°C
   2022 12 04 Sekmadienis

   Kazlų Rūdoje nugriaudėjo sprogimas

   Nuotrauka: kauno.diena.lt nuotr.

   Autorius: respublika.lt
   2022-11-14 17:00:00

   Pirmadienį paryčiais Kazlų Rūdoje prekybos centre „Maxima" nugriaudėjo sprogimas - išplėštas bankomatas.

   Pirminiais duomenimis, sprogimas nugriaudėjo 3 val. 44 min. Atvykus specialiosioms tarnyboms, paaiškėjo, kad išplėštas bankomatas.

   Dėl įvykio policija ėmėsi veiksmų plano „Skydas". Kol atvyko viešojo saugumo ir kriminalinės policijos pareigūnai, įvykio vietoje budėjo ugniagesiai.

   „Į bankomatą buvo prileista dujų mišinio ir bankomatą susprogdinus, iš jo buvo pavogtos pinigų kasetės su jose esančiais pinigais. Sprogus bankomatui, pažiro stiklai, truputį pažeista ir stogo konstrukcija, sprogimas buvo didelis, stiklai pažirę dideliu spinduliu nuo parduotuvės patalpų", - naujienų agentūrai BNS pasakė Marijampolės apskrities policijos atstovė Ieva Šlivinskienė.

   Kazlų Rūdos meras Mantas Varaška-Pelakauskas savo feisbuko paskyroje pranešė: „Šią naktį susprogdintas Kazlų Rūdoje esančios Maximos įėjimas ir pagrobtas bankomatas. Nusikaltimo aplinkybės tiriamos. Prekybos centras uždarytas ir neveiks bent savaitę laiko. Aplinkiniai gyventojai nenukentėjo. Teritorija kol kas užtverta, joje dirba kriminalistai. Gyventojus prašome būti supratingais ir laikytis STOP juostos atitvarų. Kol kas nepasiekiami ir Omniva bei DPD terminalai. Aplinkybes atnaujinsime dienos pabaigoje".

   Skaityti komentarus