°C
   2023 12 08 Penktadienis

   Perėjimas į Vandenio erą: ką mums tai reiškia?

   Nuotrauka: Pixabay.com nuotr.

   2022-08-06 19:00:00

   Net ir toli nuo astrologijos esantys žmonės yra girdėję, kad prasidėjo nauja era - Vandenio amžius.

   Žuvų amžius atnešė žmonijai religiją ir karą, tikėjimo suklestėjimą ir spartaus civilizacijos vystymosi laikotarpį. Žmonės deda viltis į kiekvieną naują erą ir svajoja apie šviesią ateitį. Tačiau ne visos epochos būna harmoningos ir kūrybingos. Taigi ko tikėtis iš Vandenio amžiaus?

   Astrologiniu požiūriu kas 2160 metų Žemėje prasideda nauja Era (taip pat šie laikotarpiai kartais vadinami epochomis arba eonais). Eros pavadinimas ir savybės priklauso nuo to, kuriame Zodiako žvaigždyne šiuo laikotarpiu yra pavasario lygiadienio taškas.

   Prasidėjus kiekvienai naujai erai gyvenimas mūsų planetoje keičiasi. O pokyčiai daro įtaką absoliučiai viskam - nuo klimato sąlygų iki naujų technologijų atsiradimo ir žmonių (ir net rūšių) tarpusavio santykių pokyčių.
    
   Pagal astrologines teorijas dabar ateina Vandenio amžius (kai kurios teorijos teigia, kad jis jau atėjo), kuris pakeis Žuvų amžių, dominavusį pastaruosius du tūkstantmečius.

   Kas yra Era? Astronominiai samprotavimai

   Žvaigždėtas dangus atrodo statiškas ir nepajudinamas. Kai kuriuos astronominius kūnus ir jų spiečius žmonės nuo seno įpratę naudoti kaip atskaitos taškus. Tačiau kosmoso statiškumas yra apgaulingas.

   Mūsų planeta sukasi aplink Saulę (dėl to keičiasi metų laikai) ir aplink savo ašį (dėl to žmogus gali stebėti dienos ir nakties kaitą) - šie faktai gerai žinomi. Plačiajai visuomenei mažiau žinomas Žemės ašies percesijos reiškinys.

   Tai reiškia, kad laikui bėgant planetos ašis keičia polinkio kampą (maždaug 50,3708' per metus). Dėl to pavasario lygiadienio taškas taip pat palaipsniui pasislenka Zodiako rato eigos kryptimi. Todėl iš Žuvų žvaigždyno pavasario lygiadienis palaipsniui persikelia į Vandenį, kaip anksčiau iš Avino persikėlė į Žuvis.
    
   Kiekvienam dangaus skliauto žvaigždynui "priskirta" apie 30° viso "rato". Todėl kas 26 000 metų pavasario lygiadienio kelionė ratu baigiasi ir prasideda iš naujo.

   Vandenio amžius - kada jis prasideda ir baigiasi?

   Tikslios Vandenio eros pradžios datos nurodyti neįmanoma, mokslininkai vis dar ginčijasi, ar ji jau prasidėjo, ar netrukus prasidės, ar žmonija šiuo metu gyvena "pereinamojoje" eroje, kai Žuvų eros energijos palaipsniui traukiasi, o Vandenio eros įtaka laikui bėgant didėja.
    
   Kai kurie astrologai mano, kad naujosios eros pradžia yra Antrojo pasaulinio karo pabaigos metai. Egzistuoja nuomonė, kad Vandenio era prasidėjo 70-aisiais, o jos aušrą žymėjo pirmieji kompiuteriai ir pirmieji dirbtinio intelekto technologijų žingsniai. Didžioji astrologų bendruomenės dalis sutinka, kad perėjimas į Vandenio erą baigsis 2021-2023 m., kai be pagrindinių Saulės sistemos planetų į Vandenio ženklą pereis ir Plutonas.
    
   Vandenio amžius baigsis maždaug po 2 tūkst. metų, t. y. 4000-aisiais pagal šiuo metu galiojančią chronologiją. Šią erą pakeis Ožiaragio era pagal Zodiako rato ženklų išsidėstymą.

   Praeities epochos ir jų ypatybės

   Astrologai žmonijos istoriją šimtmečiais skaičiuoja nuo Skorpiono epochos. Iki tol buvusių istorikų ir archeologų žinių nepakanka, kad būtų galima išsamiau apibūdinti ankstesnius laikotarpius.
    
   Trumpai aprašomos šios praeities epochos:

   Skorpiono era. 16-12 tūkst. metų pr. m. e. 
   Marso ir Plutono era. Pagrindiniai žodžiai yra "Mirtis ir paveldėjimas". Manoma, kad šis laikotarpis reiškė prieš tai egzistavusios labai išsivysčiusios civilizacijos žūtį, tūkstančius metų stabdė žmonijos raidą ir lėmė neįkainojamų žinių praradimą. Žmonija išgyveno nuosmukio laikotarpį.

   Svarstyklių amžius. 14-12 tūkst. metų pr. m. e.
   Perduota globojant Venerai, su šūkiu "Pasirinkimas". Po Skorpiono eros katastrofos žmonės buvo tiesiog priversti viską pradėti iš naujo, rinktis tarp gyvenimo ir mirties ir kovoti už kiekvieną naują savo egzistencijos dieną.
    
   Mergelės Amžius. 12-10 tūkst. metų pr. m. e. 
   Merkurijaus valdomas eonas. Svarbiausias žodis yra "atskyrimas". Sudėtinga darbo ir išlikimo paieškų epocha atšiauriais ledynmečio tūkstantmečiais.
    
   Liūto amžius. 10-8 tūkstančiai metų prieš Kristų.
   Saulės globos era po "Pasitikėjimo" vėliava. Tai siejama su ledynmečio pabaiga, klimato atšilimu. Žmonija gavo progą tobulėti, o ne tik išgyventi tarp nesibaigiančio ledo. Prijaukinti pirmieji gyvūnai - šunys. Sfinkso sukūrimas taip pat priskiriamas šiam laikotarpiui.
    
   Vėžio amžius. 8-6 tūkst. metų prieš Kristų.
   Eonas buvo veikiamas Mėnulio, kurio raktinis žodis "Patvirtinimas". Pasyvios egzistencijos laikotarpis, susijęs su giminystės ryšių stiprinimu, namų ruoša, gyvulių prijaukinimu.
    
   Dvynių era. 6-4 tūkstantmečio pr. m. e. 
   Merkurijus buvo valdančioji planeta. Šūkis: "atgaivinimas". Neolito žmonių bendravimo ir bendradarbiavimo raida, minties kūrimas, naujų technologijų (akmens apdirbimo, puodžiaus rato ir kt.) atsiradimas.
    
   Jaučio era. 4-2 tūkst. metų prieš Kristų.
   Era praėjo veikiama Veneros energijų, su šūkiu "Ekstrakcija". Turto, prekybos, vergovinės sistemos vystymosi, pirmųjų civilizacijų ir imperijų atsiradimo epocha. Egipto, Babilono, Asirijos, Finikijos ir Finikijos klestėjimo laikotarpis.
    
   Avino era. 2 tūkst. metų pr. m. e. - 0 m. e.
   Globojanti planeta yra Marsas. Svarbiausias žodis yra "Atsinaujinimas". Kovingumo ir asketizmo, politikos pagrindų formavimosi, rašto atsiradimo ir didžiųjų tautų kraustymosi laikotarpis. Laikas, kai klestėjo romėnų, graikų, kinų ir indų kultūros.
    
   Žuvys Amžius. nuo 0 m. po Kr. iki 2000-ųjų m. po Kr. 
   Šią epochą globojo Neptūnas. Šūkis: "Aš tikiu". Jis siejamas su religijų, ypač krikščionybės, vystymusi, vandens stichijos įvaldymu, hierarchinių struktūrų kūrimu, prekybos klestėjimu.

   Žuvų amžius ir Vandenio amžius: kuo jie skiriasi?

   Vandenio amžius gerokai skirsis nuo praėjusio Žuvų amžiaus visose gyvenimo ir vystymosi srityse.
    
   Pavyzdžiui, pagrindinė naujosios eros idėja bus rasti harmoniją ir asmeninę laimę kiekvienam, o ankstesnės eros pagrindinė idėja buvo sielų apvalymas per kančią ir užuojautą.
    
   Žuvų amžius buvo susiskaldymo (politinio, religinio, tautinio, rasinio), priklausomybės nuo normų, požiūrių, dogmų laikotarpis. Vandenio amžius bus globalizacijos, žmonijos vienybės, laisvės nuo religinių ir socialinių dogmų era. Pamažu pereinama nuo patriarchalinės Žuvų pasaulio tvarkos prie visuotinės lygybės ir kolektyvinės kūrybos visos žmonijos labui.

   Verta prisiminti, kad Žuvų amžiuje buvo manoma, jog žmogus gali perkelti atsakomybę už savo likimą kokiai nors "aukštesnei jėgai". Naujasis amžius bus laikotarpis, kai kiekvienas turės prisiimti atsakomybę už savo veiksmus, žodžius ir net mintis, ieškoti savo kelio į harmoniją su savimi, kitais ir pasauliu.

   Vandenio amžius: charakteristika

   Mokslininkų nuomonės apie Vandenio amžiaus ypatybes skiriasi. Kai kurie mano, kad ši era bus globalizacijos ir sparčios mokslo plėtros laikotarpis, kuris taps neatskiriamas nuo magijos. Kiti mokslininkai atsargiau prognozuoja, manydami, kad eonas pirmiausia atneš asmeninę vidinę laisvę nuo dogmų ir asmeninę kiekvieno žmogaus atsakomybę už savo gyvenimą, harmoniją ir laimę.
    
   Galbūt abu požiūriai yra teisingi. Vandenio amžius neateis iš karto, ir šuolis nebus momentinis. Žmonija veikiau susivienys siekdama bendrojo gėrio po to, kai kiekvienas dirbs su savimi, suvokdamas savo atsakomybę prieš save, kitus ir visą pasaulį.

   Vandenis: zodiako ženklo savybės

   Vandenio zodiako ženklas priklauso oro stichijai. Jo dangiškasis globėjas yra Uranas. Jos spalva - dangiškai mėlyna. Po šiuo Zodiako ženklu gimę žmonės yra intelektualūs, kūrybingi optimistai, turintys didelį kūrybinį potencialą. Jie sugeba generuoti originalias idėjas, sėkmingai rasti geriausią išeitį iš sudėtingiausių ir netradicinių situacijų. 

   Aistringi eksperimentatoriai, kilnūs ir svetingi Vandeniai lengvai toleruoja buitinius nepatogumus. Pagrindiniai jų trūkumai - maža koncentracija ir emocinis šaltumas (tačiau pastarasis paprastai nėra įgimtas, o atsiranda dėl nusivylimų kitais).

   Vandenio amžiaus simbolis

   Vandenio amžiaus simbolis - žmogus, kuris į šaltinį ar upę pila vandenį iš dviejų indų. Vienas iš jų yra "negyvojo" vandens talpykla, kuri per skausmą ir kančią, "paskutinės vilties vaistą", išgrynina sielą. Antrajame - "gyvasis" vanduo, nešantis laisvę, harmoniją ir laimę.

   Koks bus Vandenio amžius ir ko iš jo galima tikėtis?

   Astrologai Vandenio amžiui prognozuoja harmoniją, kuri siejama su kūrybiškumu ir optimizmu.
    
   Iš šio laikmečio turėtume tikėtis šių tendencijų įgyvendinimo:

   • Loginio ir intuityvaus mąstymo derinimo, palaipsniui pereinant prie intuicijos viršenybės prieš logiką;
   • Vieningos mokslinės "idėjų erdvės" sukūrimo mokslininkams, kurie dirbs neatskirdami mokslų, o tai leis žmonijai padaryti staigų vystymosi šuolį;
   • dirbtinio intelekto išradimo;
   • pagrindiniu kiekvieno žmogaus tikslu taps dvasinis augimas ir tobulėjimas vietoj buvusio turto ir materialinės gerovės kūrimo;
   • intrigų, korupcijos ir piktnaudžiavimo valdžia išnykimas;
   • Žmonija išmoks gyventi pasaulinėje bendruomenėje, kurioje visi dirba bendram labui, o stiprieji padeda silpniesiems.

   Apskritai galima sakyti, kad Vandenio amžius atneš žmonėms ilgai lauktą vienybę ir išmokys dirbti kartu bendram labui.

   Vandenio amžius: ką sako ezoterikai?

   Žvelgiant iš ezoterinės perspektyvos, Vandenio amžius atneš žmonėms visiškai naują vertybių sistemą, kuri smarkiai skirsis nuo esamos. Pagrindiniai principai ir sąvokos:

   • draugystė, nesavanaudiška labdara;
   • siekti geresnio pasaulio;
   • kitų kančios ir vargo priėmimas kaip savo kančios ir vargo, noras tai panaikinti;
   • pagarba savo ir kitų laisvei;
   • vertinti žmones pagal jų asmenines savybes, o ne pagal jų materialinę ar socialinę padėtį;
   • prisiimti atsakomybę už save, savo mintis, veiksmus ir žodžius kitiems, sau ir visatai;
   • supratimą ir meilę kitiems;
   • Aukštesniosios dvasios vystymasis.

   Vandenio amžius išmokys žmoniją, kad mirtis yra vienintelis būdas transformuoti kūną, todėl Aukščiausioji Dvasia turi savybę išlikti ir tęsti savo vystymosi kelią kiekviename naujame apvalkale.


   Vandenio amžius atskiriems Zodiako ženklams 

   Spartūs pokyčiai, kurie laukia socialinėje, mokslinėje ir technologinėje gyvenimo srityse, paveiks visus. Tačiau po skirtingais Zodiako ženklais gimę žmonės nevienodai suvoks naujosios eros pradžioje vykstančią energijų kaitą.
    
   Smalsūs ir energingi Avinai džiaugsis būsimais pokyčiais, nes šis laikotarpis leis jiems nukreipti savo gyvybines jėgas teigiama linkme.
   Pragmatiški Jaučiai dažniausiai liks nuošalyje nuo būsimų ekstravagantiškų permainų, jų gyvenimas bus taikus ir ramus, be sukrėtimų.
   Vandenio amžius bus palankus Dvyniams, jie galės skirti laiko mokymuisi, idėjų generavimui ir judėjimui pirmyn link žmonijos vienybės.
   Konservatyviam, "šeimyniškam" Vėžiui svetima naujųjų laikų energija, tačiau ji nėra žalinga. Vėžiai galės susitelkti į šeimos santykių harmonizavimą, pasinaudoti Vandenio amžiaus pasiekimais, bet aktyviai nedalyvauti jų kūrime.
   Egocentriškasis Liūtas turėtų pasiruošti nuolatiniam konflikto su naujojo amžiaus energijomis jausmui. Kad Vandenio amžiuje jaustumėtės harmoningai, turėtumėte išmokti iškelti komandos vertybes aukščiau savųjų ir kovoti su noru visada būti dėmesio centre.
   Žemiškoms Mergelėms taip pat bus sunku prisitaikyti prie Vandenio amžiaus. Ateities tendencijos yra per daug "ore" ir efemeriškos, kad pragmatiškos Mergelės jomis tikėtų.
   Svarstyklėms bus sunku suvokti abstrakčias perspektyvas, nes joms labiausiai rūpi čia ir dabar. Svarstyklės pereinamuoju laikotarpiu tarp epochų jausis pakankamai patogiai, tačiau vėliau turės rimtai pasistengti, kad įsilietų į "dvasios tėkmę".
   Skorpionų taip pat laukia sunkumai priimant naująją epochą su jos vertybėmis ir principais. Individualistai, trokštantys savo unikalumo, jiems svetimos globalizacijos ir kolektyvizmo idėjos. Vandenio dominavimo laikotarpiu jiems bus nelengva rasti savo kelią.
   Šauliai, kurių amžinas troškimas siekti bendros gerovės ir harmonijos, naujoje eroje jausis puikiai.
   Racionalūs Ožiaragiai sunkiai supranta Vandenio eros vertybes, tačiau jie galės save realizuoti praktinio naujų idėjų įgyvendinimo srityje.
   Gimusiems po Vandenio ženklu artėja "aukso era". Jų gyvenime bus viskas, kas džiugina šio Zodiako ženklo atstovus, - tyrimai, atradimai, naujos idėjos, nuolatinis žinių ir įžvalgų ieškojimas.
   Emocingoms Žuvims nebus lengva įsitraukti į mokslo sritį, kuri yra pagrindinė naujųjų laikų tendencija, tačiau jos užims patogią nišą socialinėje sferoje, jei bus pasirengusios dovanoti meilę ir užuojautą aplinkiniams.

   Kiekvienam Zodiako ženklui, kiekvienam žmogui Vandenio amžius atneš kažką ypatingo. Reikia būti pasirengusiam tai priimti. Žmonija laukia naujo vystymosi etapo, susijusio su harmoninga kūryba ir naujų horizontų atsivėrimu. Šia galimybe reikėtų pasinaudoti, o pirmuosius žingsnius naujos ateities link galima ir reikia žengti jau dabar.

   Skaityti komentarus

   NY Partnership for Community Development 2022 28 10 04:24

   The Collaboration also continues to develop an active system of professional consultants, foundations, municipalities and not-for-profit organizations located throughout the Middle New York region to assist area residents, businesses and visitors. Please look at our links and information site for extra info.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai