°C
   2021 08 02 Pirmadienis

   S. Skvernelis prezidento sprendimą dėl L. Savicko vadina atsaku į J. Narkevičiaus istoriją

   Nuotrauka: BNS nuotr.

   Autorius: BNS informacija
   2020-02-12 21:00:00

   Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis sako, kad prezidento Gitano Nausėdos sprendimą neskirti Luko Savicko ekonomikos ministru lėmė ginčai dėl susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus.

   „Niekam nėra paslaptis, koks tai yra atsakas į kokius sprendimus“, – žurnalistams Vyriausybėje sakė premjeras.

   „Iki istorijos su susisiekimo ministru šitas kandidatas buvo nekeliantis niekam abejonių“, – pridūrė S. Skvernelis. 

   Ministras pirmininkas užsiminė, kad jo patarėjui ekonomikai L. Savickui suteiks „dar didesnę atsakomybę“ negu jis turi dabar, tačiau nedetalizavo, ar ir kaip keisis jo pareigos.

   Premjeras sakė, kad dar svarstys, ar teikti kitą kandidatą į ministro pareigas. 

   Prezidentas Gitanas Nausėda sakė, kad 29 metų L. Savicko kandidatūrą atmetė, nes „jis dar nėra įrodęs, kad galės greitai įgyvendinti reikšmingus pokyčius“ per laiką iki rinkimų.

   G. Nausėda ragino ministrą J. Narkevičių trauktis iš pareigų, bet S. Skvernelis nusprendė, kad ministras gali dirbti toliau.

   Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.

   Skaityti komentarus

   Staniskovas 2020 15 02 04:03

   Gal Premjeras ir be naujo ministro galės atlikti ministerijai numatytus darbus , paskirstydamas juos kitiems atsakingiems ministerijos darbuptojams pagal sugebėjimus . Be ministro bus dirbti sunkiau, bet manau Premjeras galės tautai įrodyti prieš rinkimus, ko vertas Premjeras S.Skvernelis.. Čia mano nuomonė.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai