°C
   2024 06 17 Pirmadienis

   Edukacijos šeimoms su vaikais Palangos vasaros skaitykloje

   Nuotrauka: Nacionalinės M.Mažvydo bibliotekos nuotr.

   Autorius: Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka
   2023-07-14 13:00:00

   Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka šią vasarą Palangoje vasarojančius jaunuosius skaitytojus liepos 21–22 d. kviečia susitikti ir turiningai praleisti laiką Palangos vasaros skaitykloje. Nacionalinės bibliotekos edukatoriai parengė net septynių kūrybinių dirbtuvių programą, jose mažieji kartu su šeimos nariais išmoks pasigaminti smagių darbelių iš popieriaus, savarankiškai kurti savitas knygeles ir kūrinėlius.

   Liepos 21 d. 11 val. darbeliai iš popieriaus „Linksmasis ežys“

   Dirbtuvių dalyviai sužinos, kaip patiems pasigaminti įvairių darbelių iš popieriaus. Padedami edukatorės, vaikai išmoks iš spalvoto popieriaus išsilankstyti nesudėtingą ir įdomią popierinę dekoraciją – „Linksmąjį ežį“.
   Dalyvių amžius – nuo 6 metų.
   Dalyvių skaičius – iki 15 asmenų.

   Liepos 21 d. 12 val. edukacija „Transformacijų knygelė iš vieno lapo“
   Pažinkite ir sukurkite smagių transformacijų knygelę iš vieno lapo! Vaikus nuo 7 m. kviečiame į kūrybines dirbtuves, kuriose dalyviai susipažins su knygos gimimo procesu, išplės žinias apie knygos formų įvairovę, lavins kūrybinius gebėjimus. Dirbtuvėse vaikai iš popieriaus pasigamins originalią asmeninę knygelę, jos turinį sukurs patys, o vėliau galės kūrybiškai transformuoti.
   Dalyvių amžius – nuo 7 metų
   Dalyvių skaičius – iki 12 asmenų

   Liepos 21 d. 17 val. darbeliai iš popieriaus „Drugelis“
   Šiose dirbtuvėse dalyviai sužinos, kaip patiems pasigaminti įvairių darbelių iš popieriaus. Vaikai išmoks iš spalvoto popieriaus išsilankstyti nesudėtingą ir įdomią popierinę dekoraciją – „Drugelį“.
   Dalyvių amžius – nuo 6 metų.
   Dalyvių skaičius – iki 15 asmenų.

   Liepos 21 d. 18 val. kūrybinės dirbtuvės „Tapyba ant akmenukų“
   Šeimas su vaikais nuo 6 metų kviečiame į kūrybines dirbtuves, kuriose edukatoriai mokys tapyti ant akmenukų. Tapyba ant akmenukų – kruopštus, susikaupimo ir kūrybiškumo reikalaujantis, smulkiąją motoriką lavinantis užsiėmimas.
   Šių dirbtuvių tikslas – ant nedidelio akmenėlio ploto perteikti savo idėjas, įspūdžius ar nuotaikas, suteikiant tam kuo daugiau įprasminimo įvairiais simboliais, ženklais ar spalvų deriniais. Dirbtuvėse akriliniais dažais dekoruojamas dalyvio pasirinktas akmenėlis, kuris gali tapti puikiu suvenyru ar dovana.

   Liepos 22 d. 11 val. vasariškų istorijų skaitymai ir kūrybinės dirbtuvės
   Vaikus ir jų tėvelius kviečiame pasiklausyti nuotaikingų eilėraščių ir istorijų apie vasarą, jos džiaugsmus ir nuotykius, apie jūrą ir jos gyventojus. Susitikime jaukiai įsitaisiusius dalyvius kviesime pasitelkti kūrybiškumą bei fantaziją ir drauge sukurti piešinį, reflektuojantį išgirstas istorijas.
   Dalyvių amžius – nuo 6 metų
   Dalyvių skaičius – iki 15 asmenų

   Liepos 22 d. 12 val. pop-up atvirukų dirbtuvės
   Nacionalinė biblioteka šią vasarą Palangoje vasarojančius jaunuosius skaitytojus kviečia susitikti ir turiningai praleisti laiką Palangos vasaros skaitykloje!
   Dirbtuvėse edukatorės kvies išmėginti pop-up techniką ir sukurti savo vasarišką atviruką! Kartu atskleisti ir ugdyti savo kūrybiškumą bei kruopštumą.
   Dalyvių amžius – nuo 7 metų
   Dalyvių skaičius – iki 12 asmenų

   Liepos 22 d. 18 val. kūrybinės dirbtuvės „Piešimas muilo burbulais“
   Šiose dirbtuvėse, padedami edukatorės, vaikai išmėgins žaismingą ir neįprastą piešimo būdą muilo burbulais, kartu kurs nuotaikingus paveikslus.
   Dalyvių amžius – nuo 6 metų
   Dalyvių skaičius – iki 12 asmenų

   Skaityti komentarus