°C
   2020 07 08 Trečiadienis

   Bendroji Vidaus Laimė

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   Autorius: Viktorija Ivaniušina
   2019-06-01 21:00:00

   Vienoje šalyje premjeras ruošėsi metinei ataskaitai. Jis šypsojosi, nes skaičiai, kuriuos turėjo perskaityti šalies gyventojams, buvo džiuginantys. Premjeras netvėrė džiaugsmu ir nekantrumu. Jis vos galėjo sulaukti tos akimirkos, kai mikrofonai bus paruošti ir jis galės nuo tribūnos pranešti šalies gyventojams daug džiugių naujienų. 

   Pagaliau!

   - Brangūs gyventojai, šią akimirką esu kaip niekada laimingas. Likimas leido mums visiems kartu nugyventi dar vienus gražius metus. Tai išties buvo gražūs metai, kupini gražių akimirkų, daug juoko, daug gerumo ir daug daug kilnių darbų, meilės bei atjautos.

   Su džiaugsmu pranešu, kad šiais metais mūsų šalyje buvo net trečdaliu mažiau liūdesio ašarų nei pernai, susikūrė penkiomis šimtosiomis daugiau nuoširdžios draugystės tinklų nei praėjusiais metais.    Sąžiningumo ministerija informuoja, jog šiais metais buvo pasakyta penkiais tūkstančiais mažiau melo žodžių.

   Gerų darbų ministerija suskaičiavo, kad gerų darbų buvo padaryta keturiskart daugiau, o gailestingumo ministerija su džiaugsmu praneša, kad gailesčio matuokliai rodo, jog šalies gyventojai tapo gailestingesni neįgaliesiems bei skurstantiems.

   Mielieji, mes su jumis pasodinome šiais metais beveik šimtą tūkstančių medžių, o nukirtome tik dvidešimt tūkstančių.   Mes perskaitėme daugiau knygų, nubėgome daugiau kilometrų ir suvalgėme daugiau daržovių.

   Mes esame laimingi. Gražių jums visiems Naujųjų metų, gražių akimirkų kartu ir daug daug džiaugsmo ašarų.    ***

   Sukurta pagal tikrus faktus. Butanas - tai šalis, kuri skaičiuoja ne Bendrąjį Vidaus Produktą, bet laimės lygį visuomenėje.
   (autorės pastaba)

   Skaityti komentarus