°C
   2020 05 31 Sekmadienis

   Latvijoje ministrui A. Verygai įteikiamas apdovanojimas

   Nuotrauka: BNS nuotr.

   Autorius: LR Sveikatos apsaugos ministerija
   2019-12-01 13:00:00

   Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga dalyvauja Latvijoje, Rygoje, lapkričio 29 d. vykstančioje 38-ojoje Baltijos Asamblėjos sesijoje. Šio renginio metu ne tik aptariami svarbūs strateginiai bendradarbiavimo klausimai, bet ir įteikiamas išskirtinis apdovanojimas Lietuvos ministrui – medalis už išskirtinį indėlį ir nuoširdų bendradarbiavimą įgyvendinant bendrus Baltijos valstybių sveikatos priežiūros projektus.

   Ministras A. Veryga Baltijos Asamblėjos sesijoje su Latvijos sveikatos apsaugos ministre Ilze Viņķele dalinasi informacija ir siūlymais, kaip būtų galima glaudžiau šalims bendradarbiauti sveikatos srityje.

   Savo pasisakyme ministras A. Veryga aptaria bendradarbiavimą visuomenės sveikatos srityje, koordinuojant įvairias veiklas, bendradarbiavimą vykdant bendras šalių derybas dėl brangių vaistų, vakcinų pirkimo. Paliečiami ir svarbūs klausimai retų ligų srityje, t.y. kaip būtų galima keistis pacientų duomenimis ir suderinti sistemas.

   Baltijos Asamblėja – Lietuvos, Estijos ir Latvijos parlamentų bendradarbiavimo tarptautinė organizacija, įkurta 1991 m. lapkričio 8 d. Taline. Į Baltijos Asamblėją valstybės parlamentas patvirtina nuo 12 iki 16 parlamentarų. Baltijos Asamblėja svarsto nacionalinių delegacijų nariams ir valstybėms narėms rūpimus klausimus ir vadovaudamasi lygiateisiškumo, tarpusavio naudos principais priima sprendimus.

   Skaityti komentarus

   Paulius 2019 01 12 04:44

   Nu ir nx. bet tokiems tik medalius ir teikt. Deblizmas viršūnę pasiekė

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai