°C
      2024 03 29 Penktadienis

      Gyvenimas Mėnulio ritmu

      Nuotrauka: Pixabay nuotr.

      2020-10-17 21:00:00

      Atidesni ir jautresni žmonės pastebi Mėnulio poveikį esant skirtingoms jo fazėms. Vienaip jaučiamės, kai prasideda jaunatis ir visai kitaip, kai danguje žiba pilnas šviesulio diskas. Šiame straipsnyje apžvelgsime Mėnulio ciklus ir jų poveikį kiekvienam mūsų. Kiekviena fazė trunka 7 paras. Galima tikėti, galima ne, tačiau verta atidžiau paanalizuoti ir pasigilinti, o jau tuomet spręsti - atitinka ar ne, verta naudotis pateiktais patarimais ar juos ignoruoti.

      Mėnulio fazės

      I ketvirtis - jaunatis. Tai aktyvaus vidinio veikimo fazė. Šiuo metu puiku kurti planus savyje, numatyti idėjas, įgyvendinimo variantus. Dar ne metas aktyviai veikti. Kaip dirvoje pasėtai sėklai reikia laiko subręsti, kad galėtų išdygti, taip ir mūsų planams, svajonėms reikia būti išnešiotoms viduje iki kol jos galės realizuotis. 

      II ketvirtis - priešpilnis. Tai yra aktyvių išorinių veiksmų etapas. Šiuo metu visas mūsų idėjas, mintis reikia įforminti veiksmais, nes vien svajodami ar rašydami svajonių sąrašus toli nenueisime.

      III ketvirtis - pilnatis. Išorinių veiksmų tąsa. Šiuo laiku būtina aktyviai tęsti tai, kas pradėta. Tai padės išsaugoti augančio mėnulio pasiekimus ir planus.

      IV ketvirtis - delčia. Tai pasyvaus vidinio veiksmo fazė. Laikas, kai visi jūsų žingsniai jau davė rezultatų, susiformavo į tam tikrą vientisą vaizdą, o jūs analizuojate tai, ką spėjote padaryti, apibendrinate veiksmus, sėkmes ir nesėkmes. Šiuo metu turite pasiruošti sudaryti naują kito mėnesio planą.

      Kaip planuoti gyvenimą pagal Mėnulio fazes?

      Priklausomai nuo to, kokia Mėnulio paviršiaus dalis yra apšviesta ir kiek šviesos ji atspindi, keičiasi visų gyvų organizmų vandens tekėjimo ritmas. Mėnulio padėtis danguje taip pat turi įtakos funkcinei fiziologijai, dauginimosi ciklui gyvūnų karalystėje ir daugeliui kitų procesų. Be to, Mėnulio fazės labiausiai veikia mūsų nuotaiką ir savijautą, nes šis palydovas yra moteriškas ir emocingas. Todėl, norėdami išmintingai reaguoti į tai, kas vyksta kasdieniame gyvenime, turėtume labiau kreipti dėmesį į tai, kuri Mėnulio fazė šiuo metu yra ir pagal tai planuoti savo veiksmus.


      Augantis Mėnulis (I ir II ketvirčiai)

      Tai tinkamiausias laikas naujoms pradžioms: užmegzti naujas pažintis, kurti mėnesio planus, sodinti gėles, atnaujinti savo drabužių spintą. Šiuo laikotarpiu būtų gerai ką nors auginti, kurti, tobulinti. Jei ilgą laiką norėjote įsigyti sporto klubo narystę, nereikia laukti pirmadienio, darykite tai augančiame mėnulyje. Jei seniai svajojote išmokti piešti ar išmokti užsienio kalbą, pradėkite mokytis naujų dalykų per šį laikotarpį.

      Dylantis Mėnulis (III ir IV ketvirčiai)

      Šis laikotarpis yra visiškai priešingas ankstesniam. Bet tai nereiškia, kad pusę mėnesio reikia sėdėti vienoje vietoje ir nejudėti. Tęskite tai, ką pradėjote, atsisakykite to, kas sena ir nereikalinga, tvarkykite įvairias namų erdves, nuimkite derlių, atlikite bendrą valymą, apmokėkite sąskaitas ir kt. Šis laikotarpis turėtų būti naudojamas sutvarkyti save ir aplinkinį pasaulį, atsikratyti pasenusių santykių ir nereikalingų dalykų.

      Jaunatis

      Tai laikas, kai Mėnulis dingsta iš dangaus, kol vėl pradeda „augti“. Šias kelias dienas naudokite apmąstymams ir atsipalaidavimui. Svajokite, sėkite savo norų sėklas, apgalvokite, kaip norite gyventi, ką norite keisti įvairiose savo gyvenimo srityse. Tai laikas, kai reikia nustoti veikti ir tiesiog pailsėti prieš naują augantį mėnulį. Labai naudinga pabūti vienumoje su savimi, įvertinti tai, kas vyksta gyvenime, rasti, ką norisi atnaujinti, pagalvoti apie trokštamus pokyčius.

      Jaunaties metu užrašyti norai ir tikslai yra linkę tapti realybe. Kai tiksliai žinome, kokių pokyčių norime ir tai užsirašome, lengviau galime veikti jų siekdami. 

      Pilnatis

      Pilnaties metu Mėnulis, dažniausiai pasislėpęs mūsų planetos šešėlyje, staiga visa savo šlove iškyla naktinio dangaus fone ir drąsiai atspindi saulės šviesą kiekvienu savo paviršiaus centimetru. Astrologiškai pilnatis prieštarauja saulei, todėl tai labai ypatingas laikas. Šioje Mėnulio fazėje visos emocijos yra nestabilios, todėl žmogui sunku apskaičiuoti savo jėgą ir 5vertinti riziką. Bet koks šių dienų užsiėmimas išgyvena laikiną krizę, todėl per pilnatį geriau susilaikyti nuo svarbių sprendimų priėmimo ir labiau rūpintis savimi. Pagal statistiką, būtent šiais dviem kritiniais laikotarpiais - jaunatį ir pilnatį įvyksta daugiausiai avarijų ir kitų nelaimingų atsitikimų. Žmonės leidžia emocijoms juos valdyti, užuot patys jas kontroliavę.

      Trumpai apžvelgėme Mėnulio ciklus bei kritinius taškus (jaunatį ir pilnatį). Kad geriau suprastumėte, kaip jus veikia viena ar kita Mėnulio fazė, patariame bent 28 dienas - nuo jaunaties iki delčios - save stebėti ir fiksuoti mintis, emocijas, įvykius dienoraštyje. Supratę, kas vyksta vienu ar kitu ciklo metu, galėsite planuoti savo darbus, veiksmus, poilsį. Turint žinių, Mėnulį lengva paversti sąjungininku ir palydovu kasdieniuose reikaluose.


      Skaityti komentarus