°C
   2020 12 02 Trečiadienis

   R. Karbauskis: gandai, kad tarp manęs ir S. Skvernelio tvyro įtampos, yra melas

   Nuotrauka: BNS nuotr.

   2020-10-26 13:00:00

   Lietuvos valstiečių ir žaliųjų (LVŽS) sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis teigia, kad viešoje erdvėje pasirodę gandai apie tarp jo ir premjero Sauliaus Skvernelio tvyrančias įtampas yra melas. LVŽS pirmininkas tikina, kad jis ir premjeras puikiai sutaria, pasak jo, „valstiečių“ komanda yra stipri ir vieninga.

   „Yra tokių žinių neva pas mus frakcijoje tarp premjero ir manęs kažkokios įtampos. Tai galiu pasakyti, kad per tuos ketverius metus buvo melas, kad mes turime problemų bendraudami tarpusavyje ir dabar tai yra melas. Jokių problemų nėra“, – pirmadienį spaudos konferencijoje teigė R. Karbauskis.

   LVŽS pirmininkas taip pat akcentuoja, kad sekmadienio vakarą viešoje erdvėje pasirodę pasvarstymai apie galimus jo bei S. Skvernelio nesutarimus yra klaidingi.

   R. Karbauskio teigimu, premjeras štabą sekmadienio vakarą paliko anksčiau saugodamas savo sveikatą.

   „Jis tikrai komandos žmogus, mes puikiai sutariame. Šioje situacijoje kiek dar ketverių metų reiks, kad šias nesąmones būtų pasakojama apie mūsų susipriešinimą? Tai jeigu kažkas tam ruošiasi, tai varkite toliau, bet realiai komanda yra stipri, vieninga ir mes tai įrodysim per kitus ketverius metus“, – tikino jis.

   R. Karbauskis taip pat sureagavo klausimą, kodėl S. Skvernelis neatvyko į rinkimuose dalyvavusių partijų lyderių spaudos konferenciją.

   „S. Skvernelio dabar čia nėra, nes jis yra premjeras, jis yra veikiantis premjeras, jis yra savo darbo vietoje“, – teigė R. Karbauskis, akcentuodamas, kad į susitikimą su prezidentu Gitanu Nausėda S. Skvernelis atvyks.

   Skaityti komentarus