°C
   2024 07 16 Antradienis

   Nijolė Gabija Wolmer: Netrukus - kovo jaunatis!

   Nuotrauka: Pixabay.com nuotr.

   Autorius: Nijolė Gabija Wolmer
   2023-03-21 13:00:00

   Netrukus, kovo 21 dieną, 19:23 val. vietos laiku, įvyks Mėnulio jaunatis. Ši jaunatis yra svarbi metų tėkmėje visų pirma dėl to, jog tai Mėnulio ciklas, kuriame susitelks aktyviausios, dinamiškiausios metų energijos. Pažvelkite patys - jaunaties metu Saulė bei Mėnulis "susitiks" pirmame Avino zodiako ženklo laipsnyje, kuris simbolizuoja pradžių pradžią. Juk tai pats pirmas laipsnis visame zodiako rate. Be to, jis ne tik simbolizuoja, bet ir neša stiprų impulsą pradėti ką nors naujo, pažvelgti į pasaulį visiškai naujai, su didžiule jėga skatina pradėti veikti, veikti, veikti, net jeigu dar nežinome ką...

   Kita vertus, tai kovinga, ugninė energija, kurios nesuvaldžius ji gali peraugti į agresiją bei egoizmą, nebrandžius impulsyvius veiksmus, norą daryti viską iš karto, skubant, veržiantis, skinant kelią alkūnėmis. Dar vienas pavojus - nesuvokti savo galimybių, išsikelti per didelius, neįveikiamus tikslus ar leisti sau nepamatuotas ambicijas, pretenzijas, įžeidumą. Natūralu, jog tokių energijų fone lengva išprovokuoti ginčus, barnius, konfliktus, agresiją, gobšumą, agresyvų egoizmą.

   Tai dalykai, kurių reiktų vengti prasidedančiame cikle.

   Kita vertus, šviežia pavasarinė, ugninė "aviniška" energija padės tiems, kurių gyvenime svarbu tikėjimas, dvasingumas, augimas. Tikėjimas ne tik religine, bet žymiai platesne prasme - tikėjimas savimi, savo gyvenimu, tiesiog gyvenimu, pasauliu; tikėjimas pasaulio prasmingumu, tikėjimas žmonija, žmogumi; tikėjimas dora, tikėjimas, jog rinkdamiesi sąmoningai, gyvendami dorai anksčiau ar vėliau formuojame geresnį pasaulį, prisidedame prie jo tobulėjimo. Šį ciklą ypač svarbu pradėti ne baimėse, nusivylime ar pretenzijose, aukos pozicijoje, bet spinduliuojant savo tikėjimo šviesą, dosnumą, gerumą, besąlyginę meilę, drąsą gyventi dorai, sąmoningai...

   Saulė bei Mėnulis Avine padės tiems, kurie norite pradėti sportuoti, gyventi sveikiau, atsisakyti nesveikų, žalingų įpročių, baimių, nepasitikėjimo. Jaunatis įvyks vakare, Saulei nusileidus už horizonto, tačiau kitą dieną yra labai gerai pradėti sportavimo ciklą, pabūti gamtoje, judėti, atliepti į naują, šviežią, ugninę energiją, bundančią gamtoje. Juk ši data yra susijusi taip pat ir su pavasario lygiadieniu! Saulei pereinant į Avino zodiako ženklą, diena bei naktis susilygina, o nuo kovo 21 dienos materiali šviesa nugali tamsą, diena tampa vis ilgesnė už naktį. Tai ir šviesos pergalės prieš tamsą momentas.

   Mes galime susiderinti su šiuo įvykiu, pajusdami, jog Saulė nuo šiol mums aktyviai padės įveikti nejudrumą, pasyvumą, netikėjimą, baimes, silpnumą, neapsisprendimą. Mes galime susiderinti su šia šviesos pergale sąmoningo kvėpavimo dėka, sutikdami kovo 22 dienos aušrą, leisdami sau svajoti, planuoti, pažvelgti naujai. Pažvelkime į artimuosius jaunaties bei po jos išaušusią dieną naujomis akimis. Žvilgsniu, kuris sako: "aš tikiu tavimi!" Paieškokime, suvokime, už ką esame dėkingi pasauliui, kolegoms, draugams, artimiesiems, dėl kokių savybių galime jais tikėti, pasitikėti, kur yra jų bei mūsų stipriosios pusės, už ką galime jiems bei sau padėkoti. Prisiminkime savo bei artimųjų pergales, padėkokime už jas, už visą gausą, kurią turime. Atsigręžkime į dėkingumą, meilę - tai padės ir mums patiems. Tai padės pasauliui į mus pažvelgti meilės bei dėkingumo akimis.

   Jokiu būdu nepradėkite ginčių, konfliktų kovo 20, 21, 22 dienomis, per dviejų ciklų sandūrą - jie užsitęstų ilgai ir gali atnešti neprognozuojamas, nelauktas pasekmes.

   Dar vienas šio ciklo ypatumas - tai, jog jaunaties metu šalia Saulės, Mėnulio, Merkurijaus, Jupiterio Avino ženkle šalia Žuvyse bus Neptūnas, Selena, bei Saturnas. Taip cikle apsijungs darbų užbaigimo, praėjusių ciklų bei jų pasekmių išgryninimo energijos ir visiškai naujų aktualijų, iniciatyvų, naujo požiūrio energijos. Tai suteiks mums galimybę pernešti į naujus darbus šviesiausius dvasinius bei karminius įdirbius, apjungti juos su naujais darbais, jei tik pasistengsime.
   Kita vertus, jei turime karmiškai skausmingų temų, dvasinių ar materialių skolų, tai gali tekti skubiai spręsti.
   Nenuklyskite toli nuo savo esminių vertybių, jei jūsų būtent tokia situacija, kitaip galite pradėti ilgą destrukcijos ciklą. Atvirkščiai, vertėtų sumažinti pretenzijas ir giliau pažvelgti į iš pasaulio ateinančius reikalavimus ar kritiką. Šio ciklo pradžios, ankstesnio ciklo pabaigos įvykiai nėra atsitiktiniai. Nepamirškime, jog didelis dangaus kūnų telkinys, susiformavęs jaunaties metu, žadins galingą, sutelktą energiją, skatinančią daryti rimtus sprendimus, aktyviai veikti, pradėti naujus darbus, užbaigti senuosius. Šis Mėnulio ciklas įneš į laikmetį rimtas ir iš esmės palankias permainas, kurios pradžioje taip gali neatrodyti.

   Geriausia, ką galime - tai kartu su pradžios energijomis į naujus darbus įnešti Selenos Žuvyse skatinamą dvasinę šviesą, atjautą, sąmoningumą, drąsą gyventi. Praverstų atsigręžti į savo vidinį kūdikį, į jo tyrą gyvastingumo ir džiaugsmo versmę...

   Ir nepamirškime, kad jaunatis kovo 21 dieną prasidės tik vakare, nuo 19:23 val. Iki to meto šią dieną Mėnulis bus senas, palankus tik užbaigti darbus. Naujos energijos gims vakare bei išsiskleis kitos dienos rytą, su aušra, kuomet ir yra svarbu atsiverti naujoms pozityvioms energijoms.

   Šviesios, palaimintos mums visiems Mėnulio jaunaties Avino ženkle!

   Šaltinis

   Skaityti komentarus