°C
   2020 06 05 Penktadienis

   S. Skvernelis tikrinsis pasitikėjimą frakcijoje: būsiu Seimo nariu

   Nuotrauka: ELTA nuotr.

   2019-05-14 15:00:00

   Premjeras Saulius Skvernelis pozicijos nekeičia - trauksis iš premjero pareigų. Vyriausybės vadovas teigia, kad artimiausiu metu jis pasitikrins pasitikėjimą frakcijoje, o tuomet dar pusantrų metu bus Seimo nariu. 

   „Noriu dar žinoti, ar turiu paramą. Jeigu neturėsiu, tuomet ir pakomentuosiu (...) Galiu pasakyti artimiausią ateitį - būsiu Seimo nariu dar pusantrų metų (...) Taip, sieju savo ateitį su (LVŽS. - ELTA)“, - teigė jis.  Paklaustas, kada stos į Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos partiją, premjeras sako, kad dar to nesvarstė. 

   „Nebuvo kada pamąstyti“, - sakė Vyriausybės vadovas. 


   S. Skvernelis neigia gandus, kad jam pasitraukus šalyje kils politinė krizė. 

   „Politinės krizės valstybėje nebus, galiu nuraminti visos šalies gyventojus, viskas bus gerai (...) Šiandien tai nuo manęs nebepriklauso, aš savo pozicijos nekeičiu, manau, turėčiau trauktis. Keista ir džiugu girdėti ir politologus, ir žurnalistus, kandidatus, kai staigiai gegužės 13 dienos rytą premjeras tapo geru. Aišku, man labai smagu. Rimtai kalbant, tai ne vien nuo manęs priklauso, aš sakau savo poziciją. Aš tai vertinu kaip pralaimėjimą ir šios pozicijos laikausi“, - teigė jis.    Paklaustas, ką palaikys antrajame prezidento rinkimų ture, premjeras sako, kad dar tikrai nežino. 

   „Dar ne, stebėsiu debatus“, - teigė jis. 

   Skaityti komentarus