°C
   2020 03 29 Sekmadienis

   Tamaros Globos astrologinės prognozės 2020 metams

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2020-01-01 21:00:00

   Į 2020 metų sostą sėda praktiškoji, tačiau tuo pačiu - nenuspėjama ir veržli Baltoji Metalinė Žiurkė. Šis gyvūnas bus ypač palankus tiems, kurie dirba ir patys stengiasi, kad jų gyvenimas būtų kuo geresnis. O kas laukia kiekvieno zodiako ženklo, sužinosime iš Tamaros Globos prognozių.

   Avinas

   Šio žvaigždžių ženklo atstovams žadamas palankus laikotarpis. Bet tam reikės dirbti, dirbti ir vėl dirbti. Nusiteikite tam, kad laisvo laiko praktiškai nebus.

   Laimė atsigręš tik į tuos Avinus, kurie išmoks analizuoti savo veiksmus, apgalvos kiekvieną žingsnį, atpažins trūkumus ir kovos su įsisenėjusiais kompleksais.

   Tamara Globa šio ženklo atstovams rekomenduoja veikti palaipsniui, lėtai. Norėdami tai padaryti sudarykite planą ir aiškiai jo laikykitės. Astrologė rekomenduoja nesiimti kelių užduočių tuo pačiu metu, kitaip yra didelė tikimybė, kad prasidės nesėkmių ruožas.

   Didžiulį vaidmenį Avinio sėkmei vaidins artimi žmonės, giminaičiai. Ištikus nesėkmei jis bus šalia ir palaikys.

   Vieniši Avinai pagaliau sutiks savo meilę. O štai šeimyninėms poroms nebus labai lengva. Galimas susvetimėjimas. Astrologė pataria mokytis draugiškai spręsti konfliktus ir lyginti aštrius kampus. Būtina rasti laiko pabūti tik dviese.

   Jautis

   Jaučiai gali būti ramūs. Baigėsi sudėtingas jų gyvenimo periodas. Artimiausiu laiku nebus jokių sunkumų ir rimtesnių problemų. Kaip žada prognozės, šio ženklo atstovai pagaliau gali atsikvėpti ir mėgautis gyvenimu.

   2020 metai - tai laikas, kai galima mokytis kažko naujo, plėsti žinias norimoje srityje, atskleisti savo naujus gebėjimus ir talentus.

   Astrologė Jaučiui pranašauja lemtingą pažintį. Asmuo, su kuriuo susitiksite antroje metų pusėje, apvers visą jūsų gyvenimą aukštyn kojomis. Tai gali būti meilė žmogui, kurį jūs jau senokai žinote, tačiau artimiau nebendravote.

   Susituokusiose porose karaliaus harmonija, meilė, pagarba ir supratimas. Jaučiui Metalinės Žiurkės metai yra tas laikotarpis, kai reikia įgyvendinti visus savo planus ir svajones. Kažką naujo pradedant verta pasitarti su tos srities ekspertais.

   Dvyniai

   2020 metais šio ženklo atstovų laukia permainos praktiškai visose veiklos srityse. Darbštiems Dvyniams Žiurkė padės visuose jų reikaluose.

   Tamara Globa duoda gerą patarimą: šiais metais neverta per daug dvejoti. Sutikite su visais gaunamais pasiūlymais - jie neš sėkmę.

   Meilėje Dvyniams seksis. Vienišiai sutiks savo antrą pusę, jų liūdesio ir paieškų laikas baigsis. Šeimyninės poros džiaugsis darna ir santarve.

   Vėžys

   Vėžiams astrologė pataria išmokti ko nors naujo. Žiurkė bus palanki tik tiems, kurie rūpinasi savo išsilavinimu. Lengva nebus, todėl verčiau iš karto nusiteikite dirbti daug ir atkakliai. Laukia daugybė iššūkių ir kliūčių.

   Nugalėti iššūkiai atneš Vėžiui daug naujų pojūčių ir vertingos patirties gyvenime. Nereikia to bijoti. Niekas šiame gyvenime neįvyksta tiesiog šiaip. 2020 metų Vėžio horoskope sakoma: reikia judėti tik į priekį ir nesidairyti į tai, kas buvo.

   Užtenka sėdėti vienoje vietoje ir mėgautis gyvenimo duodamais trupiniais. Įgiję naujų žinių, įgūdžių ir išsilavinimą galėsite pakilti į naują lygį.

   Liūtas

   Šio ženklo atstovams Žiurkė atneš daug netikėtų siurprizų. Kai kuriose srityse jie bus malonūs, tačiau kai kur teks sukaupti visą kantrybę ir nepasiduoti nemalonioms emocijoms.

   Prognozės sako, kad 2020 metais Liūtų laukia didelės permainos. Tačiau neverta to bijoti. Juk permainos ne visuomet būna blogos. 

   Astrologė rekomenduoja neatsipalaiduoti, o ryžtingai judėti į priekį. Ir būkite atsargūs! Kad ir kas vyktų, raskite laiko savo šeimai ir mylimam žmogui.

   Mergelė

   Tamaros Globos 2020 metų horoskope sakoma, kad šio ženklo atstovų laukia visais atžvilgiais stabilūs metai.  Mergelių sėkmė yra jų pačių nuopelnas. Jos bus laimingos tik todėl, kad pernai sunkiai dirbo.

   Vienintelis dalykas, kurį rekomenduoja astrologė: išanalizuoti visus savo veiksmus, apgalvoti būsimus žingsnius ir jokiu būdu nepriimti sprendimų paskubomis.

   Svarstyklės

   Svarstyklėms 2020 metai bus labai sunkūs ir kupini įvykių. Tikimasi visuotinių pokyčių. Galimas gyvenamos vietos pasikeitimas antroje metų pusėje. Gali tekti pakeisti miestą ar net gyvenamą šalį.

   Svarstyklės turės rinktis - likti įprastoje vietoje tarp artimųjų ir draugų, arba visko atsisakyti ir kelti sparnus su mylimu žmogumi. Astrologė rekomenduoja pasikliauti tik savimi. Nereikia klausytis kitų patarimų.

   Skorpionas

   Šiemet Skorpionų laukia globalūs pokyčiai. Šio ženklo atstovai turės pasikliauti likimu. Įdomiausia, kad pokyčių bus visose srityse - darbe, veikloje, meilėje.

   Astrologė pataria judėti su tėkme ir nesipriešinti. Žiurkė bus palanki tik tiems, kurie vykdo savo pareigas. Metų viduryje susipažinsite su žmogumi, kuris visą jūsų gyvenimą apvers aukštyn kojomis. Jis Skorpionui padės tapti nepriklausomu.

   Jei šio ženklo atstovai užima vadovaujančias pareigas, tuomet Tamara Globa rekomenduoja užmegzti santykius su darbuotojais ne pavaldinio - viršininko, o draugystės principu.

   Šaulys

   Tamaros Globos horoskopas sako, kad 2020 metai Šauliui bus vienas didelis nuotykis. Taip, tai nėra gana būdinga šio ženklo atstovams, bet 2020-iais kažkas nutiks ir Šauliai mėgausi tuo, kas pavojinga ir įdomu.

   Žiurkė jiems paruošė daug malonių staigmenų. Šių metų globėja simpatizuoja šio ženklo atstovams. Ji padės, vadovaus ir suteiks nepamirštamą patirtį.

   2020 metais vienišas Šaulys gali sutikti meilę. Tai bus aistringi santykiai, užpildyti jausmais, teigiamomis emocijomis.  Tiesa, pasak astrologės, santykiai nebus ilgaamžiai, tačiau šį romaną Šaulys atsimins amžinai.

   Ožiaragis

   Ožiaragiams 2020 metai paruošė nemažai siurprizų. Deja, ne visi jie bus malonūs. Be to, norėdami kažką pasiekti ar pakeisti savo gyvenime Ožiaragiai turės daug dirbti. Šie metai nebus jiems patys geriausi ir sėkmingiausi.

   Žiurkė pamėtės problemų darbe ir šeimoje. Ir tik antram pusmečiui baigiantis viskas ims keistis ir stabilizuosis. Bet ir tai tik tokiu atveju, jei šio ženklo atstovai dirbs nenuleisdami rankų, o santykiuose norės ramiai viską išsiaiškinti, o ne kaltinti kitus. 

   Šiais metais Ožiaragiai gali arba įgyvendinti savo svajonę, arba prarasti viską, ką turėjo. Viskas priklausys tik nuo jų pačių. Galbūt metų pabaigoje netgi prireiks psichoterapeuto pagalbos. Astrologė pataria ja pasinaudoti.

   Vandenis

   Vandeniai jau pavargo nuo buvusių nesėkmių, todėl į nedidelius nemalonumus, kurių pakaks 2020 metais, jie tiesiog nekreips dėmesio. Teisinga reakcija ir lems visus įvykius. Tai labai svarbu.

   Šio ženklo atstovams astrologė prognozuoja lemtingą susitikimą baigiantis metams. Tas žmogus taps likimo dovana Vandeniui.

   Vandeniams, kurie nemėgsta savo darbo ar veiklos, patariama ieškoti kito užsiėmimo. Metalinė Žiurkė čia tikrai padės. Svarbu neklausyti patarimų, rinktis patiems ir pajausti, ar naujas darbas tikrai yra tai, ko jums reikia.

   Žuvys

   Jei tikėti Tamaros Globos astrologinėmis prognozėmis, šio ženklo atstovų 2020 laukia daug įdomių įvykių. Žiurkė paruošė joms įsimintinų nuotykių. Žuvims ateina metas, kai jos pagaliau galės sau leisti viską, ko įsigeidžia.

   Labai tikėtina, kad šio ženklo atstovai realizuos save kūryboje. Metalinė Žiurkė Žuvims dovanoja unikalią galimybę – 2020 metus pragyventi taip, kaip jos visada svajojo! Tačiau elgtis ir veikti būtina garbingai. 

   Skaityti komentarus