°C
   2020 12 03 Ketvirtadienis

   Armino Mockevičiaus komentaras apie situaciją Zanavykų rinkiminėje apygardoje

   Nuotrauka: Armino Mockevičiaus nuotr.

   2018-09-18 12:00:00

   #zanavykai #bastys #tapinas #laisvesTV

   Pirmiausiai noriu pasveikinti Andrius TapinasPaulius Ambrazevičius ir Laisvės TV. Sveikinu - Jūsų kandidatas išėjo į antrą turą ir garantuoju, jei nebūtų tų keiksmažodžių ir patyčių tų trijų šimtų balsų iš gailesčio" Bastys nebūtų gavęs. 

   Tas pasisakymas ir eskalavimas nubraukė visą darbą, kurį padarė aktyvi visuomenė, kad M. Bastys pasitrauktų. Sveikinu, Jūs prikėlėte politinį lavoną ir paskatinote žmones susirinkti ir balsuoti. Žinote, Jūsų patyčios kartais sukelia priešingą reakciją, tai veikia kaip to, iš kurio tyčiojiesi, reklama, o jos patinka tik konservatorių rinkėjams. Dabar labai tikiuosi, kad Irena Haase vis dėlto laimės rinkimus ir nesuveiks gailesčio efektas.

   O dabar pakalbėkime apie kitą kandidatą - Giedrių, kuris iš tiesų buvo stiprus, tačiau dabar jis kenčia už visas valdančiųjų bėdas. Šiuo metu matau didelį pasipiktinimą dėl miškų kirtimo, ta situacija neišspręsta, o žmonės piktinasi iš karto - ruduo, grybai, jų mylimose vietose nėra medžių, o veiksmų kol kas nėra. Neaiški situacija, tačiau žmonės jau spėjo nuteisti, o komunikacijos ir veiksmų iš ministro labai trūksta. Kita vertus, turime antrą gana rimtą skandalą, kai žmonės jau spėjo nuteisti Švietimo ministrę, kuri galimai supainiojo viešus ir privačius interesus. Mes laukiame, o žmonės teisia, todėl Giedrius Surplys atkentėjo už visas LVŽS nuodėmes. Todėl net ir simpatikai, nežinodami, kaip baigsis situacijos, nėjo balsuoti. Todėl net ir toks Giedriaus rezultatas yra labai geras. Taigi, linkiu nenusiminti ir sėkmės ateityje.

   Arminas Mockevičius
   LVŽS frakcijos referentas

   Skaityti komentarus