°C
   2021 05 09 Sekmadienis

   Prezidentas įžvelgia konservatorių norą reformuoti sistemą sau naudinga linkme: jie tokiais siūlymais erzina visuomenę

   Nuotrauka: ELTA nuotr.

   2021-04-23 19:00:00

   Prezidentas Gitanas Nausėda teigia, kad jam susidaro įspūdis, jog valdančioji Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partija, inicijuodama konstitucinius, rinkimų tvarkos ar Lietuvos atstovavimo užsienyje pakeitimus, siekia susikurti jiems patiems palankią sistemą. Be to, pažymi prezidentas, tokie kontroversiški konservatorių veiksmai erzina šalies visuomenę.

   „Pakeitimai yra tokie, kurie būtų naudingi arba palankūs konkrečioms partijoms. Dar blogiau, kad įkaitu tampa mūsų svarbiausias dokumentas – Lietuvos Respublikos Konstitucija. Iš karto šitiek pakeitimų, vienu metu, juo labiau tokių pakeitimų, su kuriais nesutinka didžioji tautos dalis, kuri Konstituciją savo sprendimu ir priėmė. Tai nėra priimtina, tai nėra teisingas kelias“,– penktadienį surengtoje spaudos konferencijoje tvirtino G. Nausėda.

   Šalies vadovas mano, kad vietoj šių siūlymų valdantieji turėtų teikti pataisas, kurios spręstų realias Lietuvos vidaus politikos problemas.

   „Turime daugybę problemų mūsų vidaus politikoje, ir turėtumėm dėti pastangas jas išspręsti. Ir šiuo metu neerzinti visuomenės darant tokius tikrai kontroversiškus pasiūlymus ir mėginant juos įgyvendinti“,– kalbėjo prezidentas, pažymėdamas, kad tokie, vienai partijai naudingi, sprendimai gali sumažinti rinkėjų susidomėjimą Lietuvos politika.

   „Žmonės vienaip ar kitaip pasako labai aiškiai, mes norime dalyvauti Lietuvos politikoje, mes norime turėti įtakos mūsų valdžios institucijų veiksmams. Visi sprendimai, kurie mus tolina nuo tos valdžios, baigsis tuo, kad mes nuo jos nusigręšime, nedalyvausime rinkimuose ir būsime indiferentiški mūsų politiniam gyvenimui. Nejaugi yra Lietuvoje tokių partijų, kurios norėtų, kad Lietuvos žmonės apskritai numotų ranka į politiką, ja domėtis, vaikščioti į rinkimus? Aš nenoriu tikėti, kad Lietuvoje tokių partijų yra“,– sakė prezidentas G. Nausėda.

   Skaityti komentarus

   Leoka 2021 23 04 07:24

   Dabartinė valdžia nesiskaito su žmonių nuomone, siekdama to, kad vėl žmonės taptų abėjingi savo Tėvynei ir emigruotų kitur gyventi. Jau turėjome tokią situaciją, "valstiečių" valdymo metu daug grįžo į Tėvynę, o po šiuos valdžios valdymo vėl emigruos. Ši valdžia savo piliečių balso negirdi.

   1
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Kėša 2021 24 04 04:59

   Keista...aš galvojau kad jau visai užspaudė armonaitė? Bet pasirodo dar leidžia kartais pakalbėt.

   1
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Aida 2021 25 04 07:48

   Gerb. Prezidente,aš manau, kad nuo Jūsų yra daug slepiama tikros informacijos. Jūs matosi padorus žmogus, bet kai leidžiami tokie sprendimai,įstatymų pakeitimai labai absurdiški, na kyla pasipiktinimas visos tautos. Seimas tyčiojasi iš žmonių, pagaliau ir iš jūsų ,kaip prezidento. Gyventi darosi nebeįmanoma. Dabar tautą kiša į neviltį ir skurdą,vėliau stengsis ir jumis atsikratyt. Tauta šaukia pagalbos šauksmą,prašau,išgirskit mus. Mes su Jumis

   1
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   ... 2021 27 04 12:34

   Apie žmogų kalba jo darbai, ne žodžiai. Viskas ką gali tokie sutvėrimai, tai išverst kiaulės akis ir ,,reikšt susirūpinimą", kad tas ir anas blogai. Paskėsčios rankomis, kaip kaliausė ir sukiauksės kaip lieps šeimininkai. Viskas daroma dėl akių, ne dėl širdžių. Nenuostabu, šie padarai seniai nebežino kaip jausti ir kas daro žmogų žmogumi. Nenukabinkit nosies - tamsiausia būna prieš aušrą.

   1
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Dangė 2021 27 04 03:11

   Lietuvoje liaudis ir taip jaučiasi menkinama, o jei nebegalėsime rinkti prezidento ar mero, tai kam mes išviso čia reikalingi, lieka tik viena - emigruoti...

   1
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Kęstas 2021 27 04 07:43

   Prezidente,gal dar spėsi atsisukt į tautą? Nes lanzbergiukai tuoj sutvarkys.

   1
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai