°C
   2020 02 27 Ketvirtadienis

   Mindaugas Puidokas: Aš labai tikiu Lietuva ir jos žmonėmis!

   Nuotrauka: M. Puidoko Facebook įrašo nuotr.

   2018-12-27 13:00:00

   Kai daugelis mūsų šventė Kalėdas, jaukiai leido laiką su artimaisiais ir draugais, kažkam nebuvo saugu ir ramu. Seimo narys Mindaugas Puidokas savo feisbuko paksyroje pasidalijo pagalbos vienai šeimai prašymu: 

   „Šventų Kalėdų šventė mūsų namuose neša džiaugsmingą klegesį, bet kai kurie žmonės negali džiaugtis švente, nes tuoj neteks ir stogo virš galvos. Šita liūdna istorija pasiekė mane iš Škotijos, kur lietuvio Albino šeima su savo keturiais mažamečiais vaikais papuolė į bėdą – verslo bankrotas paliko šeimą be Kalėdinių švenčių džiugesio, be pragyvenimo šaltinio ir be stogo virš galvos. Albinas teturi tik galimybę už paskutinius pinigus nusipirkti bilietus į gimtinę ir su šeima grįžti į Lietuvą. Nors kilęs iš Jonavos krašto, bet ir čia jo šeima neturi kur apsistoti. Jo tėvai yra mirę. Jis sako, kad laikinai, nors vienam ar dviems mėnesiams reikėtų vietos kur galėtų prisiglausti su savo šeimyna – sodyba, butas, namo dalis ... svarbiausia, kad vaikai nešaltų. Pats Albinas darbo nebijo ir per mėnesį tikrai tikisi susirasti darbą ir išgalėti mokėti nuomą.

   Albinas kreipėsi pagalbos per mane ir bandau pasidalinti šia jautria ir sudėtinga situacija su Jumis, mieli FB bičiuliai. Juk tik visi kartu mes galime padėti vienas kitam, galime keisti situaciją aplink mus ir galime keistis patys. Jei kas nors žino ar turi galimybę pagelbėti šio į bėdą patekusio žmogaus šeimai – prašau atsiliepti ir parašyti man į messenger. 

   Tikiu, kad Šventos Kalėdos stebuklų metas ne tik mūsų mažiesiems vaikams, bet ir kiekvienam į sudėtingą gyvenimo situaciją patekusiam žmogui. Tikiu, kad begalinis mūsų širdžių gerumas ir atjauta artimo skausmui tikrai nepaliks abejingų šiai situacijai žmonių ir Naujus Metus visa Albino šeima - mažieji stebuklų tikėtojai kartu su mama ir tėčiu sutiks gimtinėje, nors ir po laikinu stogu.“

   Praėjus vos parai nuo žinutės pasirodymo feisbuke, M. Puidokas džiaugiasi:

   „Aš labai tikiu Lietuva ir jos žmonėmis! Ačiū Jums visiems, kad kasdien stiprinate tą tikėjimą. Graži Albino šeima su 4 vaikais jau rado laikinus namus Žemaitijoje. Mes kartu galime kurti gėrį! Mano svajonė, kad Lietuvos žmonės pabustų ir imtų kurti svajonių šalį čia ir dabar. Čia mūsų Tėvynė ir namai. Mums nereikia iš čia niekur važiuoti ar bėgti. Mes Lietuvoje esame šeimininkai! Lai važiuoja ir bijo tie, kurie yra pamynę žmogiškumą, skriaudžia žmones ir elgiasi neteisėtai. 

   Ačiū visiems geriems žmonėms, kurie atsiliepė siūlydami savo pagalbą ir namus Albino šeimai. Jūs nuostabūs. Mūsų šalis kupina gerų žmonių, tik kažkas nori, kad mes tą pamirštume... Tad pakilkime visi kaip vienas tam, kad prisimintume, kad esame visi narsūs ir kilnūs didžios šalies vaikai.“

   Gera dalintis tokiomis istorijomis. Mūsų Lietuvos žmonės iš tiesų nėra apatiški ir abejingi kitų bėdoms! 

   Skaityti komentarus