°C
   2020 08 14 Penktadienis

   Ką svarbu žinoti žmonėms, kurių lovose miega katės?

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2019-11-24 09:00:00

   Gydytojai pastebi, kad tose šeimose, kur yra augintinių, ypatingai kačių, rečiau sergama. O jei žmonės ir suserga, jie greičiau pasveiksta.

   Katės jaučia, kai žmogus sunegaluoja ir gali ištraukti iš jo organizmo negatyvią energiją. Jų elektromagnetinis laukas labai stiprus. Kai katė glaudžiasi prie sergančio žmogaus, jos elektromagnetinės bangos neutralizuoja bangas, kurias spinduliuoja ligonis.

   Nenustebkit, jei augintinis ypatingai pamėgs susirangyti ant kelių ar jums atsigulus įsitaisys greta vis toje pačioje vietoje. Nevykite jo. Padarę savo darbą katės pačios pasitraukia.

   Katė bando paliesti tą kūno dalį, kurioje yra sergantis organas. Jos nenuvijus skausmas ima mažėti, ir žmogus jaučiasi geriau.

   Bioenergetikai mano, kad šie gyvūnai turi labai išvystytus psichinius sugebėjimus. Tai leidžia jiems pamatyti žmogaus aurą ir ją išgydyti.

   Ką gydo katės?

   1. Psichiką ir nervus.

   Jos sumažina nerimą, ramina, didina pasitikėjimo jausmą, optimizmą.

   2. Širdį.

   Katės yra puikios kardiologės. Todėl kenčiantiems nuo hipertenzijos, patyrusiems širdies smūgį ar insultą, rekomenduojama kuo dažniau glostyti, laikyti ant kelių katę.

   Katės buvimas namuose stabilizuoja kraujo spaudimą žmonėms, sergantiems neurovegetacine distonija. Be to, auginant šiuos gyvūnus 30–40 proc. mažėja širdies smūgio rizika.

   3. Atmintį.

   Didžiausias taškų, kurie aktyvina atmintį, sankaupos yra delno centre. Rytuose žmonės, norėdami stimuliuoti šią smegenų dalį, naudoja specialius rutulius. Bet vietoj to galima glostyti katę ar šunį. Jei tai darysite kasdien, pagerinsite savo atmintį.

   4. Stiprina imuninę sistemą, gydo kaulus.

   Buvo pastebėta, kad šie gyvūnai padeda greitai sumažinti temperatūrą peršalimo ar gripo atvejais. Be to, jie mažina skausmą ir net stiprina kaulus.

   Kačių specializacija

   • Katės geriau gydo nervų sistemos ir vidaus organų ligas
   • Katinai yra geriausi osteoartrito, spondilozės, osteopatijos, kitų kaulų ligų specialistai.
   • Ilgaplaukės katės ir katinai - puikūs neurologai. Jos padeda sergant depresija, mažina dirglumą, normalizuoja miegą.
   • Vidutinio ilgio kailį turintys katinai ir katės yra puikūs kardiologai.
   • Trumpaplaukiai augintiniai geriausiai gydo skrandžio, kepenų ir inkstų sutrikimus.
   • Siamo katės padeda esant peršalimo ligoms. Jos taip pat vaidina svarbų vaidmenį gripo prevencijoje. Šių kačių buvimas namuose sunaikina mikrobus, kurie gali sukelti gripą.

   Net kačių spalva yra svarbi.

   Ar reikia bijoti juodų kačių?

   Kai kurie žmonės bijo juodų kačių ir nenori jų įsileisti į namus. Be reikalo, nes šios katės sugeba absorbuoti daug neigiamos energijos. Gelbėdamos šeimininkus nuo neigiamos energijos pertekliaus, juodos katės padeda normalizuoti kraujotaką, medžiagų apykaitą ir netgi pagreitinti vidinių hematomų gijimą. Taigi jos apsaugo nuo širdies smūgio, insulto, hipertenzijos, gastrito bei osteopatijos.

   Ar kada pagalvojote, kad katės tokios geros gydytojos? Nereikia jų vyti tolyn nuo savęs ir bijoti dėl to, kad miega jūsų lovoje!   Skaityti komentarus