°C
   2024 02 24 Šeštadienis

   Zodiako ženklai: vestuvės pagal žvaigždes

   Nuotrauka: Pexels nuotr.

   2018-09-16 15:00:00

   Norime ar nenorime, bet gyvenime visi mes ieškome savo antrosios pusės. Ir pradedame tai daryti nuo pat ankstyvos vaikystės – pamenate savo darželio meilę? Mokyklos? Kai kurių paieškos nusitęsia į brandos periodą, būna – net į senatvę. Astrologai yra apskaičiavę plius minus geriausią santuokos laiką visiems Zodiako ženklams.

   Avinas

   Šio ženklo atstovai - labai nekantrūs žmonės, stipriai supykstantys, jei jiems tenka palaukti kokią minutę kitą. Štai kodėl jie akimirksniu priima likimą keičiančius sprendimus ir yra pasiruošę susisaistyti vedybiniais saitais jau po kelių pažinties mėnesių. Tačiau žvaigždės Avinams siūlo truputį palaukti ir įsitikinti, ar tikrai juos apėmę jausmai yra tikri.

   Jautis

   Jaučiai, priešingai nei Avinai, yra gana lėti ir viską pasveriantys. Be to, jie tiki amžina meile ir gana ilgai laukia savo idealaus partnerio – būtent, tik idealaus! Su visais kitais pretendentais ilgą laiką gali sieti šilti ir draugiški jausmai, rodos, vedantys prie altoriaus, bet to niekada nebus, jei mylimasis ar mylimoji padarys ką nors netobulo. Pats geriausias amžius santuokai – apie trisdešimtmetį.

       

   Dvyniai

   Jie myli savo išrinktuosius, bet dar labiau myli save. Dvyniai nekenčia nuobodulio ir jei jų mylimasis ar mylimoji nėra pasirengę kartas nuo karto stačia galva nerti į nuotykius ar pramogas, lengvai pamiršta meilę ir išsiskiria. Dėl to Dvyniai garsėja keliomis santuokomis. Šio ženklo atstovai, svajojantys turėti vieną šeimą, vieną sutuoktinį, vedybomis turėtų rūpintis ne anksčiau 36 metų.

   Vėžys

   Jiems santuoka – šventas reikalas. Apie  šeimą Vėžiai pradeda galvoti labai anksti. Iš kitos pusės, šio ženklo atstovams labai sunku kelti sparnus ir palikti tėvų namus, dėl ko labai stipriai nukenčia jų asmeninis gyvenimas. Optimaliausias amžius Vėžiams kurti šeimą – nuo 23 iki 25 metų.

       

   Liūtas

   Jei partneris su Liūtu elgiasi kaip su karaliumi, šis labai greitai susimąstys apie oficialų savo santykių įforminimą. Visgi tokio nepriekaištingo partnerio Liūtai ieško labai ilgai. Todėl didžiausia tikimybė, kad šeimą jie sukurs tarp 38 ir 41 metų.

   Mergelė

   Joms svarbiausia yra – karjera, nors būna, kad Mergelė labai anksti susiranda partnerį visam likusiam gyvenimui. Tik būkite dėl jų viskam pasiryžę. Geriausias laikas tuoktis – tarp 21-24 arba tarp 27-29 metų.

   Svarstyklės

   Labai dažnai Svarstyklės sukuria šeima vos perkopusios 20 metų. Ir dažnai po to išgyvena skyrybas. Ir tik trečioji santuoka joms gali būti paskutine ir pačia sėkmingiausia.  

   Skorpionas

   Šio ženklo atstovai yra labai emocionalūs ir todėl lengvai įsimyli. Bet lygiai taip pat lengvai jų jausmai ir atšąla. Skorpionams būdinga visa virtinė nesėkmingų santuokų, bet, vardan teisybės, reikia pasakyti, kad tik jų rankose galimybė bet kurią santuoką padaryti tvirta ir ilgalaike.

   Šaulys

   Ką gyvenime labiausiai vertina Šauliai – tai jų asmeninė laisvė. Todėl santuoka anksčiau nei sueis 35 metai – retas reiškinys. Visgi priėmę  sprendimą kurti šeimą, jie padarys viską, kad santuoka būtų maksimaliai sėkminga.

   Ožiaragis

   Šio ženklo atstovai gana anksti sukuria oficialią šeimą ir gana greitai tampa tėvais. Jiems svarbi aplinkinių žmonių nuomonė, todėl tik susituokę jie gali turėti vaikų. Geriausiai jaučiasi tarp artimų draugų ir giminių.

       

   Vandenis

   Greičiausiai Vandeniai niekada nesukurs šeimos, bet tai nereiškia, kad būdami vienišiai jie nebus nelaimingi. Santuoką ir šeimą Vandeniams reiktų planuoti ne anksčiau nei sulaukus 40 metų.

   Žuvys

   Ne daug kas susitaiko su svajoklėmis padebesiais nardančiomis Žuvimis. Todėl radusios tinkamą kandidatą į vyrus ar žmonas, joms nederėtų ilgai delsti ar aikštytis. Žvaigždės sako, kad Žuvims geriausia sukurti šeimą iki joms sueis 27 metai. Pasikliaukite savo nuojauta ir viskas bus puiku! 

   Skaityti komentarus