°C
   2020 08 14 Penktadienis

   S. Skvernelis apie LVŽS proveržį reitinguose: tai parodė, kaip visuomenė vertina konkrečius darbus

   Nuotrauka: BNS nuotr.

   Autorius: BNS informacija
   2020-07-11 19:00:00

   Premjeras Saulius Skvernelis, reaguodamas, į naujienų agentūros ELTA paskelbtus naujausius partijų reitingus, kuriuose Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) aplenkė konservatorius ir pakilo į pirmą vietą, teigia, kad reitingai parodė, jog visuomenė vertina ne pažadus, o konkrečiai atliktus darbus per koronaviruso krizę.

   „Manau, kad tai dar irgi daug nesako, bet pasako galbūt vieną esminį dalyką, tai yra visuomenės vertinimas ir tas vertinimas atliktas ne pagal kažkokius pažadus, bet pagal konkrečius darbus ir, kas ypatingai svarbu, darbus krizės sąlygomis“, – Naisiuose žurnalistams penktadienį sakė S. Skvernelis.

   „Dažniausiai atsiskleidžia krizėse ir asmenys, ir politikai, ir politinės jėgos, tai aš tikrai džiaugiuosi, kad tai yra žmonių toks įvertinimas“, – pridūrė premjeras, akcentuodamas, kad be visuomenės susitelkimo ir palaikymo pirmosios koronaviruso bangos suvaldyti taip sėkmingai nebūtų pavykę.

   ELTA primena, kad iki Seimo rinkimų likus trims mėnesiams partijų reitingų lentelėje – lyderių rokiruotė. Per koronaviruso krizę populiarumą susigrąžinusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga sugebėjo iš pirmosios vietos išstumti pastaruosius metus lyderiavusią Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų partiją (TS-LKD).

   Jei artimiausiu metu vyktų rinkimai į Seimą, rodo naujienų agentūros ELTA užsakymu rinkos ir viešosios nuomonės tyrimų kompanijos „Baltijos tyrimai“ birželio 15–25 dienomis atlikta apklausa, už LVŽS balsą atiduotų 16,8 proc. Lietuvos piliečių. Antroje vietoje likusios TS–LKD partijos reitingas per keturis mėnesius smuko 4,2 procentinio punkto. Birželio mėnesį už konservatorius balsą būtų atidavę 13,6 proc. Lietuvos piliečių.

   Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.

   Skaityti komentarus

   abeer 2020 28 07 03:21

   ([email protected]) Mano vardas Miss Abeer, aš esu graži ir miela mergina. Man patinka tavo profilis ir man įdomu su tavimi susipažinti. Maloniai atsakykite man asmeniniu el. Pašto adresu, nes dažnai nesilankau šioje svetainėje, kad galėčiau atsiųsti savo nuotraukas ir tuo pačiu papasakoti daugiau apie mane, Štai mano asmeninis el. Pašto adresas: ([email protected])

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai