°C
   2023 05 29 Pirmadienis

   Mindaugas Puidokas išrinktas Darbo partijos Kauno skyriaus vadovu

   Nuotrauka: Minfo.lt nuotr.

   2019-12-02 15:00:00

   Lapkričio 29 dieną į susirinkimą Kaune rinkosi Darbo partijos Kauno miesto skyriaus nariai. Susirinkime dalyvavo apie 150 žmonių. Buvo pakomentuoti nuveikti darbai, pasiekti rezultatai, išrinktas Kauno skyriaus vadovas,  aptartas pasiruošimas būsimiems Seimo rinkimams. 

   Susirinkime dalyvavęs partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich pasidžiaugė, kad Darbo partija stiprėja, reitingai kyla, jungiasi vis daugiau naujų narių. V.Uspaskich pristatė docentą M.Puidoką – jauną, energingą, perspektyvų ir visuomenėje jau gerai žinomą politiką, kuris šį rudenį prisijungė prie Darbo partijos.

   Partijos pirmininko pirmasis pavaduotojas profesorius Vigilijus Jukna džiaugėsi, kad puikiai sekasi bendradarbiauti su dr. M.Puidoku kuriant 2020 metų Seimo rinkimų Darbo partijos programą.

   Pats M.Puidokas savo kalboje paminėjo, ką jau yra nuveikęs, kokius darbus jam teko dirbti, prie kokių projektų prisidėti, paaiškino, kodėl prisijungė prie Darbo partijos, atsakė į susirinkusiųjų klausimus. 

   „Turiu pergalingos patirties Seimo rinkimuose Kauno regione ir tikiu, kad dirbdami kaip vieninga komanda galėsime parengti stiprią, vertybinį pagrindą turinčią partijos programą bei tikrai sėkmingai pasirodyti artėjančiuose Seimo rinkimuose“, - jungtis bendrai veiklai visus pakvietė M.Puidokas.

   Susirinkime skyriaus nariai išrinko M.Puidoką Kauno skyriaus vadovu. Susirinkime išrinkti ir keturi pavaduotojai. Jais tapo buvęs Darbo partijos Kauno skyriaus vadovas Martynas Maulė, ilgametė ir aktyvi Darbo partijos narė Rasa Špokienė bei M.Puidoko bendražygiai Loreta Fokienė ir Robertas Stanionis. Atnaujinta Kauno skyriaus taryba. 

   Partijos pirmininkas V.Uspaskich pasveikino naujai išrinktą Darbo partijos Kauno miesto skyriaus pirmininką M.Puidoką, tarybą bei visus skyriaus narius, palinkėjo sėkmės ateinančiuose Seimo rinkimuose.

   Skaityti komentarus