°C
   2020 04 01 Trečiadienis

   Jungtinėje Karalystėje įstrigusiems lietuviams – skrydis iš Londono

   Nuotrauka: BNS nuotr.

   Autorius: BNS informacija
   2020-03-19 12:00:00

   Jungtinėje Karalystėje įstrigusiems lietuviams rengiamas šeštadieninis skrydis iš Londono, pranešė Susisiekimo ministerija.

   Pasak ministerijos, skrydis vyks iš Londono Stanstedo oro uosto, preliminarus laikas – kovo 21-osios 19 val. vietos laiku. Vilniuje lėktuvas turėtų leistis 23.30 val. vietos laiku. Bilieto kaina asmeniui – 275 eurai.

   Skrydį organizuoja kelionių operatorius „Kidy Tour“ aviakompanijos „Avion Express“ lėktuvais.

   Norintieji skristi prašomi užpildyti anketą: https://www.kidytour.lt/skrydis-londonas-vilnius. Dėl papildomos informacijos keleivių prašoma kreiptis į bendrovės „Kidy Tour“ atstovus.

   Keli tūkstančiai lietuvių pastarosiomis dienomis paprašė valstybės pagalbos grįžti į tėvynę, Europos valstybėms drastiškai apribojus judėjimą, siekiant sulėtinti naujojo koronaviruso plitimą.

   Trečiadienį per 130 lietuvių specialiu reisu parskrido iš Tenerifės, ketvirtadienį rengiami skrydžiai iš Amsterdamo ir Valensijos, į juos jau registravosi apie 350 keleivių. Penktadienį ir šeštadienį organizuojami skrydžiai iš Paryžiaus, pirmasis 220 vietų reisas jau užpildytas.

   Visiems iš užsienio grįžusiems žmonėms privalomas 14 dienų karantinas, už jo pažeidimą gresia teisinė atsakomybė. 

   Specialistai ragina grįžtant iš oro uosto nesinaudoti viešuoju transportu, grįžus gyventi atskirose patalpose, nesilankyti viešose vietose.

   Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.

   Skaityti komentarus