°C
   2024 07 16 Antradienis

   Konservatoriai perauklėjo neklaužadą Ž.Pavilionį

   Nuotrauka: ve.lt nuotr.

   Autorius: Vakaro žinios
   2022-11-17 15:00:00

   Prieš maždaug 10 mėnesių konservatoriai Žygimantą Pavilionį pastatė į kampą kaip neklaužadą mokinuką - privertė pasitraukti iš Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininko posto. Dabar Žygis grįžta į postą ir skelbiasi išmokęs visas pamokas. Vieną saviškį „konservai" jau perauklėjo, kitas eilėje - Mykolas Majauskas, - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios“ Elito naujienose.

   Kol buvo komiteto pirmininku, Žygis ne tik kėlė tarptautinius skandalus, bet ir išdrįso prieštarauti premjerei Ingridai Šimonytei.

   Tai perpildė konservatorių kantrybės taurę, Pavilionis buvo pastatytas į kampą, o gal ir ant žirnių teko paklūpoti. Praėjo 10 mėnesių ir tas pats Žygis grįžta į tą patį postą tų pačių konservatorių iniciatyva. Bet gal jau ne tas pats, gal jau visai kitas žmogus? Žygis skelbia, kad nesutarimai su Šimonyte buvo pamoka ir jis pamoką išmoko.

   Dabar bus nebe neklaužada, o pavyzdingas pirmūnas, visada klausys tamstos mokytojos. Taigi vieną klasės chuliganą pavyko perauklėti, ir net labai greitai. Kas kitas bus pasiųstas į konservatorių gero elgesio mokyklėlę?

   Ilgai ieškoti nereikia, dabar didžiausias neklaužada yra Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Majauskas. Pastovės kampe, paklūpos ant žirnių ir bus tvarka.

   Skaityti komentarus