°C
   2024 02 24 Šeštadienis

   Neapykantos horoskopas moterims: nežadinkit joje liūtės!

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2018-10-03 15:00:00

   Gyvenime apstu nervintojų: žadintuvas rytais, viešasis transportas ar priekvaišis viršininkas. Ir ką? Sukandame dantis ir kenčiame. Tačiau būna situacijų, kai kantrybė išsenka ir iš mūsų lauk išsiveržia neįtikėtinas pyktis ir neapykanta. Astrologai išskaičiavo, kas gali tapti tuo paskutiniu lašu kiekvieno Zodiako ženklo moters kantrybės taurėje.

   Avinas

   Jos nepakenčia nepaklusimo. Vienas Dievas težino, kodėl Avinės įsikalė sau į galvas, kad visi turi joms paklūsti – bet tai faktas ir jį reikia priimti. Juk tik jos vienos žino ką, kaip ir kada reikia daryti, o visi kiti be detalių nurodymų tik viską sugadins. Todėl Avinės širdis gali sprogti, jei kas nors jų nepaklauso. Norite išvesti Aviną moterį iš pusiausvyros? Prašom: padovanokite jai katiną. Jei likimas lėmė gyventi su šio ženklo atstove po vienu stogu – nupirkite jai šunį. Vargšui gyvūnėliui teks visas Avino nepasitenkinimas, o šeimos nariai išsisuks vien kariška drausme.

    

   Jautis

   Nekenčia netikėtų permainų. Ir jų dydis Jaučio ženklo atstovėms visai nesvarbu. Iki nenusakomo pykčio gali užtekti netikėtai į puodelį įdėtas žiupsnelis cukraus – juk žinai, kad aš geriu arbatą be cukraus! Viskas, diena šuniui po uodega! Bet reiktų žinoti, kad neatsirado dar pasaulyje problema, galinti išmušti iš pusiausvyros Jautį moterį: ji tikrai dėl nieko nemes pasirinkto kelio! O štai problemai galite pareikšti užuojautą – jai galas bet kokiu atveju. Taigi – Jautis žingsniuos, kiti grius. Ir taip visada.

   Dvyniai

   Sąraše, ko nekenčia Dvynių moterys atsidurti gali bet kas. Suprask kaip nori – nes kas gi supaisys tas kelias asmenybes viename, dar tokias priešingas. Visgi yra vienas vardiklis, galintis supykdyti ir išvesti iš pusiausvyros Dvynes – tai buitis ir taisyklės. Visos, bet kokios taisyklės. Koks aprangos kodas?! Ji pati išsiaiškins, kaip geriau rengtis ir kaip gyventi. Ir nebandykite versti jos plauti indų jai netinkamu metu. Sujauktos dvasingos mintys Dvynių galvoje gali virsti nenusakomo pykčio lavina ant jūsų galvos. Vėžys Šio ženklo moteris iš pusiausvyros veda situacijos, kuriose reikia skubiai, čia ir dabar priimti veiksmų planą. Jei ponią Vėžę jėga ištrauksite iš jos komfortiško kiauto ir liepsite kažką daryti “tuoj pat – šią sekundę”, ji suakmenės ir išstenės: “Maža kas čia gali gautis”. Tada atsigaus ir padarys viską. Bet! Po to jūs žagsėsite ištisus metus. Neabejokite tuo ir pasiruoškite išgirsti jos dantų griežimą prie savo ausies ir amžiną to baisiojo momento priminimą.

   Liūtas Jos nekenčia prievartos ir jėgos, todėl savo kilnumo vedinos puola bet kokį tipą, drįsusį engti beginklę ir silpną asmenybę. Tiesą pasakius, taip jos elgiasi ne iš gailesčio tai silpnai ir beginklei natūrai (koks gailestis gali būti toms, kurių tu negerbi?). Tiesiog pasitaikė puiki proga sublizgėti savo sugebėjimais prieš kitus. Nes kam šitaip vargti, jei jos pačios ateis, viską atneš ant lėkštutės ir dar nusilenks paduodamos? Šiaip Liūtės – visiškas gėris. Su beisbolo lazda rankose. Mergelė

   Bet kokia betvarkė Mergeles išvesdavo, išveda ir visada išves iš pusiausvyros. Dėl to joms dažnai tenka ko nors nekęsti. Bet įgimtas susilaikymas puikiai maskuoja nuo pašalinių jų akyse kibirkščiuojantį įniršį. Taigi, reikėtų kuo dažniau žiūrėti Mergelėms į akis. Ypatingai, jei jos aptiko su jumis susijusią betvarkę – štai ji, toji pykčio kibirkštėlė: bėkite, jos tuoj pasius iš pykčio!

   Svarstyklės

   Jos tiesiog organiškai nekenčia skandalų. Niekada nebūna jų iniciatorėmis ir visomis išgalėmis stengiasi išvengti kitų pradėtų pykčių bei barnių. Besipykstantys žmonės atrodo siaubingai, o Svarstyklės nevirškina nieko bjauraus. Esmė ta, kad joms barnis – tai ne penkių minučių reikalas. Taip, jis gali trukti penkias minutes, bet po to Svarstyklių vaizduotėje seka pratęsimas ir dažniausiai įsivaizduojamos audros šėlsta dar kelis mėnesius. Per tą laiką iš bado gali išmirti visi jų sielos vienaragiai.

   Skorpionas

   Visi veidmainiai traukitės iš kelio! Nekelkite Skorpionių neapykantos. Labiausiai jas nervina visokie “šviesūs žmogeliukai” – protinguoliai, kilnūs ir geručiai žmogučiai. Mūsų neapgausi! Bet kuri Skorpionė truputį ragana, todėl savo akimis jus peršviečia geriau nei bet kuris rentgeno įrenginys. Meilučiais apsimetančių niekšelių kaukes jos nuplėšia labai greitai. Ir jau tada jiems niekas nepadeda – Skorpionės virtuoziškai pademonstruoja etaloninio pykčio protrūkį.

    

   Šaulys Šio ženklo moterys nekenčia pesimizmo ir bailaus inkštimo. Visi žino, kad Šaulė niekada neatsisakys padėti ir būtinai apgins neteisingai nuskriaustą žmogų. Bet yra vienas “bet”. Tai yra, taip jos elgsis tik tada, jei tas žmogus bus pasiruošęs realiems veiksmams kartu su Šaule. Bet jei jis sugebės tik inkšti ir pokalbį pradės “Taip, bet…”, galima tik pareikšti užuojautą. Retas toks inkštėjas iš Šaulės išeina savomis kojomis.

   Ožiaragis Plevėsos! Nenervinkite Ožiaragių! Nemirtinguoju savo “Ai, kaip nors išsispręs!” jūs labai stipriai ir giliai traumuojate jų sielas. Situaciją gelbsti tai, kad šio ženklo moterys paprastai yra labai užsimėmusios ir joms nėra kada kreipti dėmesio į aplinkinius. Tegu Dievas saugo tuos lengvabūdžius, kurie pateko į asmeninių Ožiaragės interesų ratą – jis bus nekenčiamas iki paskutinio atodūsio. Ji nepaliks jo, bet ir visa širdimi nekęs.

   Vandenis Jas iš kantrybės veda gyvenimas pagal grafiką. Dėl savo charakterio Vandenės negali aktyviai protestuoti, todėl užsiima tylia sprogdinimo taktika. Jei Vandenei pasakysi: ryt 8 valandą ryto būk vietoje, tai akis ji pramerks likus 5 minutėms iki 8 valandos, lėtai išslinks iš lovos, neskubėdama pasiturkš vonioje, tada pažiovaudama išsivirs kavos – taip kaip reikia, be nukrypimų! Link 10 valandos ji, galbūt, jau ausis batus. Ir kuo daugiau jūs ir aplinkiai dėl to niurzgėsite, tuo puikiai jausis Vandenė. Saldus kerštas! Žuvys Nekenčia priklausomybės, teisingiau – priklausomų. Ypatingai, jei tai priklausomybė alkoholiui. Žuvys pačios nėra blaivininkės, tačiau girtuokliai jas siaubingai nervina. Taip yra todėl, kad linksmam laiko praleidimui joms nereikia jokių alkoholių ar kitų priemonių – savo fantazijos dėka jos susikuria pramogas ir linksmą gyvenimą. Ir niekaip nesupranta, kokių velnių to negali padaryti kiti. Būtina jiems nuodyti mano orą! Nekenčiu!

    

   Skaityti komentarus