°C
   2022 11 30 Trečiadienis

   Fortūnos horoskopas: palankiausios 2022 m. rugpjūčio mėnesio datos - meilei, karjerai ir finansams

   Nuotrauka: Pixabay.com nuotr.

   2022-08-03 13:00:00

   Avinas

   Avinas svajos ir tikėsis lengvo gyvenimo. Rugpjūtį jo laukia sėkmė, tačiau svarbu nepamiršti, kad norint ką nors pasiekti, reikia stengtis. Romantiškas požiūris padės skleistis kūrybiškumui. Rugpjūčio antroje pusėje galima užsiimti profesiniu tobulėjimu arba vykti į kelionę.

   Geros rugpjūčio mėnesio dienos: 8, 16, 17.  

   Jautis

   Jautis turėtų imtis aktyvios veiklos. Jei nesate abejingi sportui, patirsite tikrą malonumą užtvirtindami savo sportinį meistriškumą. Visą mėnesį jums seksis bet kokia veikla. Jūsų įvairiapusiškos charakterio savybės ir sielos dosnumas ras atgarsį jūsų draugų ir bendradarbių širdyse. Jūsų laukia sėkmė ir populiarumas.

   Geros rugpjūčio mėnesio dienos: 18, 21, 24.  

   Dvyniai

   Dvyniai užmegs ilgai lauktus ryšius - dvasinis augimas bus svarbus jūsų tobulėjimui ir pažangai siekiant užsibrėžto tikslo. Romantiškos nuotaikos lems naujas darbo proceso perspektyvas.

   Geros rugpjūčio mėnesio dienos: 10, 14, 22.  

    

   Vėžys

   Vėžiai turės galimybę perduoti savo pareigas pavaldiniams. Šio ženklo atstovus taip pat trauks prabangus gyvenimo būdas ir jie galės sau tai leisti. Tačiau neužsibūkite stebėtojo vaidmenyje per ilgai.   

   Geros rugpjūčio mėnesio dienos: 2, 13, 29.  

   Liūtas

   Liūtui prasideda aršios konkurencijos dėl vietos po saule laikotarpis - teks pasitelkti išradingumą ir strateguoti savo veiksmus. Pirma, taip išvengsite chaoso ir nereikalingų rūpesčių. Antra, tai padės jums spręsti finansinius ir nekilnojamojo turto klausimus.

   Geros rugpjūčio mėnesio dienos: 6, 18, 28.  

   Mergelė

   Mergelės gebėjimai bus pastebėti, tačiau nesitikėkite pernelyg didelių pagyrų ir liaupsių. Geriau apgalvokite savo veiksmus ir būkite atidūs aplinkiniams. Būkite budrūs, tai padės jums išvengti abejotinų nuotykių. 

   Geros rugpjūčio mėnesio dienos: 2, 10, 21. 

    

   Svarstyklės

   Svarstyklės galės parodyti savo talentus ir jautriąją charakterio pusę. Rugpjūtį jums teks rasti tinkamą pusiausvyrą tarp materialaus mąstymo ir dvasinio suvokimo. Nepaisant neribotos vaizduotės skrydžio, jums vis tiek reikės pasitelkti pragmatišką protą. 

   Geros rugpjūčio mėnesio dienos: 14, 17, 27.  

   Skorpionas

   Skorpionams kils filosofinių minčių. Svarstysite apie pirminę jėgą, iš kurios atsirado visos kitos energijos formos. Pirmiausia jums rūpės, kaip dvasinius dalykus susieti su materialiaisiais. Su visa savo aistra pradėsite įtikinėti aplinkinius savo mąstymo teisingumu.

   Geros rugpjūčio mėnesio dienos: 5, 6, 21.  

    

   Šaulys

   Šauliai sužibės dėl savo įžvalgaus intelekto (kaip ir visada). Jie apsisaugos nuo pavyduolių ir piktavalių išpuolių, bus apdovanoti tvirtybe ir sustiprinta intuicija, kurią galės panaudoti ne tik siekdami apsisaugoti, bet ir ugdydami pareigos jausmą.  

   Geros rugpjūčio mėnesio dienos: 2, 8, 25.  

   Ožiaragis

   Ožiaragiai visą mėnesį bus karingai nusiteikę. Jūsų misija - palikti pėdsaką žmonijos istorijoje. Jei rugpjūtį imsitės veiksmų, galėsite pagerinti savo statusą ir pakilti į aukštesnį lygį. Tačiau išlikti šlovės viršūnėje, kaip žinia, labai sunku. Atsargumas ir budrumas padės apeiti visus priešus.

   Geros rugpjūčio mėnesio dienos: 5, 14, 26.  

    

   Vandenis

   Rugpjūtį Vandenio ženklo atstovams šypsosis sėkmė. Jūsų pasitikėjimas savimi pelnys jums kitų pagarbą. Nusivylimo laikotarpis baigėsi - jums bus suteikta neribota vaizduotė, kuri atskleis tikruosius jūsų talentus ir gebėjimus. Tai jūsų pakilimo metas, atskleidžiantis slapčiausias įžvalgas.  

   Geros rugpjūčio mėnesio dienos: 3, 6, 22.  

   Žuvys

   Žuvys jausis suvaržytos. Šiuo laikotarpiu jus trauks gamta ir vienatvė, tačiau nepamirškite, kad yra žmonių, kuriems sekasi blogiau nei jums. Rodykite gailestingumą ir užuojautą aplinkiniams, ir tai sugrįš jums patiems. Nematoma jėga jums padės ir jus apsaugos. 

   Geros rugpjūčio mėnesio dienos: 2, 21, 24. 

   Skaityti komentarus