pavyks susitarti dėl to, kas jus ypač domina ir jaudina. Savaitės viduryje bus kiek mažiau praktiškumo, valios, ryžto, bet tikėtina stipresnė nuojauta. Tiktų ieškoti atsakymų į svarbius klausimus, gvildenti paslaptis. Savaitės pabaigoje tikėtinas reikšmingas pokalbis, susitikimas. Regis, pajusite savyje stimulą siekti daugiau nei iki šiol. Neprovokuokite konfliktinių situacijų, agresijos.

   OŽIARAGIS

   Šią savaitę bet kokia kaina sieksite įgyvendinti aktualius projektus, įvairiais būdais ginsite savo interesus. Regis, pagalbos sulauksite iš pažįstamo žmogaus arba jūsų veiklos, talento gerbėjo. Meilės jausmai, jos troškulys gali paskatinti permainas. Savaitės antroje pusėje gali kilti šiokių tokių dalykinių, verslo arba bendravimo nesklandumų. Per didelis atvirumas ir iniciatyvumas jums neišeis į naudą. Venkite galvoti negatyviai bei dramatizuoti smulkias nesėkmes. Raskite būdų sveikai atsipalaiduoti.

   VANDENIS

   Savaitės pradžios kontaktai su užsieniečiais, įtakingais asmenimis ateityje gali duoti naudos. Kils noras stiprinti savo autoritetą bei padėtį. Galite patirti sėkmę tose srityse, kuriose daug lemia įtakingi ryšiai. Pradės geriau sektis ir turintiems įdomių idėjų bei kompetencijų joms įgyvendinti. Jeigu leisitės į kelionę, pasistenkite neužmiršti būtinų dokumentų. Savaitės viduryje koją gali kišti tolerancijos ir kantrybės stygius. Savaitgalį galbūt dalyvausite renginiuose, susitiksite su bendraminčiais. Saugokite vaikus.

   ŽUVYS

   Šią savaitę pokyčiais gali padvelkti srityse, susijusiose su šeimos ar meilės situacija, finansais, verslais. Galbūt turėsite atsakingų reikalų su bankais, draudimo įstaigomis, akcijų birža ar kt. Galite atskleisti savo meilės troškimus ir aistras. Regis, šiuo metu jums pakaks valios, atkaklumo bei energijos pradėti rimtus darbus, plėsti akiratį, įgyti naujų įgūdžių. Savaitės antroje pusėje rizikinga pervertinti jėgas, nes galite persitempti ir pakenkti savo sveikatai, gerovei. Atsargiai kelyje bei su ugnimi, dujomis, technika.

   Skaityti komentarus